Skocz do zawartości

Problem podczas przechodzenia zDM do x18


robi-pl

Rekomendowane odpowiedzi

Oki, chyba jestem na śladzie, Korn jeśli możesz, sprawdź czy w gamedacie DMXa w katalogu gamedata/ meshes/monsters będzie katalog " snork " Wgrałem sejwa od robi-pl i wywaliło mnie przy przejściu do Pieczary z takim samym logiem jak twój, ale w gamedacie NS nie ma wcale tego folderu którego gra się domaga. Dlatego coś czuję że to temat do innego działu i do innego moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuję wczytać tego sejwa na DMX wywala po sekundzie z całkowicie pustym logiem. Ja też już odpadam, chciałem pomóc, ale ten kto instaluje moda powinien trochę pomyśleć i postarać się przy instalacji- jest przecież dokładna instrukcja. Nie wiem co tam robi-pl nawpychał do moda, ale nie mam juz pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Nie wgrywalem DMX. Po bledzie przy przechodzeniu do X18 ,usunalem wszystko lacznie ze stalkerem Pomylic sie w instalacji nie moglem ,bo nie mam DMX w kompie. Po pierwszej instalacji czystej soljanki doszedlem do Podziemi Agropromu. Wtym momecie na solianke zainstalowalem DMX i gralem dalej do X10 (Dmx okazal sie dla mnie mniej ciekawy). Postanowilem wrucic do czystej soljanki. Usunalem gamedate z DMX i zainstalowalem czysta soljanke ,gralem od Podziemi Agro tj od ostatniego sejwu. do przejscia doX18 Co momglem zrobic nie tak jak w instrukcji ?? -Sory- jedynym bledem z mojej strony bylo pominiecie patcha 1.004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Sory- jedynym bledem z mojej strony bylo pominiecie patcha 1.004

Czy ja cie dobrze rozumiem.

Grałeś w stalkera z modem NS na wersji patcha 3 a później konturowałeś grę na patchu 4, wczytując save z gry na patchu 3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wgrywalem DMX.

Po bledzie przy przechodzeniu do X18 ,usunalem wszystko lacznie ze stalkerem

Pomylic sie w instalacji nie moglem ,bo nie mam DMX w kompie.

Po poprzedniej instalacji czystej soljanki doszedlem do Podziemi Agropromu

Zainstalowalem DMX i gralem dalej do X10 (Dmx okazal sie dla mnie mniej ciekawy).

Usunalem gamedate i zainstalowalem czysta soljanke ,gralem od Podziemi Agro. do

przejscia doX18

Co momglem zrobic nie tak jak w instrukcji ??

-Sory- jedynym bledem z mojej strony bylo pominiecie patcha 1.004

Niewiele z tego rozumiem, napiszę po raz ostatni, bo czasami szkoda słów:

zainstaluj od nowa podstawkę z patchem 1.0004

na to Solianka z dopełnieniem

i usuń wszystkie sejwy z dokumentów,

zacznij grę od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że sejw który zapodałeś włożony do czystej NS (którą skończyłem dwa razy, więc na pewno jest dobra) domaga się pliku którego nie ma w NS a jest w DMX. Więc nie całkiem ci to czyszczenie wyszło. To jest trochę instalowania, może pomyliły ci się patche albo co, nie wiem. W każdym razie, na tym co masz teraz na pewno nie pograsz. Ewidentnie masz coś spaprane w instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.