Jump to content

S.T.A.L.K.E.R. 2 - czy jest jeszcze nadzieja ?


kobal
 Share

Recommended Posts

S.T.A.L.K.E.R. 2 - czy jest jeszcze nadzieja ?

Jak donosi portal stalker-gsc.ru, dziś w Kijowie odbyło się spotkanie właściciela "GSC Game World" Siergieja Grigorowicza z generalnym dyrektorem kompanii "З.О.В. ХАБАРА" Michaiłem Razumowem. Spotkanie dotyczyło wykorzystania marki S.T.A.L.K.E.R. w grze planszowej o tym samym tytule i praw do produkcji wszelkiego rodzaju souvenirów związanych z grą. Z tego co wiemy rozmowy zakończyły się sukcesem. Przy okazji Michaił Razumow przekazał Grigorowiczowi kilka pytań dotyczących losów projektu S.T.A.L.K.E.R. 2. W rozmowie telefonicznej z redaktorem portalu stalker-gsc przekazał na razie wyrazy wdzięczności Siergieja Grigorowicza dla całej społeczności i przede wszystkim że "Kompania "GSC" i projekt "S.T.A.L.K.E.R." nie są zamknięte i nikomu nie zostały sprzedane! "

Więcej informacji dotyczących dalszych losów projektu ma się ukazać w wywiadzie, którego udzieli Michaił Razumow portalowi stalker-gsc.ru zaraz po powrocie do Moskwy.

  • Dodatnia 3
Link to comment
Share on other sites

W rozmowie telefonicznej z redaktorem portalu stalker-gsc przekazał na razie wyrazy wdzięczności Siergieja Grigorowicza dla całej społeczności i przede wszystkim że "Kompania "GSC" i projekt "S.T.A.L.K.E.R." nie są zamknięte i nikomu nie zostały sprzedane!

wykorzystania marki S.T.A.L.K.E.R. w grze planszowej

A to dopiero dobre wiadomości. Bo ktoś tam powiedział przez telefon, że nie sprzedali marki 'Stalker', nie znaczy, że wrócą do tworzenia Stalkera 2. Ale może wydadzą grę planszową, a to też dobrze. Może przestańcie bajdurzyć już na temat S2- był oficjalny komunikat i tego się trzymajmy. Nie ma co robić sobie nadziei, a jeśli jakimś cudem wydadzą S2 to będzie miła niespodzianka- chociaż z nowymi twórcami gra mogłaby stracić klimat.

Link to comment
Share on other sites

Coś tam ostatnio na ruskim forum czytałem że to nie tak jak się mówi o tym że nic nie wiadomo prace chwilowo zwolniły tempo, ale nadal trwają i jest szansa że w tym 2012 może zagramy dodam może bo to bywa różnie z tymi sprawami.

Link to comment
Share on other sites

Ważne by wyszedł a jak będzie wyglądał zobaczymy. Nie watro skazywać czegoś na samym początku skoro nikt z nas jeszcze nie grał. Ja myślę że będzie to bardzo dobra część. Zastanawiam się tylko nad 1 kwestią ilu STALKER ma swoich fanów na świecie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity