Jump to content

Spawnujący Barman


Recommended Posts

Witam. Mam dość nietypowy błąd. Otóż po wyłączeniu aparatury w X-16 Barman niespodziewanie zaczął spawnować pod sobą "apteczki" (nie są to do końca apteczki, raczej wygląda na pojemnik z pigułkami, po zebraniu nawet nie pojawiają się w ekwipunku). Nie przejmowałbym się tym, gdyby nie to, że zbyt duża ilość elementów powoduje spadek FPS (od wyjścia na Rostok do Barmana szedłem 30 minut). Teraz pojawia się pytanie który plik trzeba zmienić, żeby temu zaprzestać? Dodam, że spawnuje te apteczki bez przerwy, a sztuki trzeba liczyć w tysiącach. Nie da się z tym normalnie grać.

Link to comment
Share on other sites

Łaa o takim czymś jeszcze nie słyszałem ;) Wygląda na uszkodzone pliki gry no bo co innego.Jeżeli nie instalowałeś jakiś podejrzanych dodatków , grasz na właściwym patchu itp to spróbuj ustawić całkiem nową gamedatę i wgrać zapis z przed wejścia na lokację Bar.Zobaczysz co będzie.Nie musisz kasować starej gamedaty, wystarczy że zmienisz jej nazwę n/p na gamedataold i juz gra będzie ją ignorować.Staraj sie dokładnie zainstalować wszystko w/g instrukcji unikając zmian.Im mniej ingerencji w gamedatę tym lepiej,

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście dość dziwny przypadek...;) Postaw od nowa całą ..gamedata moda. Zapisy będą działać... Jeżeli nie pomoże...zachowaj zapisy i postaw całą grę od nowa, ale przed instalacją nowej gry wyczyść dokładnie rejestr z pozostałości. W obydwu przypadkach powtórz od wejścia do Baru. Nie napisałeś jakich dodatków używasz w grze...mam nadzieję ,że nie dopisałeś Barmanowi 100 rzeczy do sprzedaży..:D

Link to comment
Share on other sites

Nie napisałeś jakich dodatków używasz w grze...mam nadzieję ,że nie dopisałeś Barmanowi 100 rzeczy do sprzedaży..;)

Szczególnych dodatków nie instalowałem, a co do dopisywania rzeczy Barmanowi... Nie moja wina że ma taki mały wybór, chciałem trochę urozmaicić sobie rozgrywkę. :D Co prawda potem jego ofertę trochę zredukowałem, ale widać, że jeszcze za mało.

No ale cóż, dzięki za pomoc, przywrócę poprzednie pliki sprzedaży i wczytam parę save'ów zanim Barman zaczął bawić się w spawnera ;)

Link to comment
Share on other sites

Oto screen, jest to mniej więcej 1/2 apteczek które się pojawiły, część wyzbierałem ja, część BNi (spawn był nieprzerwany więc wciąż pojawiały się pod barmanem tylko tekstury nachodziły na siebie).

Dołączona grafika

Zmiana plików pomogła, dziwne bo pojawiło mi się to dużo później niż dodanie nowych rzeczy do oferty Barmana. I co ciekawe, nawet gdy wczytywałem save'y sprzed X-16, nie usuwając przy tym oferty, ten błąd nie występował.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity