Skocz do zawartości

Gry online


Banita

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj możecie przedstawić gry jakie napinacie na online.... Typu ikariam seafight... Owszem mam gdzieś konto z seafight fula elite nie grałem już w nią ponad rok... 195 elitarnych dział-13lvl elity +3 skurki elitarne, talentów nieco mało przestałem już szczerze wydawać na tą giere kasy Tibia też posiadam konto 75lvl knight skile 78/75 do nauki dalszego rozwoju najlepsze eq... ale takie gierki szybko nudzą... Tak myślę że oba te konta może kiedyś wystawie na allegro lub oddam o tak dla dalszego rozwoju :) Jest taki bug na (Dark Orbit) chcesz darmowe konto premium (nie loguj się przez ponad 20dni zaloguj się po tym czasie a dostaniesz konto premium ) lub to bug lub tak to zrobione.... pisałem o tym to administracji gry ale nie dostałem odp i nadal można używać tego sposobu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich gier online, coś w podobnie do tych co wymieniliście to gram w WOT (World of Tanks). Gra cały czas rozwijana, idę w czołgi radzieckie, już trochę mam. Poza tym grałem jeszcze jak była beta tej gry. Ostatnio już rzadziej gram bo mi się nie chce i nie mam kredytów (waluta w wot). A tak swoją drogą co do Tibi, to pograłem kiedyś 5 minut i odinstalowałem. Całkowicie mi się nie spodobała ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2001 do 2005 nałogowo w Il-2 Sturmovik (latałem w wirtualnych dywizjonach, po 4-5 godzin dziennie), Potem przestałem. Lubię od czasu do czasu pyknąć w Left4Dead - bardzo fajna gra i nikt nie czituje, bo gra się zawsze w co-opie. Od pół roku uczę się latać w Rise of Flight i już po Nowym Roku zacznę próbować swoich sił online. To wszystko oczywiście w przerwach między wszelakimi odmianami STALKERA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Left 4 Dead 2 też gram czasami, najczęściej póznym wieczorkiem ze znajomymi. Mam go na steamie i brakuje mi tylko jednego osiągnięcia, a co do cheaterów to się nie zgodzę, bo w każdej grze gdzie jest multiplayer się zdarzają, akurat w lefcie mało, ale na kontrze kiedyś spotkałem gościa co bardzo szybko biegał. Dzięki Lordowi przypomniał mi się stary dobry Diablo 2, mój brat w niego grał kiedyś bardzo często, sam zresztą także siedziałem godzinami. Teraz ta gra niestety powoli umiera, graczy bardzo mało.. a szkoda, bo to klasyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.