Skocz do zawartości

Czego możemy żałować


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety... wielu z nas nie wykona wszystkich zadań, nie uratuje wszystkich NPC-ów, napiszę o własnych porażkach i stratach które w związku z tym poniosłem. Jeżeli też czegoś nie zrobiliście i straciliście przez to kawał zabawy podzielcie się z innymi - jesteśmy w końcu pionierami tego moda. 1. Zabiłem Kuzniecowa - majora z pod mostu na Kordonie... Pożałowałem chłopu wódki i próbowałem przekroczyć nasyp opłotkami, wojsko w takich wypadkach otwiera ogień i klamka zapada. Odstrzeliłem majora pomimo otrzymania zadania na dostarczenie kompromitujących dokumentów w walizce od eskorty na Agropromie. Straciłem przez to artmodyfikator... bezcenna rzecz, trudno pozostały mi recepty i zabawa w alchemika z anomaliami. 2. Nie zapłaciłem naciągaczowi w Kordonie... Jest w budynku koło ruiny gdzie spotykamy Lisa, chciał jedynie 60 000 jako niby dług od Sidorowicza. Dostajemy wcześniej SMS podszywający się pod handlarza. Straciłem wykrywacz artefaktów - część jest nie widoczna w dzień i bez tego urządzenia ich nie znajdziemy. 3. Nie wybrałem jako nagrody miotacza ognia od Czapy (dowódca bariery na M.W.), po prostu wziąłem drugą nagrodę... Straciłem fajną broń i kilka związanych z nią questów od mechanika Wolności - Wkręta (albo Śruby, w modzie to ta sama osoba). 4. Nie wziąłem zadania na strącenie helikoptera od Rodaka na Generatorach... Jeszcze nie wiem co straciłem ale z poradnika wynika jasno że będę tego żałował... Napiszcie co mnie ominęło a jak nie to dowiem się sam i napiszę. cdn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się udało zabić Kuzniecowa on chyba nieśmiertelny jest No przynajmniej u mnie jak mnie zobaczyli gdy przechodziłem przez nasyp któregoś razu to zacząłem do niego strzelać i spokojnie na klatę przyjął 3 magazynki z AK.U mnie zginęli odrazu Sieryj,Pietrucha,Jurik i Bies Chalawa tez podzczas najazdu Najemników.Za to odkryłem ciekawą rzecz chyba nie można anulować zadania bo potem są dziwne błędy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.