Skocz do zawartości

multiplayer online


spcrobus

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu robię serwer online stalker czyste niebo, jak zauważyłem większość rodaków się świetnie bawi. Moje pytanie i prośba jest taka ; czy wie ktoś jak do gry multi można dodać mutanty lub inne ulepszenia , żeby gra online była jeszcze ciekawsza. Pozdrawiam cały skład Team i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jednym słowem, masz pojęcie o moddingu? Jeśli nie to nie da rady. Nad modem do stalkera online (tak aby było normalne AI, mutanty) od roku pracuje grupa jednych z najlepszych modderów i do tej pory nie wydano żadnej "obiecującej" wersji....

Proszę wątek: http://stalkerteam.p...yli-coop-w-cop/

PS. Nie wiem czy to odpowiedni dział do tej dyskusji...

Edytowane przez Radioaktywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witan kolegów,właśnie mnie chodziło o jakąś ingerencję w grę aby do zrobionego serwera w sieci można było dodać mutanty albo inne zmiany , jak mi wiadomo bo gram w multi na wielu serwerach jest na nich wiecej kasy na start lub dodano helikoptery i anomalie. Dlatego moje pytanie jest takiej tresci .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakładasz serwer to masz tam takie opcję jak ilość kasy na start czy ustawienia pukawek, o anomaliach nic mi nie wiadomo. Jak już jesteś na serwerze (swoim) wciskasz ''~'' i wpisujesz ''help'' wtedy możesz sobie zespałnowac np. karabin, lub zmienić pogoda, lub dać wszystkim x kasy. Co do modów to skoro scena mod'derska nie wydala żadnego, to wątpie by to było można zrobić, sam kiedyś próbowałem i co kol wiek bym zmienił to osoba próbująca się podpiąć do mnie miała info o innej wersji gry i out. Wydaje mi się że autorzy nie przewidzieli takiej możliwości jak np. w CounterStrcike (porównanie zawartości i pobranie przez klienta plików) i silnik na to nie pozwala. Chciał bym się mylić, ale raczej na tym co mamy nie ma takiej możliwości, ktoś ambitny musiał by się za to zabrać :) Gdyby to było takie proste to już byśmy mieli takie mody, niestety choć do SP jest ich w setkach to do MP nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź , teraz już wiem że nie można w grze sieciowej multi robić spawn na mutanty oraz inne dodatki , szkoda bo pozbawia nas to świetnej zabawy. Na serwerach naszych rodaków np;(Magazyny Wojskowe) widziałem porozrzucane ciała zabitych wcześniej stalkerów oraz szkielety i poprzestawiane pojazdy ,naprawdę oddaje to czarniejszy klimat tej gry. Jeśli ktoś wie jak lub zna sposób uzyskania takich efektów czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ponieważ jestem zupełna lama w tych sprawach więc proszę na wstępie o wyrozumiałość. Otóż mam takie zapytanie-pomysła: czy można rozegrać tryb-fabułę dla singielplayer w trybie multi przy pomocy jakiegoś moda lub bez moda? chciałbym po prostu po LAN-ie sobie pograć w domu więc jak to jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.