Skocz do zawartości

Czarnobyl 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gram na poziomie 'mistrz' . wersja gry : PL .SOL .'by .trul 3.&. stalkerteam .pl. 'ver.13 .01 .11 . polski .akcent .by Yurek . 13.01.11 AMK 1.4.1 + 'Narodnaja .Solianka '. 19. 04 .+ dopa .14 .08 +patch .3 .09 .SOC ver .1 .0004 . Mam zadanie znalezienia plecaka w helikopterze na Czernobylu 2 . Nie posiadam żadnego przejścia na Czarnobyl 2 . Nie miałem okazji wykonać zadań : znalezienia 'Złotych Kotletów ' dla Ducha oraz ' mózgów kontrolerów ' dla Łukasza . Czy istnieje jakiś inny sposób znalezienia przejścia na Czarnobyl 2 . Proszę o pomoc , bo zostało już tak niewiele .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zaliczyć misję z helikopterami na terenie Czarnobyla 2 musisz użyć jednego z 5 teleportów w kształcie czaszki, które znalazłeś obok Monolitu. Zostaniesz teleportowany wprost do jednego z helikopterów, a 2 pozostałe już sam znajdziesz, tu był podobny temat: A tu jest mapa terenu Czarnobyla 2 z zaznaczonymi przedmiotami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kicha , bo bez mózgów nie będzie teleporterów przy Monolicie , dopiero Łukasz o nich mówi po queście na mózgi.Jak zawaliłeś wątek fabularny znany z podstawki gdzie lądujesz fabularnie na Czarnobylu2 i możesz znaleść mózgi to po prostu je zespawnuj,załatw sprawę z Łukaszem i wtedy ruszysz grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kicha , bo bez mózgów nie będzie teleporterów przy Monolicie , dopiero Łukasz o nich mówi po queście na mózgi.Jak zawaliłeś wątek fabularny znany z podstawki gdzie lądujesz fabularnie na Czarnobylu2 i możesz znaleść mózgi to po prostu je zespawnuj,załatw sprawę z Łukaszem i wtedy ruszysz grę

Dzięki bardzo za podpowiedż .

Problem w tym że nigdy nie spawnowałem .

Nie wiem jak i nie wiem gdzie umieścić spawnowany przedmiot . ' Mózg kontrolera z Czarnobyla 2 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawner i instrukcję obsługi masz tutaj http://www.stalkerteam.pl/topic/214-spawner/ Mózg Kontrolera z Czarnobyla 2 ma nazwę w grze mozg .Poza tym jeden taki mózg dostaniesz od Śruby mechanika na MW za questa i podobno choć ja nigdy nie znalazłem drugi można znaleść przy monolitowcach na ATP.

Jakby całkiem ci się skaszaniło to teleporty monolitu też możesz zespawnować ich nazwa to arhara_tele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.