Jump to content

Komercyjne programy z promocji.


malakas
 Share

Recommended Posts

Bardzo fajna strona...warto się zalogować na forum i korzystać.

Dziś gość rozdawał kilka licencji ze swoich zapasów i dostałem legalny klucz do ochrony BitDefender Internet Security 2012 na 150 dni. Już siedzi w drugim kompie.

Postanowiłem że będę umieszczał ciekawe programy płatne które są w promocji free...link zostanie skasowany z upływem promocji 24 godz.

//

Program do wyszukiwania sterowników...Link..Promocja zakończona.

///

Inne programy w promocji tutaj...http://programyzadar...ji-freebies-f6/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zestaw pięciu płatnych programów do wyboru...https://www.ashampoo...ft?c=gimmeagift. Pełne licencje w promocji za darmo. Programy są w wersji PL.

Klikamy niebieski przycisk i wybieramy ten który nas interesuje.

Pełna lista promocji...http://programyzadar...ji-freebies-f6/

Free Viewer

Ciekawa przeglądarka plików..obsługuje 100 różnych formatów w tym pliki z Microsoft Office, WordPerfect i Open Office, różnego rodzaju multimedia ( formaty audio i wideo ), popularne pliki graficzne.

Radzi sobie z plikami skompresowanymi między innymi takimi jak RAR, ZIP i 7-ZIP.

Link...http://programyzadarmo.net.pl/

//

Program PDF to Image Converter za darmo !

Cena programu to 30 $..dostępny w promocji free. Link...http://programyzadarmo.net.pl/

PDF to Image Converter – to zaawansowane i profesjonalne narzędzie przeznaczone do szybkiego i łatwego konwertowania dokumentów w formacie PDF do formatów JPG, BMP, PNG, GIF, PSD i innych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

System Cleaner 6 za darmo !

W kolejnej promocji program za 50$....http://programyzadar...ner-6-za-darmo/.

///

System Cleaner 6 usuwa pliki śmieci z dysków/partycji, wyszukuje błędy w rejestrze i je naprawia a zbędne wpisy usuwa, sprawdza stan dysku twardego i w przypadku wystąpienia błędów pozwala je naprawić, defragmentuje rejestr, usuwa uszkodzone skróty, defragmentuje dyski/partycje, optymalizuje dyski SSD, pozwala wyszukać i usunąć duplikaty plików, zoptymalizować połączenie internetowe, zarządzać autostartem (programami uruchamianymi podczas startu systemu), i edytować menu kontekstowe (usuwanie/dodawanie wpisów).

ScreenCamera

To oprogramowanie będące wirtualną kamerą które pozwala użytkownikowi na nagrywanie wszystkiego co dzieje się na pulpicie jego komputera.

ScreenCamera pozwala tworzyć wideo prezentacje, nawet w jakości HD i jednocześnie wysyłać obraz poprzez wiele programów konferencyjnych ( MSN Messenger, Yahoo Messenger, Skype, AOL itp).

Program posiada interfejs w języku angielskim. Link...http://programyzadar...era-za-darmo-5/

Xara Xtreme 5 za darmo !

Komercyjny program w cenie 79$ dostępny w promocji free.

Xara Xtreme 5 to jeden z najlepszych i najbardziej rozbudowanych programów do obróbki zdjęć oraz tworzenia grafiki.Dzięki pokaźnej liczbie dostępnych narzędzi można w programie Xara Xtreme 5 praktycznie stworzyć wszystko w tym między innymi ilustracje, kartki okolicznościowe, loga, wielostronnicowe dokumenty PDF, grafikę wektorową, aranżacje DTP i wiele więcej.

Link do tematu ...http://programyzadarmo.net.pl/

Cloud System Booster Pro za darmo !

To płatna wersja nowej aplikacji przeznaczonej do kompleksowej naprawy, konserwacji oraz optymalizacji komputerów działających pod kontrolą systemów Windows.

W programie znajdziemy 4 moduły odpowiedzialne za ogólną poprawę wydajności systemu Windows.

Cleaner: Analizuje i usuwa niepotrzebne pliki śmieci dzięki czemu zaoszczędzimy miejsca na dysku twardym.

Optimizer: Optymalizuje pracę systemu dzięki czemu wzrośnie jego wydajność.

Repair: Wyszukuje i naprawia błędy ( złe ustawienia, błędy w rejestrze itp).

Application Cleaner and Optimizer: Analizuje zainstalowane aplikacje a następnie je optymalizuje dzięki czemu będą działały szybciej i stabilniej.

Interfejs programu jest w języku angielskim. Licencja jest na 1 rok. Szczegóły tutaj...http://programyzadar...o-4/#more-26211

BrowserBackup Pro

To bezpłatna aplikacja która umożliwia tworzenie kopii zapasowych ustawień przeglądarek internetowych, w tym zakładek, ciasteczek, rozszerzeń, haseł, preferencji, wyszukiwarek, historii i innych ustawień.

pozwala wybrać dla jakich ustawień mają być utworzone kopie zapasowe, wybrać stopień kompresji i ewentualnie zabezpieczyć kopię hasłem. Aby przywrócić wcześniej utworzoną kopię wystarczy uruchomić BrowserBackup Pro i wybierać wcześniej zapisany plik kopii zapasowej.

Program posiada interfejs w języku Polskim....http://programyzadar...pro/#more-26237

PC Shower 2012

PC Shower 2012 – to pakiet narzędzi przeznaczonych do kompleksowej optymalizacji, konserwacji, oczyszczania, oraz naprawy błędów mogących wystąpić w komputerach z zainstalowanym systemem windows.

Program komercyjny w cenie 20 $ w ofercie free...http://programyzadar...rmo/#more-26285

Kluczowe funkcje:

Szybka i efektywna optymalizacja systemu.

Analiza sprzętu, systemu i zainstalowanych programów.

Optymalizacja za jednym kliknięciem.

Zrozumiały plik pomocy.

Bezpieczna optymalizacja systemu.

Idealny program dla systemów Windows.

Rekomendowane narzędzia dla poprawy ogólnej wydajności.

Naprawa błędów.

Czyszczenie rejestru.

Usuwanie duplikatów i plików śmieci.

Dostępne ponad 150 modyfikacji mających na celu przyśpieszenie systemu.

Narzędzie Desktop Locker przeznaczone do blokowania prywatnych danych przed nieautoryzowanym dostępem.

I wiele więcej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja proponuję tym Graczom którzy mają słabsze maszynki do skorzystania z tego programu bo sam kiedyś byłem w takiej sytuacji i ten programik naprawdę pomaga. http://www.programos...me-booster.html

Kolejna stronka ze smakowitymi darmowymi promocjami bardzo dobrych programów.Przeglądnijcie bo warto.

http://pcaddons.blog...ternet Security

Link to comment
Share on other sites

Programy za darmo ? Znam parę stron, ale zdaje się że nie o to chodzi

Programy za darmo to legalne oprogramowanie z promocji producentów z normalnymi licencjami na określony czas, nie mylić z piraconym softem.

Zmienię tytuł na Programy z Promocji będzie wiadomo o co chodzi... :smile: .

Link to comment
Share on other sites

Pora odświeżyć temat...

Kilka programów ... Norton Antivirus , McAfee, Trend Micro, Sophos i licencje na 6 miesięcy...http://programyzadar...amow-t8010.html

Skorzystałem z pólrocznej darmowej licencji Nortona,do tego wrzuciłem Pc Tools Firewall i ładnie hula.Nie miałem przekonania do innych antywirów a Norton ma poważna przewage nad innymi.Dzięki za link.+ :thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

Norton Internet Security 2013

Zaawansowana ochrona przed wirusami i zagrożeniami pochodzącymi z sieci w każdym miejscu i czasie. Zapewnia aktywną ochronę, co pozwala na swobodne korzystanie z sieci przy pełnych zabezpieczeniach. Ulepszona technologia SONAR i nieprzerwane, całodobowe monitorowanie zagrożeń z całego świata pozwalają wyprzedzać pojawiające się możliwości ataku.

Wyjątkowo szybka warstwa ochrony internetowej powstrzymuje większość zagrożeń, zanim przenikną one do komputera.

Program w promocji na 6 miesięcy...http://programyzadar...rmo-6-miesiecy/.

//

W razie wątpliwości mówię, że działa. Zainstalowałem go u siebie i niema problemu z kluczem. Promocja jest dla dwóch opcji programu...PC i notebook.

Wystarczy zainstalować polską wersję i przenieść klucz.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Norton od paru lat jest naprawdę dobrą marką,kiedyś na początku lat 2000 był koszmarny,zamulał kompy totalnie,inną sprawa jest że mieliśmy wtedy gorsze sprzęty itd. ale niemniej jednak był kiszkowaty.Od wersji 2009 jest coraz doskonalszy i kosi konkurencję obciążeniem systemu (skanowanie,aktualizacje) oraz wykrywalnośćią i przpuszczalnośćią wszelkiego syfu.

Link to comment
Share on other sites

kiedyś na początku lat 2000 był koszmarny,zamulał kompy totalnie,inną sprawa jest że mieliśmy wtedy gorsze sprzęty itd. ale niemniej jednak był kiszkowaty.

Tak jest ponieważ parę lat temu, został napisany od nowa silnik. Niestety opina zasobożernego antywirusa została do dziś.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Paczka przydatnych programów jednego wydawcy,przyjazny interfejs oraz prostota obsługi,polecam .

http://pl.hamstersoft.com/

Mały przydatny programik który pobierzecie z tej strony ; http://www.filehippo.com/pl/,zainstalowany w systemie podpowie Wam zawsze gdy pojawi się nowa wersja zainstalowanych w waszym systemie programach,zarówno beta jak i alfa.Sama strona oferuje również programy dla Windows.

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Ashampoo Burning Studio 2012

Ashampoo Burning Studio 2012 to wszystko czego potrzebujesz do nagrywania filmów, muzyki i danych – szybko i efektywnie. Oprogramowanie z intuicyjnym interfejsem użytkownika udostępnia wszystkie podstawowe funkcje do wykonywania zadań związanych z nagrywaniem płyt – proste tworzenie płyt z danymi, nagrywanie kopii zapasowych, zgrywanie muzyki, tworzenie płyt Audio CD i nagrywanie już istniejących plików filmów na dyskach Blu-ray oraz wiele innych. Interfejs programu jest w języku polskim. Dodam, że w niczym nie ustępuje programom typu Nero itd.

Link promocji...http://programyzadar...012-za-darmo-3/

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Płatne programy za free :)

Zapewne każdy użytkownik komputera chciałby, aby w jego systemie znajdowało się jak najlepsze oprogramowanie. Niestety, za najbardziej rozbudowane trzeba często niestety zapłacić, a nie każdy może sobie pozwolić na wydatek kilkudziesięciu złotych na pełną wersję upragnionej aplikacji. Z pomocną inicjatywą wyszedł do takich użytkowników serwis_____, na którym każdego dnia można pobrać całkowicie za darmo i całkowicie legalnie, pełne wersje płatnych programów (można znaleźć programy do zarządzania systemem, służące od obróbki filmów i muzyki, aplikacje zabezpieczające pliki i foldery, pakiety biurowe i wiele, wiele innych!).

Ktoś może zapytać: "Gdzie jest haczyk? Nic nie ma za darmo" - ano jednak jest :-). Należy jednak pamiętać, że link do pobrania konkretnego programu dostępny jest wyłącznie przez 24 godziny - każdego dnia, o godzinie 9:00 pojawia się inna aplikacja. Inna sprawa, że programy pobrane z serwisu Giveaway of the Day przeznaczone są tylko do użytku niekomercyjnego. Aplikacje takie są również pozbawione wsparcia technicznego ze strony producenta, a licencja działa najczęściej tylko z wersją programu, która była w serwisie udostępniana.

Oczywiście! Serwis Giveaway of the Day współpracuje z autorami aplikacji, dla których jest to swojego rodzaju promocja, bo użytkownik ma możliwość sprawdzenia funkcjonalności pełnej wersji oprogramowania i może zainteresować się innymi programami producenta lub zakupić wersję komercyjną. Warto zainteresować się projektem Giveaway of the Day, bo czasem można trafić na prawdziwe perełki, za które normalnie trzeba zapłacić kilkadziesiąt złotych.

A to bezpośredni link do stronki :) http://www.giveawayoftheday.com/

I udanych łowów :)

Edited by pacjent1972
Link to comment
Share on other sites

Ashampoo Internet Accelerator 3

Ashampoo Internet Accelerator 3 to program służący do optymalizowania połączenia internetowego.

Program sprawdza ustawienia systemowe i zmienia je tak, aby połączenie z Siecią działało szybciej i stabilniej.Aplikacja obsługuje min. połączenia modemowe, ISDN oraz DSL (LAN i WLAN).

Promocja...http://programyzadarmo.net.pl/ashampoo-internet-accelerator-3-za-darmo-3/#more-27017

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity