Skocz do zawartości

Skrzynka naprawcza zawieszająca grę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od pewnego czasu, gdy rozkładam skrzynkę naprawczą i klikam na cokolwiek z niej aby naprawić ekwipunek, przedmiot służący do naprawiania przeskakuje do plecaka i gra się zawiesza ciągnąc przy tym ponad 110mb pamięci, a jedynym wyjściem jest zamknięcie jej przez menadżera zadań. Czy ktoś wie może jak rozwiązać mój problem?

Log:

Solianka: Synchronizacja...

* phase time: 12 ms

* phase cmem: 286167 K

* [win32]: free[2983500 K], reserved[117304 K], committed[1093436 K]

* [ D3D ]: textures[490698 K]

* [x-ray]: crt heap[286165 K], process heap[8509 K], game lua[37477 K], engine lua[210 K], render[0 K]

* [x-ray]: economy: strings[15067 K], smem[0 K]

[16-9] get_xml_name for[game_tutorials.xml] returns [game_tutorials.xml]

[16-9] get_xml_name for[ui_credits.xml] returns [ui_credits.xml]

[16-9] get_xml_name for[ui_movies.xml] returns [ui_movies.xml]

[16-9] get_xml_name for[maingame_pda_msg.xml] returns [maingame_pda_msg.xml]

[16-9] get_xml_name for[maingame_pda_msg.xml] returns [maingame_pda_msg.xml]

[16-9] get_xml_name for[maingame_pda_msg.xml] returns [maingame_pda_msg.xml]

Wersja gry 1.0006, Solyanka 03.09.2010 ze spolszczeniem RC3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja gry 1.0006, Solyanka 03.09.2010 ze spolszczeniem RC3.

Do Soljanki należy zainstalować podstawkę w wersji 1.004...mod ma problemy na 1.006....na forum jest poradnik jak zdegradować patch....degradacja patcha

Do Soljanki nie wrzucamy spolszczenia RC3..wrzucamy spolszczenie ....13.01..lub 20.01

...zachowaj zapisy gry, popraw podstawkę, wyczyść rejestr, przeinstaluj moda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Soljanki należy zainstalować podstawkę w wersji 1.004...mod ma problemy na 1.006....na forum jest poradnik jak zdegradować patch....degradacja patcha

Do Soljanki nie wrzucamy spolszczenia RC3..wrzucamy spolszczenie ....13.01..lub 20.01

...zachowaj zapisy gry, popraw podstawkę, wyczyść rejestr, przeinstaluj moda...

Sorry, tekst pod logiem skopiowałem ze swojego starego posta - mam już zdegradowaną wersje do 1.004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś takiego , po wielu próbach zdecydowałem się na nową grę , myślę że to może być wina zbyt dużej liczby wykupionych zestawów naprawczych , mi gra zrobiła zwiechę na Niezbadanych Terenach. Potem utrzymywałem ilość zestawów gdzieś nie więcej niż po dwadzieścia i już nigdy problem nie wrócił . Jeśli skojarzysz że problem powstał niedługo po zakupie nowej porcji zestawów to może cofnij się o kilka zapisów gdy działała i nie kupuj ich. Ewentualnie cofnij się do momentu gdy działała , wyrzuć ją w cholerę i idź do Barmana , za kilka artefaktów sprzeda ci nową , pustą oczywiście . No i zobaczysz co z tego wyjdzie. Ewentualnie skrzynkę narzędziową można znaleść przy zombiakach w hali z Monolitem w elektrowni , oczywiście jeśli już ich zabiłeś to śmieciarz już posprzątał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja tam mam eksperta nie mam zbyt wiele tych zestawów naprawczych ale ostatnio nawet przy przenoszeniu takiego do mojego plecaka pojawił się komunikat że broń w pierwszym slocie została narepewrowana a jak otworzyłem ponownie plecak to gra się zawiesiła :/ I tak mam albo gra zawiesza gdy coś zaczynam majstrować przy skrzynce itp. :/ Edit: Dobra nima pomocy a ja chciałbym ruszyć d***sko z baru i pójść do zony ze spokojną głową o sprzęt a pomocy w sprawie skrzynki nie wiżu. :< W takim razie jest możliwość sprawienia by sprzęt się nie zużywał? (co bym nie musiał co chwilę wracać do baru ze zniszczoną bronią/kombinezonem bo nie mogę ich sobie w terenie podreperować) Tak wiem że odbiera to sporo frajdy i realizmu z gry ale ja tutaj innej rady nie widzę. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam więcej mam mało a o skrzynki ciężko bo za artami trza latać. Ale jak już 2 kupiłem to ten sam problem albo nie działa albo (niby działa ale) zawiesza grę. xf

Dobra mam dość użerania się z tą skrzynką Bo prędzej mnie szlak trafi niż wymyślą jakąś łatkę. xf

Więc może zamiast zaczynać grę od nowa dało by się usunąć albo chociaż zredukować to niemiłosiernie szybkie zużycie broni?

Nie dubluj postów LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie, czy ktoś ma pojęcie które pliki odpowiadają za prace skrzynki naprawczej? Od dwóch dni grzebie w plikach, ale jakoś nie mogę na nic trafić. Mi akurat nie wywala gry, ale mogę jej używać tylko w barze. Gdyby udało mi sie do niej dobrać, pewnie coś dałoby sie zaradzić, ale nawet nie mam pomysłu gdzie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.