Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem LWR po patchu 6.7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Grałem już wcześniej w LRW bez patchy, w polskiej wersji i było wszystko spoko do momentu dojścia do Zatonu.Tam miałem problemy z Brodaczem który wychodził z za lady(gdy mutanty napierały na skadowsk) i ginął w anomalii lub jakiś mutant go zabijał co kończyło się zawsze zawiechą i crashem do pulpitu.Bez logu.

Więc wywaliłem całą gamedate i zacząłem jeszcze raz od początku:

-S.T.A.L.K.E.R. 1.0005 (ang. z pl, od CDP)

-LWR ściągnięty z naszego forum(1.64GB z jakimś ichniejszym instalatorem)

-Patch 6.7(link z forum,również w tym samym instalatorze)

-polonizacja

niestety ale gra się w ogóle nie włącza.Cały czas jeden błąd:

Expression    : fatal error
Function      : CRender::texture_load
File		  : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\Texture.cpp
Line		  : 295
Description   : <no expression>
Arguments	 : Can't find texture 'rrgp_menu_hud'

Próbowałem też ostatnie 2 pkt odwrotnie czyli najpierw patch potem pl ale efekt ten sam.

Wszystkie instalatory wypakowywane na pulpit a potem dopiero przerzucane folderu z grą.

O co chodzi z tym błędem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wiem co masz źle, ty masz złego patcha zainstalowanego.Musisz mieć patch 6.7 kumulacyjny.Dopiero w nim się pojawia ta tekstura. Tu masz linka http://narod.ru/disk/18296865001/%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%87%206.7-%D0%BE%D0%B1%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D1%91%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9%2B.rar.html

Dla porządku był patch 6.7 i do niego jeszcze jeden patch.I jest patch 6.7 kumulacyjny opisany w temacie LWR jako obowiązkowy dla spolonizowanej wersji LWR. Patch 6.7 kumulacyjny zawiera stary patch 6.7 późniejszą poprawkę i kilka innych zmian które śą konieczne do stabilnej gry.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem plik który powodował bład.Plik nazywa się iu_mm_main.Po wrzuceniu pliku z rosyjskiej wersji wszystko jest cacy poza tym ze nie ma avatarów postaci ponad informacjami o frakcji i nastawieniu podczas rozmowy z npcami. Co do patcha faktycznie możesz mieć racje.Patch który ja pobrałem miał jakieś...150mb.ten widze ma 426mb. W takim razie już pobieram i zobaczymy czy wszystko będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zainstalowałem moda zgodnie z opisem i niestety wyrzuca mnie na pulpit z bugtrapem...:

FATAL ERROR
[error]Expression : fatal error
[error]Function : CResourceManager::_GetBlender
[error]File : E:stalkersourcestrunkxr_3daResourceManager.cpp
[error]Line : 49
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Shader 'ufp_shadersufp_blend' not found in library.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis instalacji..http://www.stalkerteam.pl/topic/2734-opis-instatacji-moda-lwr/

To pisz po kolei jak instalowałeś i jaka wielkość plików. Może coś brakuje w shaders i wyrzuca grę na pulpit.

1...jaka wielkość gamedata po rozpakowaniu

2..jaka wielkość patch 6.7 +rar

3..kolejność instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do LWR powinieneś pobrać paczkę tekstur, pobrałeś ją ?

Posiadasz grę kupioną teraz (extrak klasyka) czy premierowa ? Chodzi tu o to czy masz wersje gry do moda 0.4

Tyle zajmują pliki, sprawdź czy u ciebie tak samo i czy nie ma błędów CRC

Dołączona grafika

Sprawdź czy gra nie zainstalowała się ''gamedata/gamedata''

Podaj jeszcze specyfikacji komputera, to tak na marginesie, jeżeli grałeś w inne mody i działały, to nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis instalacji..http://www.stalkerte...tacji-moda-lwr/

To pisz po kolei jak instalowałeś i jaka wielkość plików. Może coś brakuje w shaders i wyrzuca grę na pulpit.

1...jaka wielkość gamedata po rozpakowaniu

2..jaka wielkość patch 6.7 +rar

3..kolejność instalacji

Zainstalowałem w takiej oto kolejności:

1. S.T.A.L.K.E.R. - Cień Czarnobyla.

2. Patch do podstawki wersji 1.005.

3. Uruchomiłem grę i zapisałem.

4. Mod LWR..format .exe..wielkość 1,65 GB.

5. Zbiorczy patch...Patch 6.7.

6. Spolszczenie.

Edit..

Pobrałem paczkę tekstur ale to nie pomogło...gra jest oryginalna premierowa...najpierw zainstalowałem moda wielkości 1 727 301 i gra się nie uruchomiła (wypad na pulpit), później zmieniłem zgodnie z sugestią malakasa na z oświetleniem statycznym wielkości 1.65 GB...ta zmiana też nie pomogła...a co do innych modów to wszystko działało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy w folderze gamedata nie ma przypadkiem drugiej gamedaty. Te archiwa się tak dziwnie rozpakowywały. Najlepiej rozpakować wszystko gdzieś na boku a dopiero potem przenosić po kolei do katalogu gry. Kopiuj same gamedaty, bez tego całego dodatkowego badziewia.

Sprawdziłem i otóż się okazało, że w folderze gry jest jedna gamedata, ale w tej gamedacie jest druga...co mam teraz zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy gra nie zainstalowała się ''gamedata/gamedata''

Sprawdziłem i otóż się okazało, że w folderze gry jest jedna gamedata, ale w tej gamedacie jest druga...co mam teraz zrobić?

Przenieś pliki z gamedata/gamedata do gamedata pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.