Jump to content

Nie można sciągnąć moda Solyanka 19.04


noisy
 Share

Recommended Posts

@kobal widziałem ten temat ale jak kliknąłem żeby ściągnąć zapisuje sie cos ale nie w rar. Ściągnę i zobaczymy jak będzie. Podziękował. Ale swoja droga pasowało by uaktualnić te linki do pobrania podstawki z tematu co podałem w linku.

Link to comment
Share on other sites

@noisy są w temacie cztery inne czynne źródła kompletnej NS ..chyba wybrałeś piąte najgorsze.. :). 1..RS 2..Hotfile 3..RS x 3 linki i inny serwer 4..Narod.ru // Ogólnie jest zasada...rozpakować pobrane archiwum tym programem, którym było pakowane. Jeżeli pobrałeś RAR to WinRar...jeżeli pobrałeś Zip to 7z. Jest odstępstwo od reguły jeżeli pierwszy pobrany plik NS ma rozszerzenie .001....wówczas takie pliki należy najpierw scalić np. w Total Commander, następnie wypakować.

Link to comment
Share on other sites

Jest odstępstwo od reguły jeżeli pierwszy pobrany plik ma rozszerzenie .001....wówczas takie pliki należy najpierw scalić np. w Total Commander, następnie wypakować

Ośmielę się nie zgodzić. Rozszerzenia typu 001,002 itp to wynik dzielenia archiwum programem 7zip. Do rozpakowania wystarczy wskazać w programie 7zip pierwszy plik do rozpakowania i całość ładnie się wypakuje. Oczywiście, można cudować z Total Comanderem, ale to niepotrzebne komplikacje i proszenie się o błędy.

Link to comment
Share on other sites

Nowy 7zip sam scala, to fakt. A nowy Winrar rozpakowuje też 7 zipa (choć nie zawsze) natomiast 7zip rozpakowuje winrara zawsze. W ogóle to jest pokręcone z tym pakowaniem i jeżeli ktoś nie jest na bieżąco (czyli codziennie nie męczy się rozpakowując różne i różniaste stuff-y) to czasami mozna sie zakręcić. Na szczęście zawsze jest Forum Stalker Team gdzie szlajają się różne cybernetyczne męty, komputerowe oszołomy i gdzie zawsze mozna liczyć na poradę :laugh:

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

można cudować z Total Comanderem, ale to niepotrzebne komplikacje i proszenie się o błędy.. Rozszerzenia typu 001,002 itp to wynik dzielenia archiwum programem 7zip..

Aby podzielić lub połączyć plik w programie Total Commander, z menu Pliki należy wybrać Podziel plik lub Połącz pliki. Poszczególne części mają wówczas rozszerzenia .001, .002, itd. podobnie jak 7zip.

Od razu widać, że nie znacie najlepszego programu do kompleksowej obsługi plików. Ma setki wtyczek i pakerów..jako ciekawostka i przykład podam wtyczka dla TC do rozpakowywania plików Stalkera.. Dołączona grafika.

Nie wiem może poprzednie wersje 7z nie scalały plików i dla tego potrzebne było zewnętrzne narzędzie...choć to nie jest możliwe... :no:.

Była w sieci wstawka NS w 3-ch częściach. Pliki miały rozszerzenie .001, .002, .003....te pliki należało najpierw scalić, a potem wypakować stąd właśnie moja uwaga na temat scalenia archiwum.. Dołączona grafika

//

Tutaj jest temat o pobieraniu NS ....piszcie proszę na temat bo dalej posty pójdą do kosza. Jeżeli ktoś chce opisać dokładnie 7z i WinRar to zawsze może otworzyć temat w dziale soft.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity