Skocz do zawartości

Czy należy grać od nowa?


gucio46

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka moich technicznych same se rozwiązały po formacje :)))))) ale zawsze walczyłem wedle wskazówek na forum. Natomiast fabularne to podejrzewam moja gra na żywioł nie czytanie dokładnie PDA i kasowania starych sejfów . . Ale chyba muszę zacząć grac od nowa ,choć odpowiedzi na moje posty dawały mi rozwiązania jak dotychczas . W PDA mam tylko obron Kalinina i na jakieś śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast fabularne to podejrzewam moja gra na żywioł nie czytanie dokładnie PDA i kasowania starych sejfów . .

Niestety na żywioł nie daleko zajdziesz w tym modzie. Zanim zaczniesz grać poczytaj... poradnik,... kto daje przejścia i zaco ... odpowiedzi na częste pytania.....dobrym rozwiązaniem jest przeczytać fragment poradnika przed rozpoczęciem konkretnych działań, by mieć ogólne pojęcie co robić.

W Twoim wypadku na pewno brak jakiś nitek fabuły i należy je podciągnąć do przodu...ciężko zgadnąć Bagna, może coś Sacharow podpowie u niego też dialogi pojawiają się w miarę postępów w grze...Kalinin i jego kwesty to nie problem bo wyjście z ATP powinieneś mieć od Adrenaliny. Poszukaj u ludzi dających zadania, poczytaj jaki jest rozwój fabuły i od czego zależy. Nie koniecznie nowa gra jest potrzebna..:)

Napisz co mniej więcej zrobiłeś do tej pory bo nie wiadomo gdzie jesteś w grze...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dokładnie czytaj dialogi, na tym etapie gry niektóre informacje dostajesz sms-em lub w rozmowie a w PDA nic się nie pojawia. Przejście na Niezbadane Tereny powinno się pojawić po znalezieniu zabójców Kła , czyli rozprawieniu się z najemnikiem Gawrem na Magazynach Wojskowych. Po załatwieniu się z Gawrem i rozmowie z Jakutem powinna u Górnika pojawić się opcja dialogowa o wyprawie na NT. Może czegoś nie wykonałeś po drodze. Jak pamiętam była tam konieczna chyba jeszcze rozmowa z Adrenaliną i był jeszcze queścik na przyniesienie mydła i czegoś tam jeszcze Koksowi w Pieczarze który też miał coś wspólnego z tym przejściem. Do niektórych linii scenariusza jest wpisany warunek że by pociągnąć ją dalej musisz być na pewnym etapie gry. Takim punktem jest na przykład wyłączenie Mózgozwęglacza.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, w PDA masz sporo niezaliczonych zadań- ale są to raczej zadania poboczne. Aby ruszyć dalej spróbuj: -przynieść PDA Tyrana Informatorowi w Barze, pogadaj na ten temat z Danem -przynieś dokumenty dla Woronina z fabryki nad X18 w Dolinie Mroku -pogadaj z uczonym Krugłowem na Jantarze- -pogadaj z Chudym w Barze -przynieś antyzombin dla Wartownika w bazie Wolności(ważny quest poboczny) -przynieś dla Dana piwo z X18- jeśli możesz zwróć uwagę co za to dostaniesz bo ja nigdy nie miałem tego questu -zaliczyć wszystkie poboczne -i przeczytaj post 7

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo gdzieś sprzedałem ,informator uciekł bo sprzedał mi za 400000 niby przejście,wartownika zabili mi,Wronin nie chce skrzynki ,uczony Krugłowem nie chce ni poza częściami mutantów ,Chudy nie ma mi nic do powiedzenia . Dzieki powalczę jeszcze trochę i zacznę od nowa ale uważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jego sejwy jest straszna różnica i nie mogę się połapać gdzie zacząć, poza tym to nie zabawa grac na cudzych :) Kruglow u mnie nie ma opcji dialogowej zaciol się i stoi z pistoletem w jednym miejscu.Daj linka może mi spasuje choć trochę :) mam go w bunkrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-przynieść PDA Tyrana Informatorowi w Barze, pogadaj na ten temat z Danem

-pogadaj z uczonym Krugłowem na Jantarze-

To nie są zadania poboczne...

...Krugłow jest odpowiedzialny za nitkę Ducha...

... PDA Tyrana...to część wątku KŁa

Niestety bez tego gra już nie idzie dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to w Twoich problemach pojawiła się chyba nowa pułapka w Sojlance...Jeżeli Informator zniknie z Baru przed kwestem z PDA Tyrana to mamy po grze, choć osobiście nie pamiętam w którym momencie jest dostępna opcja kupienia fałszywego przejścia. 1..trup wojskowego pod mostem w Kordonie..poszukiwania ekspedycji 2..Krugłow i fleszka... przejście na MW 3..Informator..PDA Tyrana i nitka Kła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.