Skocz do zawartości

Wywiad z Aleksiejem Sytianowem dla miesięcznika "Шпиль!"


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci pojawił się wywiad z Aleksiejem Sytianowem, scenarzystą i game designerem S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Czarnobyl i S.T.A.L.K.E.R. 2. To właśnie on wymyślił dużą część tego, co widzieliśmy i robiliśmy w pierwszej części gry, i moglibyśmy zrobić i zobaczyć w drugiej, gdyby nie smutne grudniowe wiadomości o niespodziewanym zamknięciu GSC Game World.

http-~~-//youtu.be/mo3Edg_2GNs

W sumie najbardziej interesująca jest wypowiedź Sytianowa o okolicznościach zamknięcia studia GSC

"Projekt jest zamrożony. Na razie nie funkcjonuje, ale Grigorowicz może w każdej chwili wrócić i zacząć wszystko od nowa. Część ekipy wciąż trzyma się razem — kilku odeszło, ale został podstawowy szkielet. Zdecydowaliśmy się nie dawać żadnych komentarzy w związku z pracami nad S.T.A.L.K.E.R. 2, by nie zaszkodzić projektowi. Mój pogląd w związku z zamknięciem studia — przyczyna nie leży w najeździe bandytów czy w bankructwie. Właściciel studia Siergiej Grigorowicz oddalił się od prac nad grą i nie zajmował się "Stalkerem". On tylko finansował projekt. Możliwe, że było to dla niego ciężarem. Lecz prawdziwej przyczyny zamknięcia studia Grigorowicz dotychczas nie zdradził nikomu."

I to tyle o tajemniczych inwestorach, nieudanych wersjach konsolowych, naciskach służb specjalnych i innych newsach. Jak widać dopóki sam Grigorowicz nie powie co się stało nic nie będziemy pewnego wiedzieć.

http://gsc-fan.com/?...=article&id=533

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to H do K i D z tym. Dobrze że się chociasz wyjaśniło, teraz nie będę sobie robił złudnych nadziej nad S2. Nie będzie kontynuacji i kropka. Te ostanie pierniczenie/dezinformacja tylko obrzydziły te grę, chyba oddam serie komuś a mody doszczętnie wykasuje. zakopać i zapomnieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co panikować, będzie to będzie. Biorąc pod uwagę popularność marki na wschodzie, mocno bym się zdziwił gdyby prędzej czy później, ten wydawca czy inny, nie wypuścił czegoś nowego z Zony. A nawet jakby dwójka wyszła normalnie w tym roku, jak była zapowiadana, to na porządne mody trzeba by i tak ze dwa lata poczekać co najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, nie zrobisz tego :D I co z tego, że nie będzie dwójki. Jest tyle modów, że możesz z rok nie wychodzić z Zony.

Już zrobiłem, zostawiłem tylko te lepsze mody NS i TS2. Grałem w prawie każdy mod ale tylko kilka przeszedłem reszta jest wtórna.

Wracam do świata GTA

Mam już dość tego całego szumu będzie za chwile nie będzie po tygodniu znowu zmiana statusu. To już się robi Ku@#@#@!$ niemiło. Mam już tego dość!

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.