Jump to content

Izomorfy i Błyskawica


Recommended Posts

Witam !Mam problem z izomorfami,tj.wrzucam je do teleportu obok Błykawicy Ale nic się nie dzieje.Nie wiem czy coś pominąłem ,czy coś źle robię.Próbowałem już paru sposobów ale dalej nic.Izomorfy to u mnie Izomorf-globus,kwiatek w doniczce,Izomorf-kryształ.Zdjęcia dla Klonowa już zrobione i oddane...

Link to comment
Share on other sites

Tam lubi się zaciąć ten temat..zrób twardy zapis i załaduj..jeżeli nie pomaga powtórz od wejścia na lokację...by wrzucić izomorfy wejdź całkowicie w teleport. To samo jeżeli ona nie chce gadać...przy pożegnaniu czekaj aż wejdzie w teleport i dostaniesz zadanie na PDA inaczej wtopa..:)

Link to comment
Share on other sites

Klonowowi oddawało się jeszcze fotopistolet. Rozumiem,że też jest oddany? Próbowałeś powtórzyć od autosave z wejścia na lokację? Po wrzuceniu każdego izomorfu, z teleportu powinno coś wypaść. Przy jednym to jest pijawka. Przy pozostałych zwykłe fanty. Wypada coś ?

Link to comment
Share on other sites

to znowu ja.Właśnie powtórzyłem drogę od snajperki ,przez Klonowa aż poBłyskawicę i nic.Wrzuciłem izomorfy stojąc w środku teleportu i nic się nie wydarzyło.Co Wy na to?Maci jakieś pomysły bo powoli tracę cierpliwość .Tyle już za mną ,że niechciałbym rezygnować...Po rozmowie z nią podchodzę do teleportu i wrzucam izomorfy ale nic się nie dzieje...

Link to comment
Share on other sites

Niestety u mnie jest to samo. Niby wszystko dobrze, ale izomorfy nie znikają i nic się nie dzieje. Nie wiem co jest grane, możliwe że coś nie zaskoczyło w czasie wcześniejszej gry i to jest tego efekt. Nie masz otwartego przejścia z X10 do Sarkofagu, co mnie bardzo dziwi. Wygląda jakby nie było zrobionych zadań Ducha, bo to on chyba dawał to przejście.Tylko jak udało ci się zrobić zadanie na zaginioną ekspedycję? Na tą chwilę myślę, że najlepiej będzie poprosić kogoś o zapis z mniej więcej tego momentu gry i jechać dalej na cudzej grze. Na tym etapie fabuła już jest liniowa i każdy ma już wypasiony ekwipunek, zresztą można go sobie spawnerem dowolnie odbudować. Gdyby się nie znalazł ktoś z takim zapisem tu jest komplet sejwów z całej gryhttp://www.stalkerteam.pl/topic/2886-tysiac-sejwow-solanki-bez-kitu/, tylko dużo ściągania no i potem trzeba znaleźć ten właściwy jeszcze :D

Link to comment
Share on other sites

Cześć!Właśnie siadłem do kompa.Korn06, jeśli byłbyś tak łaskaw to podeślij mi tego sejwa ,może uda się uratować sytuację.Odnośnie 1000 sejwów od Kobala to wyświetla mi ,że pliki zostały skasowane.Co do zadań od Ducha to właśnie nie pamiętam,czy wogóle mi je dał.Pomijam fakt ,że np.Krugłow zginął mi w połowie gry...Być może przyczyna tkwi w tym ,że długi czas grałem z autosav-em i póżniej zaczęło mi się sukcesywnie,powoli wszystko sypać,ginęły przedmioty questowe,zadania nie były zaliczane itd.Potem zacząłem korzystać ze spawnera ,z początku z odmiennym od zamierzonego skutkiem(np.walizka z dokumentami ,nie pamiętam skąd,4 razy po15 kg,i tak się bujałem z tym badziewiem bo nijak nie potrafiłem tego usunć z inwentarza).pomijam fakt ,że podobnie jak Kobal walczę z Solą już prawie 1,5 roku z przerwą 3 mieś.Sami więc rozumiecie ,że nie honor byłoby poddanie się na mecie...Mój email arwena444@gmail.com.

Link to comment
Share on other sites

Tak, już dawno pisałem że autosave to najgorsze co wymyślono do SoC- ten "dodatek" musiał zrobić jakiś antyfan Stalkera. Pewnie masz coś popsute w skryptach, może też nie zaliczyłeś jakichś zadań. Wysyłam dobrego sejwa- nie mam Soli więc nie mogę go sprawdzić, ale prawdopodobnie jest sprzed rozmową z Błyskawicą, jak coś to daj znać- wyśle z innego etpu w grze,Gram na zwiększonym udźwigu, http://www.wrzuc.to/e1O1c7XKC.wt jeśli korzystasz ze spawnera to tylko wg tej instrukcji, nie używa się tych domyslnych przycisków w menu spawnera, bo właśnie spawnują się masy niepotrzebnego sprzętu:

Link to comment
Share on other sites

Korn-jesteś wielki!!!Dzięki wielkie -izomorfy wrzucone,błyskawica się ulotniła, idę dalej.Faktycznie autosave jest do kitu,ostatni dialog Błyskawicy u Ciebie jest zupełnie inny niż był umnie.W temacie samej gry,to nie musiałem stawiać Soli od nowa tylko wykasowałem wszystkie swoje sejwy(a trochę tego było,większość z autosave'u-który na przyszłosć radzę innym omijać szerokim łukiem).Udżwig widzę taki sam,tylko szkoda mi kombinezonu Huntera-fajny był...Jeszcze raz wielki szacun dla Ciebie i reszty ekipy zapaleńców bez których chyba nikt nie ukończyłby Soli.Myślę ,że spróbuję jeszcze raz sił w nowej grze ,ale to chyba po nowym roku bo wzywają mnie obowiązki,które nie mogą czekać-poprostu samo życie.Ale to rozgrywkę doprowadzę do końca.

Link to comment
Share on other sites

Zobacz na mój skarbiec w Barze ;) - zapewniam że wszystko zdobyte w uczciwy sposób. Na większości innych lokacji również mam schowki obok Handlarzy. Nakładałeś poprawkę na kombinezon Huntera? bo początkowo był taki błąd, że kombinezon ten dawał nieśmiertelność- chyba nie dlatego uważałeś go za fajny? Jeśli masz zamiar grać jeszcze raz w Solę, to daj znać, bo własnie testuję bardzo dobrą poprawkę do Solianki z dopełnieniem.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałem ,powtórka z rozrywki po nowym roku i to raczej nieprędko.Poprawka na kombinezon Huntera -pierwsze słyszę,nieśmiertelność -tak,wstyd się przyznać ,ale na początku mnie to rajcowało ,tym bardziej ,żę miałem coraz mniej wolnego czasu a kombinezon ten upraszczał sprawę np.helikoptery na CEA,ale w miarę upływu czasu gra przypominała wyścig bo praktycznie musiałem się obawiać tylko anomalii i mutków,co poskutkowało zmianą kombinezonu na egzę CN(tą unikatową). Czy ta poprawka wnosi nowe questy,czy jest bardziej stabilna?A byłbym zapomniał-w poradniku Kobala odnośnie questów Blyskawicy pisze ,żę po przeniesieniu na Wysypisko następuje wymiana SMS-ów z Panterą ,nic takiego nie odnotowałem..

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ale przecież Błyskawica wchodzi do portalu dopiero po wrzuceniu ostatniej partii izomorfów. Ty zły sejw wczytałeś. Po wrzuceniu izomorfów Globus, Kwiatek i Kryształ Błyskawica zostaje w podziemiach. Ty teleportem w sterowni Monolitu przenosisz sie na Wysypisko, dalej Pantera, fotki, szukanie ostatniego najważniejszego izomorfu. Z nim wracasz do Błyskawicy. Wrzucasz go w portal a z niego wypada pudełko po cygarach z wiadomością dla ciebie. Błyskawica wchodzi w portal a ty idziesz do Limańska.

Link to comment
Share on other sites

Sorry Korn za zamieszanie,cały czas myślałem ,że twój sejw dotyczy momentu ,kiedy 1 raz wrzucamy izomorfy a tu jednak jest zapis przed 2 razem,po czym nie pozostaje nam nic innego, jak udać się do MM.Dzięki za wsparcie.Cóż ,znowu wyszło na to ,że pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł.Znowu nie doczytałem poradnika do końca,ale wczoraj chciałem po prostu ruszyć z miejsca,a dziś kontynuować zabawę.Myślę ,że teraz będzie wszystko O.K.Idę do Limańska.(w PDA rzeczywiście są tylko 2 zadania-Znależć i aktywowaćportal,nie pozwolić zginąć radiowcowi).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.