Jump to content

Wykrywacz artefaktów


Vorenus
 Share

Recommended Posts

Podczas jednej z wizyt na Kordonie, dostałem SMS-a od Sidora, żeby spłacić jego dług. W budynku na miejscu gdzie spotykamy się z Lisem jest Stalker który chce od Naznaczonego 60 000 rubli. Znając ten wątek z poprzednich podejść nie zapłaciłem wydrwigroszowi a ten później zginął. W PDA zadanie nadal widnieje i nie ma możliwości dialogowej u Sidora zakończyć go w żaden sposób. Z tąd moje pytanie: - Czy straciłem jakiś ciekawy wątek, który miał dalszy rozwój odzwierciedlony w fabule i zadaniach, czy tylko nie dałem się naciągnąć, bez utraty zabawy?

Link to comment
Share on other sites

Straciłeś jak dobrze pamiętam dźwiękowy wykrywacz artefaktów i coś tam jeszcze błahego.. Próbuj parę razy wznawiać dialog z Sidorem .W rozmowie Sidor mówi,że nic nie wie na temat długu i że padłeś ofiarą oszustwa...jako rekompensatę daje to cudo...małe pudełko podobne do GPS lub dozymetru ,ale działa jak sonar ...im bliżej artu tym głośniej pika.Należy umieścić je na pasie. Po zdobyciu tego cacka nie można było przejść spokojnie bez sygnału obecności artefaktów. Wówczas zaczęły się prawdziwe zbiory....Jest dużo artów niewidocznych i nieświecących nocą to pudełko, też je namierza. Bardzo przydatny sprzęcik Vorenusie...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie w tym tkwi problem, że nie mogę "wydobyć" z Sidora żadnego dodatkowego dialogu oprócz standardowych... Ale podkreślę jeszcze raz, że nie dałem tych 60 000 oszustowi z Kordonu, chętnie dałbym mu teraz te pieniądze ale nie żyje, wskrzeszenie Żywym Sercem nie wchodzi w rachubę bo zwłoki zniknęły. Zadanie w PDA widnieje nadal i widzę, że przyjdzie już się z tym pogodzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity