Skocz do zawartości

Uratować Koksa ale jak?


arwena34

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem zad.od Górnika -uratować Fimę Koksa.Wszystko ok.Wiem gdzie iść ,wchodzę po ścianie przy wagonikach,idę do wilkiej "sali" obok "salki"ze zwłokami stalkera i po wejściu do niej , kiedy ściana za plecami zamyka dotychczasową drogę , po lewej ,w rogu na mapce pieczary powinno być przejście do labiryntu a nie ma .I co teraz ?żadnych latarek też nie przynosiłem (czyt.post Vorenusa- Jak wejść do labiryntu).

//MALAKAS

Nazwy tematów i początek zdania są z dużej litery...popraw błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczytaj sejwa sprzed rozmowy z Górnikiem na zadanie z Fimką i idź do Zapomnianego Lasu.

Cytat z poradnika:

Z Pieczary

3. Do Labiryntu. Po tym, jak oddacie Górnikowi latarki, porozmawiacie z nim i otrzymacie Przejście razem z nowym kwestem na uratowanie «syna marnotrawnego».

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz wpis w PDA o nowym przejściu ? Powinieneś mieć info w encyklopedii i poza tym w dostać sms na ekran że dostałeś nowe przejście. Gdzieś tu na forum była mapka z ładnie rozrysowanymi drogami.Wpis o latarkach jest przestarzały, questa na latarki dostajemy później przy innej okazji.Zadanie z Koksem dostajemy po przyniesieniu książki dla Górnika.

Tu jest ta mapa :) http://www.stalkerteam.pl/topic/678-mapa-zony-i-mapki-z-lokacji-soljanki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem sms-a o nowym przejściu ,ale w encyklopedii nie ma na ten temat nawet wzmianki.Po podejściu do ściany w narożniku " komnaty" nic się nie dzieje. Zamykam temat -właśnie udało mi się po wczytaniu poprzedniego save'a przejść do labiryntu.(dopiero za drugą próbą ukazał się wpis w encyklopedii o nowej drodze ,przy pierwszej próbie był tylko sms i nic więcej)Okazuje się ,że cofnięcie kilka sejwów wstecz jest swoistym panaceum.Dzieki wszystkim za pomoc i przepraszam za błędy przy tworzeniu tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grasz na autosave? Ten bezsensowny dodatek psuł grę w ten sposób, że sejwy zrobione za pomocą tej łatki miały nieaktywne przejścia, mimo że je otrzymaliśmy od postaci questowych w prawidłowy sposób.

Zgadza się Korn.Właśnie gram na autosave i widzę ,że nie tylko ja mam z nim problemy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiele razy było pisane na forum przy różnych modach..NIE STOSOWAĆ AUTOSAVE...stosowna adnotacja jest również w temacie dodatku. Tematy pozostają otwarte i zawsze można w nich pisać gdy ktoś ma podobny problem.. :).. // w poradniku jest błąd powinno być książki..zaraz poprawię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arwena34- no to zdejmij to cholerstwo czym prędzej, załóż od nowa całą gamedatę i przejrzyj mój temat i sprawdź czy masz otwarte inne przejścia itp., czy nie musisz cofnąć żeby coś odblokować. Skoro u wszystkich ten dodatek powoduje problemy to nie wiem po co jest w pobieralni- jako ozdoba? Może i jest napisane że powoduje błędy, ale jak ktoś nie ma doświadczenia w graniu to nie zwróci na to uwagi, już kolejny temat z powodu tego zepsutego dodatku:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.