Jump to content

Trzy mandragory krok po kroku


Buber
 Share

Recommended Posts

Jako że na pewniaka wszedłem do jaskini po korzenie i na dzień dobry wyszedłem bez jednej to dla potomnych opisuje drogę. Ważne! najlepiej iść z wciśniętym klawiszem F ( domyślnie ) Wejście od strony jeziora - przeskok nad szczeliną - po lewej niewielka wnęka, my idziemy prosto - mandragora - ściana za plecami się zamyka - rozgałęzienie - idziemy w lewo - niewielka salka z mandragorą - wracamy do rozgałęzienia - idziemy w lewo - następne rozgałęzienie - w prawej odnodze elektra , my w lewo - trzecia mandragora - wyjście Stary model Gps nie uwzględnia mutantów i anomalii.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Buber - bardzo syntetyczny ale dokładny opis. Należy zwrócić dodatkowa uwagę na fakt, że jest to droga bez powrotu - zamykają się za nami ściany odcinające odwrót. A po trzeciej mandragorze, przy samym wyjściu - kontroler... Warto sprawdzać zawartość skrzyń. O ile pamiętam w jednej z nich leży SWD.

Link to comment
Share on other sites

Tak leży SWD Doskonały na kontrolera Czasami się zdarzy że przy wyjściu czeka na nas jeden z nich... Drugi jest jak idziemy ścieżką od chatki na lewej stronie za dzwewienia siedzi kolejny... ( ale co do wciśniętego F to się trochę zdziwiłem ja dostałem zadanie wszedłem i za pierwszym razem wszystkie miałem w widocznym miejscu bez chodzenia z F... To tylko dotyczy jeśli przypadkiem wystąpi błąd i tekstury zapadają się pod ziemie... Tyle

Link to comment
Share on other sites

Nie chciałem za bardzo spoilerować dla kogos kto gra pierwszy raz :) A jedna mandragora mi sie zapadła , dlatego ją przeoczyłem i nie radze robić save po wskoczeniu do jaskin a przed piecami...po wczytaniu miałem nogi i głowe w skale...poprzedni save w domku . SVD leży w pierwszej skrzyni , ja niestety nie używam znalezionych rzeczy wiec kontroler musiał sie najeść ołowiu z dwurury ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity