Jump to content

Czy należy grać od nowa?


gucio46
 Share

Recommended Posts

Kilka moich technicznych same se rozwiązały po formacje :)))))) ale zawsze walczyłem wedle wskazówek na forum. Natomiast fabularne to podejrzewam moja gra na żywioł nie czytanie dokładnie PDA i kasowania starych sejfów . . Ale chyba muszę zacząć grac od nowa ,choć odpowiedzi na moje posty dawały mi rozwiązania jak dotychczas . W PDA mam tylko obron Kalinina i na jakieś śmieci.

Link to comment
Share on other sites

Natomiast fabularne to podejrzewam moja gra na żywioł nie czytanie dokładnie PDA i kasowania starych sejfów . .

Niestety na żywioł nie daleko zajdziesz w tym modzie. Zanim zaczniesz grać poczytaj... poradnik,... kto daje przejścia i zaco ... odpowiedzi na częste pytania.....dobrym rozwiązaniem jest przeczytać fragment poradnika przed rozpoczęciem konkretnych działań, by mieć ogólne pojęcie co robić.

W Twoim wypadku na pewno brak jakiś nitek fabuły i należy je podciągnąć do przodu...ciężko zgadnąć Bagna, może coś Sacharow podpowie u niego też dialogi pojawiają się w miarę postępów w grze...Kalinin i jego kwesty to nie problem bo wyjście z ATP powinieneś mieć od Adrenaliny. Poszukaj u ludzi dających zadania, poczytaj jaki jest rozwój fabuły i od czego zależy. Nie koniecznie nowa gra jest potrzebna..:)

Napisz co mniej więcej zrobiłeś do tej pory bo nie wiadomo gdzie jesteś w grze...

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

I dokładnie czytaj dialogi, na tym etapie gry niektóre informacje dostajesz sms-em lub w rozmowie a w PDA nic się nie pojawia. Przejście na Niezbadane Tereny powinno się pojawić po znalezieniu zabójców Kła , czyli rozprawieniu się z najemnikiem Gawrem na Magazynach Wojskowych. Po załatwieniu się z Gawrem i rozmowie z Jakutem powinna u Górnika pojawić się opcja dialogowa o wyprawie na NT. Może czegoś nie wykonałeś po drodze. Jak pamiętam była tam konieczna chyba jeszcze rozmowa z Adrenaliną i był jeszcze queścik na przyniesienie mydła i czegoś tam jeszcze Koksowi w Pieczarze który też miał coś wspólnego z tym przejściem. Do niektórych linii scenariusza jest wpisany warunek że by pociągnąć ją dalej musisz być na pewnym etapie gry. Takim punktem jest na przykład wyłączenie Mózgozwęglacza.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłem, w PDA masz sporo niezaliczonych zadań- ale są to raczej zadania poboczne. Aby ruszyć dalej spróbuj: -przynieść PDA Tyrana Informatorowi w Barze, pogadaj na ten temat z Danem -przynieś dokumenty dla Woronina z fabryki nad X18 w Dolinie Mroku -pogadaj z uczonym Krugłowem na Jantarze- -pogadaj z Chudym w Barze -przynieś antyzombin dla Wartownika w bazie Wolności(ważny quest poboczny) -przynieś dla Dana piwo z X18- jeśli możesz zwróć uwagę co za to dostaniesz bo ja nigdy nie miałem tego questu -zaliczyć wszystkie poboczne -i przeczytaj post 7

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Piwo gdzieś sprzedałem ,informator uciekł bo sprzedał mi za 400000 niby przejście,wartownika zabili mi,Wronin nie chce skrzynki ,uczony Krugłowem nie chce ni poza częściami mutantów ,Chudy nie ma mi nic do powiedzenia . Dzieki powalczę jeszcze trochę i zacznę od nowa ale uważnie :)

Link to comment
Share on other sites

Mam jego sejwy jest straszna różnica i nie mogę się połapać gdzie zacząć, poza tym to nie zabawa grac na cudzych :) Kruglow u mnie nie ma opcji dialogowej zaciol się i stoi z pistoletem w jednym miejscu.Daj linka może mi spasuje choć trochę :) mam go w bunkrze

Link to comment
Share on other sites

Tak naprawdę to w Twoich problemach pojawiła się chyba nowa pułapka w Sojlance...Jeżeli Informator zniknie z Baru przed kwestem z PDA Tyrana to mamy po grze, choć osobiście nie pamiętam w którym momencie jest dostępna opcja kupienia fałszywego przejścia. 1..trup wojskowego pod mostem w Kordonie..poszukiwania ekspedycji 2..Krugłow i fleszka... przejście na MW 3..Informator..PDA Tyrana i nitka Kła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity