Jump to content

Joystick Andersena


jacekrowinski
 Share

Recommended Posts

Witam Kolejne pytanie. Czy ktoś mógłby powiedzieć w którym miejscu znajduje się ten cudowny dżojstik dla Bosmana ? Przeszukałem już całą trasę i obozowiska wg mapki ale za cholerę znaleźć nie mogę dżojstika. A jest go znaleźć dodatkowo trudno, bo po emisji noc stała się widna jakby było nie po pólnocy a przed południem i rzekoma poświata dżojstika nie pomaga, bo jej w ogóle nie widać w tych warunkach... Piszę w tym temacie, bo niestety założyć nowego tematu nie mogę... piszę a serwer przyjmuje, przyjmuje, przyjmuje i przyjąć nowego tematu nie może :-( Dzięki i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Z poradnika: Odszukaj miejsce 5-go postoju , które jest zaznaczone na mapce trasy marszu Andersena .Musisz wejść w krzak (patrząc od centrum pola generatorów po lewej stronie). Za nim jest gałąź, wejdź po niej na "ziemny pazur" i zerknij obok tam powinien być emanujący czerwoną poświatą joystick-PSP. http://19b3.iz.piccy.info.nyud.net/i4/b3/19/94468546bd2d1b20ac4c3c692d70.jpeg http://7ebd.iz.piccy.info.nyud.net/i4/bd/7e/d15b8cdcf0ede4613a257b988396.jpeg

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Udało się. W ta białą noc ni za cholerę bym nie znalazł bez dokładnej podpowiedzi, gdzie to jest, bo luminacji w dzień nawet z bliska widać nie było. Dzięki za pomoc. Ale by tak prosto nie było, kolejny feler. Nie wiem czy to tak jest, że im dalej a właściwie bliżej końca, gra wykazuje coraz więcej bagów czy tez tak ma być ? Najpierw jak prowadziłem jeszcze Bosmana przez bagna, ten kolo głupiał jak tylko jakiegos wroga zobaczył i nawet po ich zabiciu latał w kółko przez godzinę nim zdecydował się iść w stronę lądowiska helikoptera. Potem jak już tam doszedłem i zlikwidowałem wszystkich bandytów stał jak pień a i helikopter wylądować nie chciał. Przeczekałem tak drzemiąc 2 emisje i 2 respawny bandytów, zombich, 2 bibliotekarzy i dpiero po zlikwidowaniu 3ciej ekipy bandytów pokazał się komunikat, że helikopter może lądować. Potem znowu Bosman nawet się ruszyć do niego nie chciał i dopiero ponowne wczytanie save sprzed tej akcji spowodował natychmiastowa reakcję tegoż. A teraz kolejny przypadek ale już na generatorach. Bosman poszedł wyłączyć anteny, przyszły komunikaty, że zrobił to i zaraz wraca. Tyle, że wrócić za cholerę nie chce. Więc znowu drzemka, emisja, znowu drzemka, emisja, idę do granicy strefy zakazanej, promieniowanie dalej działa a Bosman wracać z bazy zamiaru nie ma... Ktoś wie co jeszcze należy zrobić by mu się zachciało ?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, walę się w piersi i wołam Moja wina. Sam nie wiem jak przeglądając tematy, tego nie znalazłem a było pare tematów niżej. Tak czy inaczej dziekuję za pomoc. U mnie walenie w wieżyczki z granatnika nic nie dawało. Dopiero podbiegnięcie max blisko i wrzucenie Bosmanowi pod nogi granatu dymnego spowodowało oczekiwaną reakcję. Ja nawiałem w czasie ze strefy zakazanej a marynarz poszedł w stronę wioski i dalej było już git.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Też mam spory problem ze znalezieniem tego ustrojstwa. Obszukałem chyba całą okolicę jak we wskazówce wyżej i nic, nie potrafię odszukać. Żeby było lepiej to te zdjęcia nie działają. 

 

Poratuje ktoś?

 

Edit: Problem nieaktualny, po ponad 30 minutach szukania w końcu odnalazłem  :)

Edited by Radrif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity