Skocz do zawartości

Konkurs


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym mam zaszczyt ogłosić konkurs o tematyce stalkera oczywiście. Nasz konkurs będzie polegał na przedstawieniu screenshota z najoryginalniejszą sytuacją, najatrakcyjniejszym krajobrazem itp. Nagradzany nie będzie wygląd propozycji tylko jej oryginalność. Równe szanse mają prace w małej rozdzielczości jak i full hd. Chodzi nam o inwencję twórczą, nie o konkurs kto ma najlepszy sprzęt. Do wygrania jest gra Bioschock 2 (nagroda główna) do 5 miejsca zostaną przyznane nagrody forumowe oraz automatyczna kwalifikacja do kolejnych konkursów tego typu (organizowanych dla ograniczonej ilość osób). Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników. Prace umieszczamy w działe Konkurs Na prace czekamy do końca miesiąca. Pierwszego sierpnia rozpocznie się głosowanie na każdą z prac. Każdy użytkownik będzie mógł oddać trzy głosy. Na pracę która mu się najbardziej podoba i w tym wypadku przyznaje 3 punkty, oraz kolejne 2 oraz 1 punkt. Po tygodniu zsumujemy punkty, wyznaczymy finalistów i wtedy zostanie przeprowadzona ankieta na najlepszą pracę. Wtedy oddawać będziemy po 1 głosie na według nas najlepsza pracę. Każdy może wysłać jedną pracę ale dopuszcza się zmianę w trakcie okresu nadsyłania. Każdy w tym dziale widzi tylko swój temat po akceptacji przez moderatora, ma to zapobiec podkradaniu pomysłów. Screen może pochodzić z dowolnej części stalkera i dowolnej modyfikacji jednak należy poinformować z jakiej. Jeśli nie jest to konieczne prosimy nie modyfikować screenshotów a szczególnie nie zmieniać rozdzielczości.

Zalecamy też nie korzystanie z zewnętrznych serwerów a dodawanie plików jako załączników do posta.

Mamy nadzieję że do końca wakacji uda nam się stworzyć jeszcze co najmniej jeden konkurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja zapomniałem o tym konkursie, to jeszcze aktualne ?

Zalecamy też nie korzystanie z zewnętrznych serwerów a dodawanie plików jako załączników do posta.

No u mnie to nie przejdzie, mam wykorzystają całą przestrzeń 3MB na załączniki.

ps1. Można zrobić panoramę ?

ps2. Jak mam edytować swój temat, skoro znikną po jego stworzeniu ? Czy dopiero ktoś z załogi, zmieni mu prawa bym tylko ja i załoga go widział ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie to nie przejdzie, mam wykorzystają całą przestrzeń 3MB na załączniki.

Teraz przejdzie.

ps2. Jak mam edytować swój temat, skoro znikną po jego stworzeniu ? Czy dopiero ktoś z załogi, zmieni mu prawa bym tylko ja i załoga go widział ?

Jeśli nie możesz wejść, utwórz nowy to stary zostanie zignorowany.

ps1. Można zrobić panoramę ?

Tak, ale oprócz łącznie żadnych innych modyfikacji pliku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wejść do działu Konkurs ani do żadnego tematu, któy się w nim znajduje :/ Komunikat, jaki się pojawia, to: Nie masz uprawnień do przeglądania tego tematu. oraz: Nie znaleziono tematów. Powodem tego może być brak tematów w tym forum lub tematy są starsze niż ustawione kryteria wyszukiwania z podanego okresu czasu. Co się dzieje? Jeszcze dziś po południu wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, szczerze mówiąc to nie mam zielonego pojęcia co jest nie tak. U mnie wszystko jak najbardziej w porządku. Nic się nie zacina, strony otwierają się bezproblemowo a strona chodzi szybko. Ale..powiem wam że jakiś czas temu, gdy chciałem zajrzeć do właśnie owego tematu, to wyskakiwał komunikat, taki sam jak opisał bolo7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.