Skocz do zawartości

Instalacja pytania...


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie które dotyczy instalacji, dokładnie to mam oryginalną grę od której płyta uległa uszkodzeniu ale mam klucz aktywacyjny i klucz produktu, teraz kupiłem nową grę i mam nowe klucze. Do rzeczy jeżeli zdeaktywuje grę i odinstaluję to za pomocą płyty nowej gry i kluczy od starej gry będę mógł zainstalować grę czy płyta plus klucze i wtedy mam grę, płyta ma zakodowane dane o kluczach gry, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz nową grę i nowe klucze to instalujesz ją na nowych kluczach.Próbując podać stary klucz ( kompletnie nie wiem po co ) system potraktował by cię jak pirata bo stary klucz jest przypisany do innego egzemplarza gry.Klucze , proces aktywacji i dezaktywacji to tylko zabezpieczenie przed piratami, nie ma to nic wspólnego z samym graniem.Niemniej starą musisz odinstalować a także myślę zdezaktywować i wywalić z dysku plik starego klucza , a także dobrze wyczyścić rejestr.Przynajmniej ja bym tak zrobił by uniknąć problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje ze klucze nie są przypisane bezpośrednio do płyty i wysłanie płyty na adres który da ci cenega załatwi sprawę ;) Odeślą ci nowa i po sprawie. Najprościej będzie jak napiszesz do cenegi adres email masz w instrukcji na końcu i tobie powiedzą co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.