Skocz do zawartości

Kłopoty z zamówieniami


zonezi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem otóż gdy zamawiam np. broń lub kombinezon u handlarza mówi mi żebym przyszedł po odbiór zamówienia za godzinę. Problem w tym, że ani po godzinie ani po kilku, kilkudziesięciu godzinach nadal mam tylko opcję zmiany zamówienia. Występuje to u wszystkich handlowców także tych z monolitu czy też bandytów. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spójrz czy przypadkiem danemu handlarzowi nie doszła do sprzedaży ta rzecz, którą właśnie zamówiłeś. Ja tak miałem gdy zamawiałem w bazie Czystego Nieba egzoszkielet. Handlarz w bazie najpierw nie miał go w asortymencie, a po moim zamówieniu pojawił się. Oczywiście trzeba było za niego odpowiednio zapłacić ;) Nie wiem czy tak to właśnie powinno wyglądać, ale u mnie tak właśnie było. Dziwne było jednak to, że po zakupie musiałem jeszcze odwołać zamówienie, żeby móc u danego handlarza zamówić coś innego ... Miałem tak w wersji SGM 1.7 Technician, ale widzę że w podstawowej też tak jest. Liczyłem na to, że za małe pieniądze nabędę ekstra pancerz, ale widocznie twórca moda to przewidział i ta opłata, którą od nas pobiera handlarz, jest chyba tylko za to, że dany przedmiot pojawi sie u niego w asortymencie. Tak ja to przynajmniej widzę ...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszesz Yurek a taki sposób nabywania sprzętu jest we wszystkich częściach SGM łącznie z brazem a opłata jest pobierana za dostarczenie wyposażenia do handlarza,i niestety trzeba wybulić sporo kasy za taki zamówiony towar nic nie ma za darmo :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.