Jump to content

mirzal

Weteran
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

About mirzal

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  123

Recent Profile Visitors

939 profile views
 1. Tak przy okazji - mody z serii Stalker REBORN są u nas wstawione dwa: RebornFF i Duplikaty 7.63, a gdzie jest trzeci i co jest trzecią częścią tej trylogii ? Odnośnie Duplikaty 7.63 to wstawiona u nas wersja repack jest spolszczona czy też to spolszczenie jest do wersji instalacyjnej ?
 2. Wszystkim dziękuję za pomoc - ukończyłem moda Proszę o info co jest następne w trylogii.
 3. Zakończyłem rozmowę z Zerowym ale on uciekł jak usłyszał nadlatujący śmigłowiec. Nie dało sie za nim biec bo zabrakło tekstur - wpadłem w przepaść. Mogłem ewentualnie wrócić do Limańska teleportem - wylądowałem gdzieś nad rzeką, w zasypanym kanale obok schowka. Czy to zgodne z fabułą gry i czy teraz powinienem znów iść na CEA ?
 4. Nie wiem czy da się ukończyć moda bo mimo, że nie zabiłem wszystkich czystoniebowców to Giga dalej ze mną rozmawia (tylko ciągle o tym samym zadaniu) a Pilot doprowadził mnie do teleportu na budowie i mogę wejść do podziemi. Monolitowcy - ci na budowie, którzy strzelali do Pilota pagibli z własnej winy, a tamci co są z Gigą nie wadzą mi więc żyją. A zatem - Monolitowcy do mnie nie strzelają a Giga dał mi już wcześniej drugi art śmierci więc chyba jego rola się skończyła. Intryguje mnie tylko co z tym z drugim zadaniem/drugą częścią zadania od Gigi na przyniesienie czegoś z piwnicy jednego z domów w Limańsku - na drzwiach jest jakiś napis o filmie. W najgorszym wypadku przy wyjściu z podziemi będę widział na drabince plecy/tyłek Zerowego.
 5. Kontakt z Pilotem tj. wymiana po jednym zdaniu - miałem też z zewnątrz Gastronomu więc myślałem, ze on stoi gdzieś w pobliżu a nie na I piętrze tego budynku. Dobrze że opisałeś drogę dojścia do Pilota bo szczerze mówiąc nie wpadłbym na to, że tam jest jakieś pięterko, na które można wejść. Druga kwestia to pytanie - czy koniecznie muszę rozwalać część monolitowców ? Czy tego wymaga fabuła aby pójść do przodu ? I jeszcze jedna ciekawostka. Piszesz; a mi za pierwszym podejściem przeżył Baszta i miałem wezwanie do powrotu, a za drugim załadunkiem sejwa ocalał Handlarz i nawet sprzedałem mu fure stafu. Czy to będzie miało jakieś konsekwencji w przyszłości na przebieg fabuły ?
 6. Też zacząłem grę jako bez-frakcyjny czyli Najemnik, wstąpiłem do Stalkerów aby zdobyć PDA Gryka w wiadomy sposób, a po uratowaniu St.ReLocka zanów stałem się "Najomnikiem" więc chyba druga opcja będzie odpowiednia. o którym teleporcie piszesz ?
 7. Z teleportem do Limańska sprawa jest jasna - chyba jest tylko jeden ten z MW, który przenosi na przedmieścia i można eksplorować miasto. Jakie są zadania w Limańsku - przyniosłem już proto OZON-owi giwere Gaussa, z pilotem nie mogę nawiązać kontaktu, nie wiem czy już mnie przyjmą do Monolitu. Co teraz tam robić tzn. kto ma dać zadania ?
 8. Dzięki wariat ponieważ jesteśmy w temacie drogi do Limańska to podpowiedz czy jest i gdzie teleport, który przenosi koło fontanny (ale nie ten z Jantaru na wysepce koło drzewa) lub gdzieś bliżej centrum że tak się wyrażę
 9. Wreszcie (po rocznej przerwie i rozpoczęciu gry od początku) wszedłem do Limańska. Udało mi się też doprowadzić do spotkania Anielki z Galeckim - nagrodę schowek z artefaktem śmierci otrzymałem. Ile na tym etapie gry powinienem mieć artefaktów ? Skąd/od kogo/za co powinienem otrzymać pozostałe arty, o których piszesz ?
 10. Mam wszystkie fleszki i PDA też chyba wszystkie dostępne do tej pory, i jeden artefakt śmierci. Zrobiłem chyba całą fabułę choć zabili mi Azota - może dlatego nie wszystko jest ok. Dzięki za radę kondotier jest dobrze tzn. drugi teleport przenosi na CEA Aby wykonać kolejną część Drogi i uratować Strieloka - wystarczy nie dopuścić aby go zabili Monolitowcy i gdzieś doprowadzić, czy też jeszcze coś trzeba zrobić ?
 11. Dlaczego po rozmowie z Bezimiennym chyba (takim przezroczystym) w Szpitalu teleport (daje na Tak) wywala mnie na Kordon zamiast na CEA, do elektrowni ?
 12. Mam dalej problem z wejściem do Limańska. Zrobiłem chyba wszystkie zadania oprócz tego, które nie chce się zaliczyć czyli po zdobyci -> utrzymać most do Limańska do czasu przybycia posiłków. Biegam tu i tam robię różne skoki w teleporty a posiłki nie przybywają, zagrozenia nie widać i własnego oddziału w tym miejscu nie mogę postawić bo - jak mi podpowiada system - w tym miejscu jest wystarczająco dużo ludzi. Po drugie - teleport do Limańska z MW ciągle nieaktywny bo nie wykonałem "głównych misji Drogi"; żeby ktoś choć napisał jakie to są te główne misje Drogi ... I po trzecie - przy wyjsciu ze Szpitala teleport wyrzuca mnie do Kordonu zamiast na CEA czyli chyba z powodu niezaliczonego zadania na utrzymanie mostu do Limańska. Pomocy !!!
 13. Małe nieporozumienie - czy zaczynałem grę jako czystoniebowiec, czy jako neutralny (Najemnik) to zawsze zaczynałem na Bagnach więc Zarkę nie tyle wyprowadziłem co doprowadziłem do wyjścia na inna lokację. Po odprowadzeniu dostawałem możliwość wyjścia z Bagien z Przewodnikiem na Kordon. Natomiast moje pytanie o powrót z Bagien na Wysypisko dotyczyło momentu, kiedy wyszedłem z MW na Bagna przez teleport za drzewem. Aktualnie gram już trzecie podejście i chyba wreszcie zgodnie ze scenariuszem
 14. Zarekę ofc przyprowadziłem do tych 2 gości co na nią czekali (inaczej bym nie wyszedł z Bagien), a Amelkę przyprowadzę do ojca o ile jego najpierw wyprowadzę z Limańska do sztolni w RL.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.