Jump to content

Tworzenie Artefaktów


gowienoo
 Share

Recommended Posts

Spoko dzięki a powiedzcie czy nie jest tak w soli ze można sobie samemu te receptę dopisać w sensie ze ją odkryć (korzystając z forumowego atlasu) pytanko to dotyczy mutacji i artmodyfikacji, bo w w TS było że recepta musiała być w PDA żeby zadziałało.

Link to comment
Share on other sites

O ile wiem to można samemu bez recepty zrobić artefakt używając transmutatora , natomiast nigdy nie próbowałem.Nic prostszego jak samemu sprawdzić.Zapisujesz sobie grę i eksperymentujesz.O wynikach powiadamiasz w temacie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy można stworzyć jakieś inne artefakty niż te które są w atlasie? Bo występują w grze takie zielone: szmaragdowa meduza, skrętak i kamienna krew oraz elektryczny mikrob, oko wrony ,spirala. Pytanie do Yurek: gdzie w plikach Soljanki są pliki odpowiedzialne za transmutacje lub za właściwości artefaktów?

Link to comment
Share on other sites

Nowych nie stworzysz :D Podczas transmutacji powstają tylko te zaskryptowane, w innych przypadkach albo wrzucone do anomalii przedmioty ulegaja zniszczeniu, albo "koci łeb" w najlepszym przypadku. Autorzy moda mówiąc o eksperymentowaniu mieli na mysli to, że nie musisz odkryć w grze recepty, żeby zrobić transmutację - stąd powstał atlas transmutracji i artmodyfikacji (bo w czasie gry nie zawsze Ci sie uda odnaleźć wszystkie recepty, a tak jak już ją podpatrzysz u nas w atlasie i zrobisz udaną trnasmutacje w grze, to automatycznie Ci sie zapisuje w PDA ;) Jeśli chodzi o pliki, w których są instrukcje dla silnika gry, to nie mam bladego pojęcia, które to (poza tym pewnie tylko ktoś po informatyce by pokumał o co w nich biega). Mogę natomiast powiedzieć, że o ile mi wiadomo (po sprawdzeniu w opisach artefaktów w plikach gry), w atlasie mamy wszystkie recepty dostępne w grze. Ale ponieważ Solianka uczy, że nic nie jest pewne, to eksperymentujcie .... a może sie coś wydarzy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity