Skocz do zawartości

Joystick Andersena


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolejne pytanie. Czy ktoś mógłby powiedzieć w którym miejscu znajduje się ten cudowny dżojstik dla Bosmana ? Przeszukałem już całą trasę i obozowiska wg mapki ale za cholerę znaleźć nie mogę dżojstika. A jest go znaleźć dodatkowo trudno, bo po emisji noc stała się widna jakby było nie po pólnocy a przed południem i rzekoma poświata dżojstika nie pomaga, bo jej w ogóle nie widać w tych warunkach... Piszę w tym temacie, bo niestety założyć nowego tematu nie mogę... piszę a serwer przyjmuje, przyjmuje, przyjmuje i przyjąć nowego tematu nie może :-( Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poradnika: Odszukaj miejsce 5-go postoju , które jest zaznaczone na mapce trasy marszu Andersena .Musisz wejść w krzak (patrząc od centrum pola generatorów po lewej stronie). Za nim jest gałąź, wejdź po niej na "ziemny pazur" i zerknij obok tam powinien być emanujący czerwoną poświatą joystick-PSP. http://19b3.iz.piccy.info.nyud.net/i4/b3/19/94468546bd2d1b20ac4c3c692d70.jpeg http://7ebd.iz.piccy.info.nyud.net/i4/bd/7e/d15b8cdcf0ede4613a257b988396.jpeg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się. W ta białą noc ni za cholerę bym nie znalazł bez dokładnej podpowiedzi, gdzie to jest, bo luminacji w dzień nawet z bliska widać nie było. Dzięki za pomoc. Ale by tak prosto nie było, kolejny feler. Nie wiem czy to tak jest, że im dalej a właściwie bliżej końca, gra wykazuje coraz więcej bagów czy tez tak ma być ? Najpierw jak prowadziłem jeszcze Bosmana przez bagna, ten kolo głupiał jak tylko jakiegos wroga zobaczył i nawet po ich zabiciu latał w kółko przez godzinę nim zdecydował się iść w stronę lądowiska helikoptera. Potem jak już tam doszedłem i zlikwidowałem wszystkich bandytów stał jak pień a i helikopter wylądować nie chciał. Przeczekałem tak drzemiąc 2 emisje i 2 respawny bandytów, zombich, 2 bibliotekarzy i dpiero po zlikwidowaniu 3ciej ekipy bandytów pokazał się komunikat, że helikopter może lądować. Potem znowu Bosman nawet się ruszyć do niego nie chciał i dopiero ponowne wczytanie save sprzed tej akcji spowodował natychmiastowa reakcję tegoż. A teraz kolejny przypadek ale już na generatorach. Bosman poszedł wyłączyć anteny, przyszły komunikaty, że zrobił to i zaraz wraca. Tyle, że wrócić za cholerę nie chce. Więc znowu drzemka, emisja, znowu drzemka, emisja, idę do granicy strefy zakazanej, promieniowanie dalej działa a Bosman wracać z bazy zamiaru nie ma... Ktoś wie co jeszcze należy zrobić by mu się zachciało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, walę się w piersi i wołam Moja wina. Sam nie wiem jak przeglądając tematy, tego nie znalazłem a było pare tematów niżej. Tak czy inaczej dziekuję za pomoc. U mnie walenie w wieżyczki z granatnika nic nie dawało. Dopiero podbiegnięcie max blisko i wrzucenie Bosmanowi pod nogi granatu dymnego spowodowało oczekiwaną reakcję. Ja nawiałem w czasie ze strefy zakazanej a marynarz poszedł w stronę wioski i dalej było już git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Też mam spory problem ze znalezieniem tego ustrojstwa. Obszukałem chyba całą okolicę jak we wskazówce wyżej i nic, nie potrafię odszukać. Żeby było lepiej to te zdjęcia nie działają. 

 

Poratuje ktoś?

 

Edit: Problem nieaktualny, po ponad 30 minutach szukania w końcu odnalazłem  :)

Edytowane przez Radrif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.