Skocz do zawartości

Zwiecha w Starej Wsi


arwena34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam taki problem-po wejściu do starej wsi i rozmowie z Kołmogorem idę mu pomóc z wojakami. I tu się zaczynają schody-po wyjściu z "pomiszczenia" i przejściu tego króciutkiego odcinka skręcam w prawo, już widzę w oddali zabudowania i w tym momencie gra się zawiesza na"amen". Mogę ją wyłączyć, albo menedżerem procesów, ale nie mam wtedy loga błędu, albo restartem kompa. Problem ten występuje już kilka dni, więc przejrzałem forum w poszukiwaniu rozwiązania. Przeinstalowałem solę od nowa , bez zbędnych witamin(tylko brak limitu czasowego i zwiększony udźwig, wit.takstońsk pl.akcent), na danej lokacji obniżyłem rozdziałkę do 1024x768, detale na minimum i nic. Dalej zwiecha po wyjściu z tego malutkiego wąwozu i zabiciu 2-3 wojskowych. I co teraz? (win7-64bit,4Gb ram,GeForce 8600GT). Załączam plik loga błędu który wygenerowałem restartem kompa po zawieszce w Starej Wsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Log błędu w Starej Wsi...


FATAL ERROR
[error]Expression    : !object->used_ai_locations() || ai().level_graph().valid_vertex_id(object->m_tNodeID)
[error]Function	  : CALifeSwitchManager::add_online
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamealife_switch_manager.cpp
[error]Line		  : 64
[error]Description   : Invalid vertex for object
[error]Arguments	 : af_rusty_sea-urchin25484
stack trace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dawaj ten plik zobaczymy...

Tak na marginesie...Dodatek na limit czasowy nie jest kompatybilny z ostatnią wersją Soljanki...wrzuć jeszcze raz ostatnie spolszczenie, witamina jest w środku i dostosowana do ostatniej wersji.

Wszystko jasne trzeba usunąć element z gry...af_rusty_sea-urchin25484.

Opis jak to zrobić jest bardzo przystępny w tematach...http://www.stalkerte...ch-rozwiazania/...

//

Korn mnie wyprzedził ..piszemy o tym samym..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem musisz sprawdzić dokładnie log błędu od miejsca Fatal error...tam powinny zmieniać się uszkodzone elementy jeżeli jest ich więcej. Jeżeli dostajesz błąd...invalid vertex... to znaczy, coś jest uszkodzone lub nie trafia na swoje miejsce i raczej należy to coś usunąć...następnie załadować zapis przed wejściem na daną lokację. Poza tym trzeba dokładnie wypełnić polecenia według opisu. Tu masz jeszcze jeden...http://www.stalkerte...ch-rozwiazania/..temat na dole...

Mogą być wypadki, że przedmiot powodujący wypad powróci na miejsce po powtórnym załadowaniu ostatniego zapisu przed wejściem na lokację powodującą błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Kolejny raz udało się opanować solę z waszą pomocą. Nie wiem co to było ,ale po uruchomieniu gry wg instrukcji z forum popsuty miałem HUD( nie wyświetlał NPC- ów), ale już chyba wszystko gra, póki co, to chyba zamknę temat, jeszcze raz chylę czoła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.