Jump to content

Kłopoty z zamówieniami


zonezi
 Share

Recommended Posts

Mam taki problem otóż gdy zamawiam np. broń lub kombinezon u handlarza mówi mi żebym przyszedł po odbiór zamówienia za godzinę. Problem w tym, że ani po godzinie ani po kilku, kilkudziesięciu godzinach nadal mam tylko opcję zmiany zamówienia. Występuje to u wszystkich handlowców także tych z monolitu czy też bandytów. Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

A spójrz czy przypadkiem danemu handlarzowi nie doszła do sprzedaży ta rzecz, którą właśnie zamówiłeś. Ja tak miałem gdy zamawiałem w bazie Czystego Nieba egzoszkielet. Handlarz w bazie najpierw nie miał go w asortymencie, a po moim zamówieniu pojawił się. Oczywiście trzeba było za niego odpowiednio zapłacić ;) Nie wiem czy tak to właśnie powinno wyglądać, ale u mnie tak właśnie było. Dziwne było jednak to, że po zakupie musiałem jeszcze odwołać zamówienie, żeby móc u danego handlarza zamówić coś innego ... Miałem tak w wersji SGM 1.7 Technician, ale widzę że w podstawowej też tak jest. Liczyłem na to, że za małe pieniądze nabędę ekstra pancerz, ale widocznie twórca moda to przewidział i ta opłata, którą od nas pobiera handlarz, jest chyba tylko za to, że dany przedmiot pojawi sie u niego w asortymencie. Tak ja to przynajmniej widzę ...

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Dokładnie jak piszesz Yurek a taki sposób nabywania sprzętu jest we wszystkich częściach SGM łącznie z brazem a opłata jest pobierana za dostarczenie wyposażenia do handlarza,i niestety trzeba wybulić sporo kasy za taki zamówiony towar nic nie ma za darmo :)

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity