Skocz do zawartości

L.U.R.K.


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Preview.jpg

Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006
Data premiery: 20.06.2010 r.
Autorzy: L.U.R.K. Team


OPIS:

Spoiler

L.U.R.K. skupia się na poprawie podstawowych funkcji gry oraz wprowadzeniu nutki realizmu, dzięki czemu Strefa Wykluczenia stała się jeszcze bardziej tajemnicza i mroczna. 


Cechy moda:

  • liczne zmiany w oprawie wizualnej,
  • nowe bronie i kombinezony, 
  • przeprojektowany A-Life, 
  • nowy interfejs,
  • poprawiona pogoda, 
  • możliwość snu, 
  • lepszej jakości optymalizacja, 
  • dodano prosty system skradania.

GALERIA:

Spoiler

XR-3-DA-2011-12-20-23-52-18-13.jpg  XR-3-DA-2011-12-20-21-59-03-98.jpg

XR-3-DA-2011-12-20-21-54-27-74.jpg  XR-3-DA-2011-12-21-00-46-47-37.jpg


Przegląd moda od Ap-Pro:

 

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Cień Czarnobyla 1.0006.


2. Pobrane i wypakowane archiwum moda (gamedata, bin) umieszczamy w głównym katalogu gry.


3. W pliku fsgame.ltx zmieniamy linię:
$game_data$ = false| true| $fs_root$|  na:  $game_data$ = true| true| $fs_root$|
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:


Źródła: new_AP-PRO_LOGO.png.aba0a3e476d400f89ebcc83f4ed08bdb.png  ejFj9IA.jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko grafik?.. jest pe?no zmian, nie wiem czy s? nowe zadania ale podobno tak. Spolszczenia podobno nie ma...a sam nie znalaz?em. Jak sami widzieli?cie grafika pi?kna.. ale jest naprawd? du?o realizmu bo to by?o g?ówne za?o?enie, co tu du?o mówi? panowie.. Grajcie nie wahajcie si?, dodam ?e to mod z którym nie ma problemów o bugtrapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Pora odkopa? temat. W?a?nie sobie w??czy?em tego moda w wersji 1.1, a tu niemi?a niespodzianka. Mianowicie nie mo?na kuca?. Klawisze przypisywane do kucania niczego nie robi?. Gra w ogóle na to nie reaguje. To jaki? b??d, czy celowe dzia?anie autorów moda?

Mo?liwe ?e te funkcje trzeba przypisa? r?cznie w pliku user.ltx w:X:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\STALKER-SHOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam te? próbowa?em. Gra nie reaguje na u?ycie przypisanych klawiszy. Np. mo?na w biegu próbowa? kuca?, to posta? nawet nie zwalnia (jak np. na skutek strza?u z broni). Tak jakby modderzy ca?kiem wy??czyli kucanie.

EDIT:

Zainstalowa?em samego L.U.R.K.-a jeszcze raz. Przypuszczalnie problem le?a? po stronie edytowanego actor.ltx. Zmienia?em tam sekcj?:

ph_box0_center                       = 0.0,  2.4,  0.0

ph_box0_size                         = 0.35, 0.9,  0.35

ph_box1_center                       = 0.0,  2.1,  0.0

ph_box1_size                         = 0.35, 0.75,  0.35

ph_box2_center                       = 0.0,  1.9,  0.0

ph_box2_size                         = 0.35, 0.6,  0.35
na:
ph_box0_center       = 0.0,  2.4,  0.0

ph_box0_size         = 0.20, 0.9,  0.20

ph_box1_center       = 0.0,  2.1,  0.0

ph_box1_size         = 0.25, 0.75,  0.25

ph_box2_center       = 0.0,  1.9,  0.0

ph_box2_size         = 0.35, 0.6,  0.35
Zmieniane warto?ci dotycz? szeroko?ci "strefy osobistej" postaci. W po??czeniu z edycj? tego samego u pozosta?ych stalkerów umo?liwia to swobodne mijanie si? z innymi stalkerami w w?skich przej?ciach. Czyli umniejsza jedn? z najbardziej wkurzaj?cych mnie w ca?ej grze rzeczy cool.gif Przed edycj? posta? kuca?a normalnie oraz nisko. Po zmianie kuca tylko normalnie, a przy próbie kucania niskiego obni?a si? tylko latarka, bez kamery/widoku. Czy kto? wie jak to naprawi?? Dla porównania ta sama sekcja z utAKM mod:
ph_box0_center                       = 0.0,  0.9,  0.0

ph_box0_size                         = 0.35, 0.9,  0.35

ph_box1_center                       = 0.0,  0.75,  0.0

ph_box1_size                         = 0.35, 0.75,  0.35

ph_box2_center                       = 0.0,  0.6,  0.0

ph_box2_size                         = 0.35, 0.6,  0.35

W innych modach drugie warto?ci linii:

ph_box*_center

oraz

ph_box*_size

s? takie same dla tych samych numerów porz?dkowych.

Czy kto? wie gdzie co odpowiada za wysoko?? kamery w kucaniu i w kucaniu niskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam mam zainstalowany w?a?nie ten mod i mam par? pyta?. Da si? przywróci? mini mapk? i HUD oraz czy da si? co? zrobi? aby by?o ja?niej bo mam godzin? 12;00 w po?udnie i jakby troch? ciemnawo jest i tak szaro buro i ponuro chyba ?e tak ma by?.Menu i ikonki te? jakie? takie dziwne s? ,i nie mog? przyczepi? artefaktów na pas.... jest tylko opcja wyrzu? a brak dodaj do pasa o co chodzi ??

post-183-0-23341700-1304608550_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Witam mam pewien problem z wyżej wymienioną modyfikacją . Gra przy włączeniu wysypuje mi się do pulpitu z takim crashem  

FATAL ERROR[error]Expression : fatal error[error]Function : CStringTable::Load[error]File : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamestring_table.cpp[error]Line : 53[error]Description :[error]Arguments : string table xml file not found string_table_includes.xml, for language eng

Opcje graficzne mam ustawione na Extreme . Grę mam oryginalną a sprzęt i system lepsze od wymaganych . Proszę o odpowiedź P.S Polska wersja językowa + Lektor wersja 1.0005(na 1.0006 taki sam error) Pobrane z moddb spachowany mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR[error]Expression    : fatal error[error]Function      : CStringTable::Load[error]File          : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamestring_table.cpp[error]Line          : 53[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : string table xml file not found string_table_abc2.xml, for language polstack trace:
jakieś coś jeszcze
?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Jestem nowy na tym zacnym forum i przepraszam jeśli powtórzę już istniejący temat, ale mimo iż widziałem podobne problemy to mój jest "nietypowy", a mianowicie zainstalowałem dziś mod L.U.R.K. 1. 1 i po uruchomieniu wyrzucało mnie do pulpitu. Przeczytałem wiele for i mimo iż wykonywałem kroki w nich podane to jedyną zmianą jaka wystąpiła to po uruchomieniu widzę logo Asusa i Acera i dalej to samo. Mam wersję 10005 i komp który może nie porywa ale jest dobry ;-) Czasem nie cierpię patrzeć na swój pulpit i w tym przypadku tak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz za tę gafę. Mam nadzieję że o to chodzi.  

* Detected CPU: GenuineIntel P3 family, F6/M15/S2, 1808.00 mhz, 63-clk 'rdtsc'* CPU Features: RDTSC, MMX, SSE, SSE2Initializing File System...FS: 34717 files cached, 5865Kb memory used.Init FileSystem 1.018966 sec'xrCore' build 2947, Feb 27 2007Initializing Engine...Executing config-script "user.ltx"...[c:documents and settingsall usersdokumentystalker-shocuser.ltx] successfully loaded.Starting INPUT device...Loading DLL: xrRender_R1.dllLoading DLL: xrGame.dll* [win32]: free[2032016 K], reserved[15416 K], committed[49656 K]* [ D3D ]: textures[0 K]* [x-ray]: crt heap[8063 K], process heap[161 K], game lua[0 K], engine lua[0 K], render[0 K]* [x-ray]: economy: strings[2032 K], smem[0 K]Executing config-script "d:thqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedataconfigdefault_controls.ltx"...! cant convert dik_name for dik[144], prop=[Poprzednia ][d:thqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedataconfigdefault_controls.ltx] successfully loaded.Executing config-script "user.ltx"...Executing config-script "d:thqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedataconfigrspec_extreme.ltx"...! Unknown command:  r__dtex_range! Unknown command:  r__ssa_glod_end! Unknown command:  r__ssa_glod_start! Unknown command:  r__wallmark_ttl! Unknown command:  rs_detail! Unknown command:  rs_skeleton_update! Unknown command:  vid_bpp[d:thqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedataconfigrspec_extreme.ltx] successfully loaded.Executing config-script "d:thqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedataconfigdefault_controls.ltx"...[d:thqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedataconfigdefault_controls.ltx] successfully loaded.[c:documents and settingsall usersdokumentystalker-shocuser.ltx] successfully loaded.SOUND: OpenAL: enumerate devices...SOUND: OpenAL: EnumerationExtension Presentdevices Generic HardwareSOUND: OpenAL: system  default SndDevice name is Generic HardwareSOUND: OpenAL: default SndDevice name set to Generic SoftwareSOUND: OpenAL: actualDeviceName for [Generic Hardware] is [Generic Hardware]SOUND: OpenAL: actualDeviceName for [Generic Software] is [Generic Software]SOUND: OpenAL: All available devices:1. Generic Hardware, Spec Version 1.1 2. Generic Software, Spec Version 1.1 SOUND: OpenAL: SelectBestDevice is Generic Software 1.1SOUND: OpenAL: Required device: Generic Software. Created device: Generic Software.* sound: EAX 2.0 extension: absent* sound: EAX 2.0 deferred: absent* sound : cache: 65538 kb, 7609 lines, 8820 bplStarting RENDER device...* GPU [vendor:10DE]-[device:422]: NVIDIA GeForce 8400 GS * GPU driver: 6.14.13.3182* CREATE: DeviceREF: 1* Vertex Processor: PURE HARDWARE*     Texture memory: 616 M*          DDI-level: 9.0* GPU shading: vs(fffe0300/3.0/30), ps(ffff0300/3.0/30)* GPU vertex cache: recognized, 24* DVB created: 1536K* DIB created: 512K* distortion: used, dev(30),need(14)* SSample: 1024x768* SSample: enabled- r__tf_aniso 1- r1_tf_mipbias 0.Starting engine...Loading DLL: xrGameSpy.dllFATAL ERROR[error]Expression    : fatal error[error]Function      : CRender::texture_load[error]File          : D:xray-svnxr_3daxrRender_R1Texture.cpp[error]Line          : 291[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't find texture 'uiui_nvidia_intro'stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie Chodzi o linijki

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function      : CRender::texture_load[error]File          : D:xray-svnxr_3daxrRender_R1Texture.cpp[error]Line          : 291[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't find texture 'uiui_nvidia_intro'  stack trace:

To wystarczy, dla przejrzystości logi tagujemy w code, co do problemu dodaj do skrótu linijke "-nointro" powinno ominąć ładowanie nvida_intro którego nie masz, gra ściagana czy orginał ? :)

Edytowane przez Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętam na następny raz, choć muszę się jeszcze nauczyć jak to robić :D Jeśli chodzi o dodawanie linijki, to - faktycznie nie ma intro ale znów wywala do pulpitu. Logi wyglądają teraz tak:

FATAL ERROR[error]Expression    : fatal error[error]Function      : CScriptEngine::lua_error[error]File          : D:xray-svnxr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line          : 70[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : LUA error: ...ow of chernobylgamedatascriptsui_main_menu.script:36: attempt to call method 'GetGSVer' (a nil value)stack trace:
A jeśli chodzi o grę to mam ją od kumpla, więc nie jestem w stanie powiedzieć czy ściągnięta czy nie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.