Skocz do zawartości

L.U.R.K.


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

A zrobiłeś spacje po exe''. exe -nointro

Tak, spacja jest i wpis działa bo nie ma intra ale dalej wywala do pulpitu po tym.

Nie mam pojęcia, co dalej możesz zrobić spróbuj usunąc plik user.ltx i jescze raz uruchomić Stalkera , Czy na pewno masz wersję 1.0005 ?

Spróbuję zrobić tak jak mówisz, mam nadzieję że to coś pomoże ;-)

Pliku user.ltx nie znalazłem ale mam problem z patchem, a mianowicie podczas instalacji owego patcha (instaluję by się upewnić) wyskakuje komunikat "Program wykrył zainstalowaną wersję [en]. Tę aktualizację można tylko zainstalować na wersję [pl]. Istnieje wersja angielska tego patcha czy można to jakoś ominąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc udało się :D Pobrałem tego patcha, zainstalowałem cracka i śmiga zacnie :D Dziękuję Wam a w szczególności Tobie Allen ;-) Jesteście Wielcy :D P.S. Wybaczcie że tak długo to zajmowało i że rozwiązanie okazało się taką błahostką, ale człowiek uczy się na błędach ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnąłem się dzisiaj o 10 lat i przypomniałem sobie, w jakie to niegdyś mody się grało.
LURK był jednym z pierwszych, w jakie zagrałem i pomimo tego, że aktualnie nie robi już żadnego wrażenia to kiedyś nie było większego wyboru. Dopiero w 2010/11 roku zaczęły pojawiać się mody, które znacząco ingerowały w fabułę lub całkowicie ją zmieniały. 

Tak czy siak, zainstalowałem sobie LURK'a na steamowej wersji stalkera i pograłem z godzinkę, ale nie będę dłużej katował tego moda, a raczej siebie - w głowie mi się kręci od tej '' ulepszonej " grafiki. 
Parę screenów:

Spoiler

20190222152343_1.jpg20190222152420_1.jpg20190222152457_1.jpg20190222153519_1.jpg20190222153800_1.jpg20190222154438_1.jpg


Przy okazji edytowałem pierwszy post. A co ! niech mod dziadek też coś ma od życia ; ) 
 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.