Skocz do zawartości

Problem z save'ami


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Zainstalowałem sobie Stalkera Czyste Niebo z CD-Actiona, dograłem PreSky i odpaliłem. Wszystko spoko, ale w pewnym momencie zginąłem. Pies to tracął - pomyślałem - i wczytałem grę. Bam - pulpit. Cóż, CTD happens. Włączam znowu - bam! Nosz, kurka... może inny save? Tak, zgadliście - bam! No nic, spróbuję zobaczyć te stare zapisy, które trzymam od zeszłego roku. Zajrzałem do /all users/dokumenty/stalker-stcs, a tam... jedynie user.ltx! Tu się z lekka zdenerwowałem, ale zrobiłem swój folder samemu, wrzuciłem tamte save'y, zmieniłem nazwę gamedaty z PreSky'em, i dawaj grać. Niestety, znowu BAM. I tu jest mój problem. W menu siedzi "widmo" zapisów z PreSky, jeśli się na nie kliknie - CTD. Nie pojawiają się te nowe. Nie mam pojęcia, co z tym fantem zrobić; może ktoś z was spotkał się z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mówię tak:

Jeżeli ktoś nie może zlokalizować położenia save, zawsze może wejść do katalogu z grą i w pliku ''fsgame.ltx'' który to otwieramy byle jakim notatnikiem, na samej górze mamy ścieżkę.

Standardowo:

$app_data_root$=false|false|C:UsersPublicDocumentsSTALKER-STCS

Ja mając parę modów na dysku, by mi się zapisy nie mieszały jak groch w grochówce, zmieniam sobie położenie na katalog z modem.

$app_data_root$=true|false|E:S.T.A.L.K.E.R - SGM CSprofile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj wszystko, usuń katalogi gry z dysku C. Zainstaluj samo Czyste Niebo, zrób kilka kontrolnych zapisów. Jeśli się będą wczytywać, po problemie. Jeśli nie, masz uszkodzoną płytkę, dysk, coś tam. Jeśli zapisów kontrolnych nie będzie w katalogu save, możliwe, że antywirus blokuje grze dostęp do dysku systemowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Крис - Nie, fsgame jest normalny app data root savegames. Nie ma żadnych zapisów w folderze Stalka.

Zrób to co napisałem, daj save do katalogu z gra, i tam wklej swoje stare save.

Było to wałkowane kilka razy, nie masz uprawnień, itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Крис, bingo! Ustawiłem mu save'ownię w folderze głównym gry i problem zniknął. Btw, chyba wiem skąd problem. Ostatnim razem, przy kasowaniu CS skasowalem przez pomyłkę save'y, itd. Ale czyż świeżo wgrana gra nie powinna sobie sama tam stworzyć miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.