Skocz do zawartości

Wyloty w Martwym Mieście, kłopoty z save


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przy zadaniu w Martwym Mieście - "Kręcąc się po obozie natkniemy się na grupę trzech apsów siedzących przy ognisku, różniących się od pozostałych posiadaną bronią. Zagadujemy do jednego. Okazuje się, że to przebrani Łowcy z byłej bandy Rekina. Jeden z nich nas poznaje. By uniknąć dekonspiracji idziemy do numeru XIV i sami składamy donos, że w obozie są obcy. Łowcy zostają zabici." - w chwili zabicia ostatniego, gra malowniczo się wysypała. Dzieje się tak dość często, problemem jest jednak to, że nie działają mi save po wylocie, czy po śmierci. Zapisuje je i normalnie i szybko - ale jak się wywali gra, albo jak mnie gdzieś ubiją - save po prostu nie działają i mam wyloty podczas próby wczytania

Expression    : fatal error
Function	  : CScriptEngine::lua_error
File		  : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamescript_engine.cpp
Line		  : 73
Description   : <no expression>
Arguments	 : LUA error: ... of chernobylgamedatascriptsdialog_manager.script:393: attempt to compare number with nil)

Działają wyłącznie autosave - czyli w tym przypadku muszę zaczynać od początku lokacji..

Gra 1.0004, przeinstalowana, mod przeinstalowany i wciąż to samo.

Ma ktoś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że masz 6gb RAMu jak gra obsługuje tylko 2, trzeba modyfikować żeby obsługiwała 3 gb czego pewnie nie zrobiłeś. Model karty też nic nie znaczy jeśli będziesz miał słaby zasilacz lub kiepskie chłodzenie.

http://www.stalkerteam.pl/topic/3228-patch-3-gb-ram-dla-wszystkich-wersji-soc/

http://www.stalkerteam.pl/topic/269-zelazny-temat-wydajnosci-sprzetu-przy-grze-w-stalker-a/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie..wystarcza mi zasilacza na Battlefield3. Kwestia RAM-u jest mi oczywiście znana. Ogólnie obleciałem wszystkie spolszczone mody i nie miałem do tej pory takiego problemu. A przy okazji - mam win7 64bit, trzy rdzenie, zasiłka jakaś firmowa, 600W, choć nie pamiętam, czy to OCZ, czy jakiś inny. edit - nawet po zwykłym wyjściu z gry, nie mogę wczytać save. Mogę tylko zaczynać lokację od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arguments : LUA error: ... of chernobylgamedatascriptsdialog_manager.script:393: attempt to compare number with nil)

Nie za bardzo wygląda mi to problem sprzętu.. :)..

Oloo spróbuj załadować ostatni zapis przed wejściem na lokację z błędem. To w logu to błąd który uszkadza kolejne zapisy..dlatego u ciebie działa tylko auto..o zapisach na ostatniej lokacji możesz zapomnieć bo są uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.