Jump to content

Nagroda za zadania Kosti


Recommended Posts

Showek w X-10. Znajdujemy PDA z częściowo rozszyfrowanym kodem, i otwieramy drzwi. W schowku znalazłem tylko po 4 granaty, apteczki i amunicje (na stole i na ziemi). Ale Kostia pogratulował znalezienia teleportu i powiedział żeby zanieść go naukowcom na przestrojenie. Ale tam nie było żadnego teleportu. Jestem ślepy czy głupi?

Link to comment
Share on other sites

Znalazłeś wszystkie schowki ,czy wykorzystałeś gotowy klucz .? Jest to błąd wynikający z kolejności zadań. Jeżeli korzystasz z klucza przed czasem nie ma w schowku teleportu.Musisz cofnąć zapisy przed rozmową z Kostią i coś uzupełnić...Miałem dokładnie taką samą wpadkę z tym teleportem ,ale potem się to naprawiło.Sam teleport nie jest wiele wart bo jest jednorazowy, a zrobienie następnych to 90000 rubli + rzadki artefakt bateryjka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Opisz dokładnie czy odkryłeś już wszystkie schowki Kostii.Ile cyfr masz w PDA ,czy dotarłeś do ostatniego tego w X10 za teleporterami.Może żle potwierdzasz po wpisaniu kodu.Może coś ci się zacieło w grze,wtedy pomoże wyjście z X10 i wejście z powrotem,pomaga też czasami parę wystrzałów ze strzelby.

Link to comment
Share on other sites

Teleport trzeba dopracować .. robi to Sacharow nie za darmo..jest jednorazowy ..używasz go z odpowiednim artefaktem na każda lokację..po prostu rzucasz przed siebie, ale w plecaku musi być artefakt do uruchomienia...każdy następny to 90.000 i art. bateryjka....nieopłacalna zabawka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.