Jump to content

Jurik


Czujny
 Share

Recommended Posts

Ratuję typa. Następnie wybijam bandytów przy tych betonowych blokach po prawej (zgodnie z poradnikiem). Potem muszę pomóc Biesowi walczyć na wysypisku, a po wszystkim czeka Sieryj i jego sprawa. Problem w tym, że ten kretyn Jurik zamiast ruszyć do Kordonu cały czas uparcie prze przez wysypisko w stronę wyjścia na Agroprom. Wiadomo jak to się kończy dla tego debila. Wczytałem wcześniejszy save tuż przed wejściem na wysypisko, ale nic nie pomaga. Chciałbym tego idiotę zachować przy życiu i zrobić ten quest z modyfikowanym pistoletem MP5, ale nie daję rady wytłuc wszystkich bandziorów na jego drodze, że już nie wspomnę jak bardzo takie postępowanie psuje mi klimat gry. Koledzy, poradźcie coś.

Edited by Czujny
Link to comment
Share on other sites

Tak, niestety inteligencja postaci z początku gry: Bies, Jurik, Sieryj, Lis pozostawia wiele do życzenia. Spróbuj coś wykombinować, po odparciu bandytów ze zlecenia Biesa postaraj się pobiec i zastrzelić bandytów na drodze Jurika lub wschodnim wejściem na hangar i stamtąd ściągnąć uwagę większości bandytów i wtedy Jurik będzie miał ułatwione zadanie, a powinien w końcu zawrócić i jesli będziesz z nim w trybie offline(poza zasięgiem widzenia jego postaci) powinien w końcu przejść na Kordon, gdzie będzie siedział przy ognisku z Pietruchą i kimś innym.

Edited by korn06
  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Po uratowaniu Jurika, najpierw biegnij do Biesa, razem z nim wybij wszystkich bandytów od strony Agropromu. Jurik będzie wam pomagał. Dopiero potem zasuwaj zabić bandytów przy drodze. Poczekaj chwilę, bo zaraz Bies będzie się tą drogą wybierał do Doliny Mroku. Postaraj się oczyścić mu drogę. W międzyczasie Jurik powinien sam przejść bezpiecznie na Kordon.

Link to comment
Share on other sites

Nie jest, ale gwarantuję, że można go uratować, tak żeby przeszedł na Kordon, tylko trzeba trochę kombinacji- jeśli ciągle traci życie, możesz na chwilę ustawić nieśmiertelnosc GG, tak żeby szybciej dobiec do bandytów, którzy do niego strzelają i ich załatwic.

Link to comment
Share on other sites

Jak na złość, za pierwszym podejściem na wysypisko Jurik bez problemu poszedł na Kordon, co prawda nie do Pietruchy a do Lisa, ale i tak był tam bezpieczny. Niestety musiałem wczytać wcześniejszy save, bo zapomniałem uruchomić scenariusz z tym PDA (notkatki zabrane żołnierzowi koło tunelu) i teraz uparcie pcha się na Agroprom. Ostatecznie sam kretyna odstrzele i po prostu pociągnę fabułę dalej. Dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Przy okazji napiszę o Lisie z Kordonu, bo też mi ciągle ginął. Lis zleca 2 lub 3 zadania, ale jak pojawiłem się na kordonie po wyjściu z x18, to jakimś sposobem teleportował się na wysypisko i tam ciągle właził prosto w anomalię lub między mutanty i za nic nie dało się go uratować. Musiałem dopiero wywołać emisję, żeby do niego zdążyć i go uratować. Docelowym miejscem wędrówki lisa jest ognisko w DM, przy którym będzie przebywał z Kretem i Biesem. A spróbuj jescze po wykonaniu zlecenia Biesa- zapisać i wczytać sejwa- to najprostszy sposób, który często uruchamia skrypty gryi naprawia różne bugi.

Edited by korn06
Link to comment
Share on other sites

Przechodziłem na Kordon, ale on nadal parł do Agropromu (widziałem go na mapie po wzięciu zlecenia na zdobycie MP5). Aczkolwiek już się udało. Oddaliłem się na tyle ile mogłem od wysypiska i w pewnym momencie Jurik po prostu pokazał się na Kordonie. Mam nadzieję, że on i Pietrucha będą grzać dupska przy tym ognisku do końca gry. Nie mam do tych gości nerwów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity