Jump to content

mirzal

Weteran
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

About mirzal

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  123

Recent Profile Visitors

862 profile views
 1. Mam dalej problem z wejściem do Limańska. Zrobiłem chyba wszystkie zadania oprócz tego, które nie chce się zaliczyć czyli po zdobyci -> utrzymać most do Limańska do czasu przybycia posiłków. Biegam tu i tam robię różne skoki w teleporty a posiłki nie przybywają, zagrozenia nie widać i własnego oddziału w tym miejscu nie mogę postawić bo - jak mi podpowiada system - w tym miejscu jest wystarczająco dużo ludzi. Po drugie - teleport do Limańska z MW ciągle nieaktywny bo nie wykonałem "głównych misji Drogi"; żeby ktoś choć napisał jakie to są te główne misje Drogi ... I po trzecie - przy wyjsciu ze Szpitala teleport wyrzuca mnie do Kordonu zamiast na CEA czyli chyba z powodu niezaliczonego zadania na utrzymanie mostu do Limańska. Pomocy !!!
 2. Małe nieporozumienie - czy zaczynałem grę jako czystoniebowiec, czy jako neutralny (Najemnik) to zawsze zaczynałem na Bagnach więc Zarkę nie tyle wyprowadziłem co doprowadziłem do wyjścia na inna lokację. Po odprowadzeniu dostawałem możliwość wyjścia z Bagien z Przewodnikiem na Kordon. Natomiast moje pytanie o powrót z Bagien na Wysypisko dotyczyło momentu, kiedy wyszedłem z MW na Bagna przez teleport za drzewem. Aktualnie gram już trzecie podejście i chyba wreszcie zgodnie ze scenariuszem
 3. Zarekę ofc przyprowadziłem do tych 2 gości co na nią czekali (inaczej bym nie wyszedł z Bagien), a Amelkę przyprowadzę do ojca o ile jego najpierw wyprowadzę z Limańska do sztolni w RL.
 4. Mimo wszystko chciałbym ukończyć AŚ. Zacząłem po raz kolejny ale nie od początku tylko od Kordonu, po przyprowadzeniu Amelki do wioski nowicjuszy - tu została, a ja poszedłem realizować scenariusz z Twojego NIe poradnika a więc tak: mam trzy fleszki (trzecią Sidorowi "skradłem" z zaplecza) z Kordonu i 3 PDA z Wysypiska (Jochę załatwię później). Na MW nie dostałem żadnego zadania z dialogu więc żadnego PDA. Zgodnie z Twoim "Nie poradnikiem ... " gram neutrałem i powinienem dostać na Bagnach (albo na MW) PDA Szramy lub zadanie na zdobycie tego PDA. Przeszedłem na Bagna teleportem za zwalonym drzewem i co dalej - gdzie szukać kwestowej postaci ? Albo jak wrócić na Wysypisko z Bagien - z przewodnikiem ? bo z Bagien nie udało mi się znaleźć żadnego teleoprtu ani działającego przejścia jak w podstawce gry CzN. Dodam, że specjalnie poprzednim razem zacząłem grę od początku, aby grać neutrałem i dostać to zadanie na artefakt i PDA Szramy (pierwszy raz zacząłem grę jako czystoniebowiec) bo tak stoi w twoim "Nie poradniku ...".
 5. Dzięki kondotierze za wsparcie bo mod zaczyna mnie wkur.... Ostatnio jak pisałem to utknąłem na moście do Limańska i zaległe dialogi na pozyskanie kilku PDA i itemów ruszyły chyba po dostarczeniu każdemu dialogowemu NPC-owi na Kordonie SPAS-ów i Wintorezów. Biegania i straty czasu co niemiara. Teraz znów po sprowadzeniu Sułtana na Wysypisko historia sie powtarza - znów biegam do każdego po kilka razy z osobna aby mu dostarczyć to co juz dostał wcześniej. Jaka tu logika ? Kompletna starta czasu :( A robię to bo mam nadzieję, że dostanę na MW dialog na znalexienie kolejnego PDA. Obłęd !!! Czy to normalne i każdy tak miał czy to zemsta ZONY a może Ż'ONY :)))
 6. Dzieki za szybką odpowiedź bo odniosłem wrażenie, że już nikt aktualnie nie gra w tego moda i nie doczekam się odpowiedzi. Chyba wyczytałem już wszystkie wypowiedzi (niektóre kilka razy) na forum nt. tego moda ale fabuła jest tak zakręcona, ze inaczej się nie da. Mimo czytania w kółko tego samego nie obyło się bez prośby o pomoc. Tym bardziej dziękuję i proszę o odpowiedzi na kolejne problemy, które zapewne się pojawią, bo jak mówi stare przysłowie - "im dalej w las tym więcej krzyku" No i jasne: odpaliłem moda, wlazłem za te kamienie na MW i coś jest - coś bo mi wyskoczył napis: "Otworzy się po wykonaniu głównych misji Drogi" ?!? Pewnie to ten teleport ale o jaką misje Drogi się rozchodzi ?
 7. A zatem - wiadomo gdzie jest teleport do Limańska ? Gram we frakcji Stalker (zaczynałem jako neutralny) i znalazłem większość PDA oprócz: Kudłatego (brak dialogu na zadanie), PDA na MW (też brak dialogu na zadanie) i nie było trupa w DM (tego, który leżał obok innego PDA za materacem). Azot żyje na moście do Limańska ale nie daje zadania. Co jest nie tak ?
 8. mirzal

  OGSM 1.8 CE

  Super, przydałby sie dokładny opis instalacji tzn. na co i w jakiej kolejności to instalowac aby zadziałało.
 9. Witam, czy ktoś z szanownych stalkerów może mi podpowiedzieć jak używać teleportu ze spawner-a ? Jak wpisywać te koordynaty miejsca aby wylądować tam gdzie się chce ? A może w grze są inne teleporty takiej jak w Soliance ?
 10. Dzięki za sejwy. Masz w plecaku kupę rupieci, których nie dam rady przenieść (mój udźwig to max. 160 kg) a szkoda mi ich wyrzucać zapomniałem edycji GG na udźwig więc poproszę o małe przypomnienie ...
 11. Dzięki za kod kazik, ale co z nim zrobić skoro fabuła stanęła w miejscu - po spotkaniu z Blendą powinien pojawić się Kieł na Zatonie a u mnie lipa :( Sukces ! Po wgraniu sejwów od Kazika, kontynuowałem grę z żyjącym Blendą i ukończyłem. Ale, ale ... uwaga - później spróbowałem na swoich sejwach (z martwym Blendą) zrobić to samo bez pomocy Ducha, Kła, Archary i udało się ! Ukończyłem grę czyli zniszczyłem to urządzenie w podziemiach Żelaznego Lasu. Czyli mając kod do drzwi w podziemiach - 201605 - da sie ukończyć grę.
 12. Witam, wracając do problemu Blendy - czy po zabici Złośliwego na Zatonie jest możliwość normalnego kontynuowania gry/fabuły jeśli nie dostajemy SMS-a od Blendy ? Gdzieś ktoś na forum napisał, ze zabicie Blendy podczas wykonywania zadania Freemana na zdobycie fleszki, nie wpływa na kontynuowanie gry. Wykonałem to zadanie ale nie pamiętam czy zabiłem Blendę; a jeśli zabiłem to SMS-a nie bedzie - czy tak ?
 13. Jak instalować - usunąć wersję rus i dopiero dodać twoja czy też można nałożyć ?
 14. Po wykonaniu misji ponownie podmieniamy na stary plik czy tez zostawiamy nowy i gra będzie działać dalej bez problemów ?
 15. Spełniacza życzeń czyli Monolitu w Sarkofagu chyba nie da się zniszczyć. Da się zniszczyć to urządzenie w Tajnym Laboratorium (Sterowni Monolitu) i można faktycznie grać dalej bo zadanie na znalezienie spełniacza życzeń "zalicza się" choć znika z PDA jako niewykonane. Ale jak zrobić aby wykonać to zadanie na znalezienie ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord