Jump to content

Kolby dla Ginekologa


Recommended Posts

Witam. Mam problem z kolbami na MW. Wiem, gdzie szukać (sprawdziłem też na screenach w tutejszych poradnikach), ale ani pod słupem ani w pobliżu nic nie widzę. Czy one mają być na ziemi (i wpadły w teksturę) czy są w jakimś schowku (jeśli tak, to gdzie on konkretnie jest)? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź - czyli jednak miały leżeć. Niestety, nie ma ich. Powiększyłem zasięg widzenia tak, że pokazuje mi artefakty przy wiosce ;) i nigdzie ich nie widać. Sukcesywnie wczytuję kolejne poprzednie save'y - na razie brak. ... Cofnąłem się do save'u zaraz po wzięciu zadania, bieg prosto na miejsce (bez save'u na MW) i dalej ich nie ma. Widać diabli wzięli (Najemnicy ich nie mieli) ;) Chyba je zespawnuję. ... Spawn pomógł (częściowo: Ginekolog wziął kolby, ale Cyklop się zaciął - znów dawał tę samą podpowiedź), ale wczytałem raz jeszcze, wziąłem powtórnie zadanie i poszło już bez problemów. Temat w zasadzie już wyczerpany i można go zamknąć. Dziękuję za pomoc.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Szukasz na pewno w odpowiednim miejscu? W poradniku jest tylko screen z mapy, musisz wyjść poza ogrodzenie, między głazami i tam pod jednym słupem powinny być kolby, czasami staczały się w stronę ogrodzenia. Raczej nie powinny zniknąć.

Tak, szukałem w dobrym miejscu. Po prostu nie było ich tam wtedy. Po wzięciu questu od nowa pojawiły się dokładnie tam, gdzie miały być.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.