Jump to content

Cry of Fear Wrażenia


Bloody2
 Share

Recommended Posts

Witam chciałem sie zapytać czy graliście w ten geanialny mod do Half-Life 1. Jeśli tak to jakie mieliście wrażenia z tej gry, bo ja osobiście moge polecić ten mod każdemu kto lubi horrory oraz zakręconą fabółe ci co grali napewno pamietają Rozdział 4 w takim pewnym pokoju :) dodam że sam mod jest lepszy niż jakaś oficjalna gra jak np Cryostasis czy coś w tym stylu.

Link do moda...http://www.moddb.com/mods/cry-of-fear

ps do

Кристофер (Kpuc) Jak grasz w dzień to może i nie straszne zagraj w nocy tak gdzieś od 23 do 3:00

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Najlepsze mody do HL 2 Jakie grałem to : 1:Night Mare House 2 Swietny klimat http://nh2.wecreatestuff.com/ 2:RE wolf 3D Stara gierka w nowych szatach http://www.moddb.com/mods/sda 3:Dear Estcher http://www.moddb.com/mods/sda 4:Korsakowia za psychodele http://www.moddb.com/mods/korsakovia 5:Comatose bardzo ciekawe zagadki http://www.moddb.com/mods/comatose/downloads/comatose

Link to comment
Share on other sites

W Night Mare House 2 grałem i polecam tego moda tylko ludziom którzy mają bardzo mocne nerwy i lubią się bać. To najstraszniejszy mod w jakiego grałem, przebija takie gry jak FEAR czy Penumbra. Budzimy się w lesie, i wchodzimy do opuszczonego domu..idziesz korytarzem, obracasz się a tu nagle postać kobiety stoi i się w ciebie wpatruje. Nie przeszedłem go, darowałem sobie.

Taka ciekawostka, mod który nigdy nie został ukończony, a wszystko miało się dziać w Czarnobylu, wygląda nieziemsko ale szkoda że nie wyszedł, oto trailer .. po którym zaniemówiłem z wrażenia:

http://www.youtube.com/watch?v=qE0oUXkPO-c&feature=player_embedded

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity