Jump to content

Modyfikacja hełmu PSI i labirynt.


MiedzianeJaja
 Share

Recommended Posts

Mam dwa hełmy psi. Jeden prawdopodobnie (miałem przerwę w graniu w solankę i nie pamiętam) od Sacharowa a drugi od Dana. Mam się udać po notebook Archary. Jestem w Jantarze i znalazłem u Sacharowa opcje dialogowąa w której proponuje mi podrasowanie hełmu psi. Jeżeli się zgodzę to jeden zabiera ale nie ma info kiedy odda. Czy coś jest na ten temat gdzieś w poradniku bo nie mogę znaleźć ? Image Sprawa labiryntu wygląda tak. Byłem w nim w zadaniu z "Synem marnotrawnym". Uwolniłem go i wróciłem. Potem był ten quest z mydłami i koniec ścieżki zadań. Górnicy mówili że na nowe zadania za wcześnie czy coś takiego. W pewnym momencie gry w Agropromie rozmawiałem z Adrenalina który otworzył mi nowe przejście do labiryntu z Jantaru. Mówił przy tym coś o stalkerze kocie który szukał szkatułki lub sejfu (nie zapamiętałem za dobrze). No to wszedłem przez Jantar do labiryntu. Tam spotkałem tego gościa Cień Monolitu z którym inni podobno rozmawiali i dostawali jakieś kody (to wyczytałem w poradniku) ale on tylko do mnie strzela. A na dodatek sejwy mi się w labiryncie sypią jak cholera hurtem. Po pięć wysiada na raz i dodatkowo utrudnia spokojne przeszukiwanie. W poradniku jest coś o skomplikowanym przechodzeniu przez jaskinię ze szczurami po szkatułkę ale ja już nie wiem jaki quest robię. Całkiem mi się pomieszało. Czy można olać te sprawy z labiryntem i czy to nie zaszkodzi fabule ? Bo pogubiłem się kompletnie i nie wiem czego mam w tej jaskini właściwie szukać. No chyba żeby mi ktoś opisał jakie są questy w jaskini. Bo wydaje mi się że pomieszałem kilka na raz i stąd te problemy.

Link to comment
Share on other sites

Z tym Hełmem pamiętam że oddałem jeden profesorowi, ale już mi go nie zwrócił, więc tak ma być - taki mały błąd fabularny. Zajrzyj do poradników, tam przecież wszystko jest opisane dokładnie. I trzeba zwracać uwagę na rozmowy z kwestowymi postaciami, bo często jest wyjaśnione co trzeba robić. Tego stalkera Kota po raz pierwszy spotkałem na Bagnach, trzeba było pomóc mu wydostać się a później miał dla nas troche zadań- już nie pamiętam kolejności. Później Kot przechodzi do Baru, więc tam powinieneś pójść a nie do Labiryntu- chociaż nie jestem pewien. Do Labiryntu raczej nie warto wchodzić poza tą misją z Synem Marnotrawnym i później gdy wstąpimy na chwilę do Monolitu( za pierwszym razem nie ma tego nieśmiertelnego a za drugim jest przyjaźnie nastawiony). Przygotuj się dobrze do tej misji ze szkatułką i szczurami: Pkm i dużo amunicji- zobaczysz dlaczego ;) . Cofnij do sejwa po rozmowie z Adrenaliną i idź do Baru po wyposażenie i porozmawiaj z Kotem. W Labiryncie można znaleźć unikatowy kombinezon strażaka i gravigun.I nie rób tak dużo sejwów. Nic nie trzeba olewać, tylko zwracać uwagę na fabułe i zadania. Cytat z poradnika: 6. Rozmawiamy z Adrenaliną, otrzymujemy zadanie przynieść z Labiryntu Szkatułkę i sejf. Przy okazji otrzymujemy przejście do Labiryntu z Jantara. 7. W Labiryncie znajdujemy Szkatułkę, w niej - notatka z ciekawą i użyteczną informacją. Przynosimy szkatułkę Adrenalinie, opowiadamy o spotkaniu z nieśmiertelnym Cieniem Monolitu. Dowiadujemy się, że trzeba porozmawiać z Górnikiem. (jak znaleźć Szkatułkę, mozna dowiedzieć się w odpowiedziach na "Inne pytania", w rozdziale "Labirynt") 8. Rozmawiamy z Górnikiem, który mówi o konieczności wstapienia do Monolitu i wysyła do Sidorowicza. 9. Rozmawiamy z Sidorowiczem, otrzymujemy kolejne zadanie na poszukiwanie remzestawów i amuletu Monolitu.

Link to comment
Share on other sites

No a to "...opowiadamy o spotkaniu z nieśmiertelnym Cieniem Monolitu." ? Jak ma wyglądać to spotkanie ? Do mnie strzelał i rzucał granatami. Mam go obejść i iść po szkatułkę ? To Kot o którym mówi Adrenalina to ten sam Kot którego ratowałem na bagnach, nosiłem lekarstwo i dawał zlecenie z Patem i Pataszonem a obecnie z Czarnym Doktorem ?

Link to comment
Share on other sites

No a to "...opowiadamy o spotkaniu z nieśmiertelnym Cieniem Monolitu." ? Jak ma wyglądać to spotkanie ? Do mnie strzelał i rzucał granatami. Mam go obejść i iść po szkatułkę ?

To Kot o którym mówi Adrenalina to ten sam Kot którego ratowałem na bagnach, nosiłem lekarstwo i dawał zlecenie z Patem i Pataszonem a obecnie z Czarnym Doktorem ?

Tak spróbuj go nie atakować i pozostałych Monolitowców też, idź do Labiryntu po szkatułkę.

Tak , to ten sam Kot.

Link to comment
Share on other sites

Nie musisz sie martwić że zabijałeś monolitowców , po prostu uciekasz przed Cieniem Monolitu do dalszej części labiryntu i tyle , w/g poradnika znajdujesz szkatułkę i wychodzisz z labiryntu.Nastepne spotkanie z Cieniem to juz będziesz monolitowcem i wszyscy w labiryncie bedą przyjaciółmi

Link to comment
Share on other sites

W poradniku jest coś o skomplikowanym przechodzeniu przez jaskinię ze szczurami

Jest bardzo prosta droga....jeżeli idziesz po szkatułkę wystarczy dojść do miejsca, gdzie można przeskoczyć na drugą ścianę i szybko wziąć towar i opuścić Labirynt. Jest opisana w poradniku.

A jeżeli mam sejwa prawie na samym dnie labiryntu (ale zabijałem monolitowców) to mogę go użyć czy lepiej od początku

Oczywiście ,że tak ....z dna Labiryntu prowadzi właściwa droga do Szkatułki. To ta trudna z Poradnika, ale w Dopie jest bardzo mało szczurów...;)

Kolejna wyprawa po zestawy dla Sidora i sejf Górnika będzie już jako Monolitowiec, to wówczas prosisz Cień o kody do bunkra...nie zapomnij wziąć zadania od Sidora przed wyprawą.

Czy można olać te sprawy z labiryntem i czy to nie zaszkodzi fabule ? Bo pogubiłem się kompletnie i nie wiem czego mam w tej jaskini właściwie szukać.

Nie można bo sejf i szkatułka to początek drogi na Niezbadane Tereny. Zadanie na szkatułkę dostałeś od Adrenaliny i jest pierwsze do zrobienia. Potem dojdzie sejf...Górnik wyśle Cię do Sidora po pomoc. Sidor poprosi o zestawy remontowe i zmieni GG w Monoliciarza. Zabierasz ze sobą dwa artefakty (zanim udasz się do Sidora) dla Cienia Monolitu i on da ci kod do bunkra...czasem bojownicy blokują wejścia, tutaj granat dymny jest skuteczny...zabierasz sejf i zestawy , wracasz do Sidora, zostajesz zmieniony w stalkera i idziesz do Adrenaliny z sejfem i szkatułką. Adrenalina wysyła do Górniaka. Wówczas górnik otworzy obiecane przejście. Rozmawiasz z Górnikiem trzeba zanieść sejf na Niezbadane Tereny...
Link to comment
Share on other sites

Sejwy przed,po szkatułce i po wejściu na Jantar. Te z Labiryntu pewnie nie będą działać, ale wystarczy wczytać ostatni i iść do Adrenaliny. http://www.przeklej.pl/plik/savedgames-rar-0029l29fu6jo Poza tym: zainwestuj w lepsze artefakty i teleport Striełoka.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity