Skocz do zawartości

Spawnujący Barman


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dość nietypowy błąd. Otóż po wyłączeniu aparatury w X-16 Barman niespodziewanie zaczął spawnować pod sobą "apteczki" (nie są to do końca apteczki, raczej wygląda na pojemnik z pigułkami, po zebraniu nawet nie pojawiają się w ekwipunku). Nie przejmowałbym się tym, gdyby nie to, że zbyt duża ilość elementów powoduje spadek FPS (od wyjścia na Rostok do Barmana szedłem 30 minut). Teraz pojawia się pytanie który plik trzeba zmienić, żeby temu zaprzestać? Dodam, że spawnuje te apteczki bez przerwy, a sztuki trzeba liczyć w tysiącach. Nie da się z tym normalnie grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaa o takim czymś jeszcze nie słyszałem ;) Wygląda na uszkodzone pliki gry no bo co innego.Jeżeli nie instalowałeś jakiś podejrzanych dodatków , grasz na właściwym patchu itp to spróbuj ustawić całkiem nową gamedatę i wgrać zapis z przed wejścia na lokację Bar.Zobaczysz co będzie.Nie musisz kasować starej gamedaty, wystarczy że zmienisz jej nazwę n/p na gamedataold i juz gra będzie ją ignorować.Staraj sie dokładnie zainstalować wszystko w/g instrukcji unikając zmian.Im mniej ingerencji w gamedatę tym lepiej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dość dziwny przypadek...;) Postaw od nowa całą ..gamedata moda. Zapisy będą działać... Jeżeli nie pomoże...zachowaj zapisy i postaw całą grę od nowa, ale przed instalacją nowej gry wyczyść dokładnie rejestr z pozostałości. W obydwu przypadkach powtórz od wejścia do Baru. Nie napisałeś jakich dodatków używasz w grze...mam nadzieję ,że nie dopisałeś Barmanowi 100 rzeczy do sprzedaży..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś jakich dodatków używasz w grze...mam nadzieję ,że nie dopisałeś Barmanowi 100 rzeczy do sprzedaży..;)

Szczególnych dodatków nie instalowałem, a co do dopisywania rzeczy Barmanowi... Nie moja wina że ma taki mały wybór, chciałem trochę urozmaicić sobie rozgrywkę. :D Co prawda potem jego ofertę trochę zredukowałem, ale widać, że jeszcze za mało.

No ale cóż, dzięki za pomoc, przywrócę poprzednie pliki sprzedaży i wczytam parę save'ów zanim Barman zaczął bawić się w spawnera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto screen, jest to mniej więcej 1/2 apteczek które się pojawiły, część wyzbierałem ja, część BNi (spawn był nieprzerwany więc wciąż pojawiały się pod barmanem tylko tekstury nachodziły na siebie).

Dołączona grafika

Zmiana plików pomogła, dziwne bo pojawiło mi się to dużo później niż dodanie nowych rzeczy do oferty Barmana. I co ciekawe, nawet gdy wczytywałem save'y sprzed X-16, nie usuwając przy tym oferty, ten błąd nie występował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.