Skocz do zawartości

Nowe wieści na temat Soljanki


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

(...) nowe questy na nowych lokacjach na pewno będą (...)

Szczerze ?

Jeśli te questy będą polegały na łażeniu z jednej lokacji do drugiej po całej Zonie, to może lepiej niech już nic nie dodają ? Idź od persony A do persony B, i przynieś od niej przedmiot C, , ale żeby dostać C, przynieś dla B 10 sztuk D i E...

Sorry, ale po 3 czy 5 takim zadaniu po prostu staje się to nudne. Nie, że ja sam bym coś lepszego wymyślił, ale ekipie Soljanki też przydałby się jakiś dobry, z bujną wyobraźnią scenarzysta.

Chociaż jest wyjście - ogłoście tutaj (najlepiej w porozumieniu z twórcami) konkurs na questy do Soljanki :) Znając polskich fanów Stalkera, to wymyśliliby niejedno fajne zadanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam wybierac czy chodzić po pustej planszy czy z punktu A do punktu B otwierając do kogoś gębę to wole ten drugi sposób. :smile: A jeżeli chodzi o własne questy to jeszcze nie słyszalem , zeby szanowni modderzy poprosili kogos o pomoc w wynajdywaniu tematu na questy...zawsze możesz jednak pójść drogą naszych chłopaków którzy wzięli sprawę w swoje ręce i pobawili się dodatkowymi questami do DMX. Jest pełno tutoriali wiec myślę że ktoś z zapałem i wyobrażnią sobie bez problemu poradzi. I to by było notabene bardzo dobre rozwiązanie...mieć ekipę do questów...muszę pokombinować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wymyślać questy to każdy potrafi: skomplikowane, ciekawe, rozbudowane- tylko pomyslcie jak trudno jest napisać taki quest w plikach moda, tak żeby w czasie gry można było go zaliczyć. W Soliance było sporo questów typu: 'idź tam i z powrotem i zdobąź mydło, jajka, plejboja, maść na korzonki' , ale w większości sa to questy dodatkowe. Nie brakuje również bardzo ciekawych zadań typu "otwarcie sejfu z radiowcem w X10', 'teleporty w X16' itp. ale to już trzeba zagrać żeby się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Na stronie Mistrza ostatni wpis na forum pochodzi od "usera" i brzmi: " Nie tylko strona zamarła (zastygła?), zamarł sam Stalker (zastygł?), czegoś świeżego nie widać a w starocie wszyscy już grali (choć ja znowu gram w Soliankę)". Ostatni wpis nr.124 z 14. I . 2013. Za stroną Arhary: http://arhara.ucoz.com/forum/2-1-9#356 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.