Skocz do zawartości

Problem z Gawrem


tedyt

Rekomendowane odpowiedzi

Jest wyj?cie z sytuacji, mo?na zrobi? tak ....przed wej?ciem do Gwara sprawd? o której b?dzie emisja ...koniecznie musi wyst?pi? w nied?ugim czasie po otruciu GG. Je?eli masz wi?cej jak godzin? to odczekaj gdzie? ....Po otruciu GG ?pi , nast?puje emisja...Jak zawsze na pocz?tku emisji GG si? budzi i jedyne co pozostaje to zabi? szybko kolesia po prawej, zabra? jego bro? i ukry? si? w ma?ym pomieszczeniu. Potem szybko robimy zapis bo b?dzie niez?a m?ocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,W?a?nie tak robi?-robi? zapis, sprawdzam o której jest emisja np 21.11. Podchodz? o np. 20.55, rozmawiam, GG ?pi i nagle budzi si? o 18.44 podczas nast?pnej emisji !!!! Cholera mnie bierze ju? ;)

U mnie po naci?ni?ciu dialogu " Diabli, duszno jako?......itd. gra jakby zawisa na par? minut i potem jest tak jak pisa?em. Tak jakby w czasie tego "zwisu" up?ywa?o wi?cej czasu-nie wiem ju?

Pozdrawiam-Tadeusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie po otruciu i ograbieniu wywala?o do pulpitu. W logu b??du znalaz?em wyraz "zamok", okaza?o si? ?e powodem by?a k?ódka któr? nosi?em w ekwipunku, pozby?em si? jej i posz?o jak z p?atka. Nie wiem jak u Was? Ale w mojej grze mog? za?o?y? k?ódk? do dowolnego schowka/skrynki/plecaka ale jak próbuj? j? wyci?gn?? od razu witam si? z pulpitem - taka jednorazówka tylko do jednego schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od?wie?? troch?

Mam identyczny problem. Czekanie na emisj? nie dzia?a niestety (czas od 5 min do 5 godzin na emisj?)

W logu pojawi? si? "zamok", ale nie wywala na pulpit (ale ten b??d pojawia si? nawet jak ze skrytki wyjm? k?ódk? i po?o?? j? na ziemi)

Ale mam co? jeszcze. Kiedy nast?puje emisja i widz? ?e GG ginie, to w lewym górnym rogu ekranu otwiera si? skrzynka na artefakty.

Poniewa? mecz? si? ju? 2 dzie? nad tym zadaniem, to czy kto? wie jak zrobi? chwilowo nie?mierteln? posta?, lub ?eby nie umiera? w czasie snu.

PS. Po ?mierci nie pojawia mi si? ikonka o g?odzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy,?e nie mo?esz wywo?a? emisji.?

Co do k?ódki nie nale?y ich wyjmowa? ze schowka = pulpit .Do rozmowy podejd? z minimalnym ekwipunkiem.

Je?eli masz k?ódk? przy sobie to po prostu schowaj gdzie? ...jest schowek na magazynach przed wej?ciem do bazy po lewej stronie.W?ó? tam wszystko co masz nawet kaftan...napisa?e? czekanie na emisje nie daje rezultatu...w dwóch przypadkach to pomog?o.To dzia?a trzeba troch? popróbowa?...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwi?za?em przez wyrzucenie absolutnie wszystkich rzeczy z plecaka (zosta?y tylko przedmioty z zada?).

Rozwi?zanie podsun?? Kobal, za co serdecznie dzi?kuje.


»   stasork - 30-09-22:57 -- wyrzuci?em wszystko z ekwipunku i si? uda?o!!

»   malakas - 30-09-22:47 -- mozesz miec

»   malakas - 30-09-22:46 -- dlaczego emisja nie dzia?a

»   stasork - 30-09-22:46 -- mam j? mie? w ekwipunku GG

»   malakas - 30-09-22:46 -- tego nie mozna wyrzucic

»   stasork - 30-09-22:45 -- do naprawy broni i pancerzy

»   stasork - 30-09-22:45 -- skrzynk? narz?dziow??

»   kobal - 30-09-22:31 -- no tego nie zauwa?y?em

»   kobal - 30-09-22:31 -- jak si? budzi?em to wyskakiwa?em przez okno i do schowka

»   stasork - 30-09-22:30 -- ale martwi? si? tym okienkiem na artefakty

»   kobal - 30-09-22:30 -- jak mia?em wiecej to umiera?em

»   stasork - 30-09-22:30 -- sprubuje wy?adowa? wszystko

»   kobal - 30-09-22:29 -- chmm ja tam sz?em bez pancerza i z jednym pistoletem

»   stasork - 30-09-22:29 -- wi?kszo?? schowa?em w schowku

»   kobal - 30-09-22:29 -- zwi?kszony ud?wig

»   stasork - 30-09-22:28 -- w ekwipunku przy GG mam niewiele

»   stasork - 30-09-22:28 -- za du?o to znaczy co

»   kobal - 30-09-22:27 -- ja tak mia?em

»   kobal - 30-09-22:27 -- stasork twój problem a nie masz przypadkiem za du?o w ekwipunku?

malakas

// mo?esz podzi?kowa? koledze przyznaj?c punkt reputacji...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.