Skocz do zawartości

Problem z smsem i dialogami


noisy

Rekomendowane odpowiedzi

Wyłączyłem zwęglacz, cała nitka zadań o zabójcach kła jest zrobiona. Jak jest zadanie o zaginionej ekspedycji i na samym końcu udajemy sie tam i musimy "dobić" rannego naukowca. Po wypełnieniu tego zadania dostaje sms. "Zajdz do mnie duch sie niepokoi". Nie pisze od kogo jest ten sms. U Jakuta nie ma dialogów. Co dalej ?? Smsa dostaje bedac jeszcze w bunkrze x10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podchodzę do Sacharowa w Jantarze to nie ma wogóle opcji dialogów tzn nie pokazuje sie "F" i nie można rozpocząć z nim rozmowy. Taki problem miałem juz wcześniej, ale po którymś wejściu na lokacje sie udało po czym znowu i tak w kółko... Zobacze jeszcze dialogi u Zachara i poszukam kła w barze tzn w samym barze go nie ma na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego. Ani sacharow ani zachar. Nie ma dialogów. Wklejam treść z poradnika

Poszukiwania Ducha

http://stalkerteam.pl/topic/967-przewodnik-po-narodnoj-soliance/

(dalszy ciąg nitki scenariusza zależy od wypełnienia nitki..poszukiwanie zabójców Kła... i od wyłączenia Mózgozwęglacza)

11. Przychodzi SMS od Ducha

12. Idziemy do Jakuta i pytamy, gdzie znaleźć Ducha i on wysyła GG do podziemi Agropromu.

Sms doszedł ale nie pisało od kogo. U Jakuta nie ma opcji dialogów. Przejdę sie do tego Agropromu ale nie wiem czy jest sens.

Co poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zabójców Kła już odnalazłeś? Ten sms raczej nie jest od Ducha. Z Jakutem są powiązane inne zadania i może najpierw trzeba je wykonać by pojawił się Duch. Przede wszystkim linia z zabójcami Kła. Po likwidacji ekipy najemników na MW zostajesz bez dobytku i to Jakut ci mówi gdzie szukać skrzynki z twoimi rzeczami i następnie ją otwiera. Poza tym z Jakutem jest związany jakiś quest na notebook, który zleca Arhara na Agropromie. Jeszcze cały czas chodzi mi po głowie Gordon Freeman w Barze. Czy przypadkiem po zabiciu najemników i odzyskaniu ekwipunku nie trzeba było jeszcze z nim porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja pamiętam, to jak finalizowałem zadanie z zaginioną ekspedycją, to Duch już siedział przy wejściu do X10. Może tu jest błąd, że za wcześnie jest sfinalizowana ta ścieżka z zaginioną ekspedycją. Trzeba by się cofnąć przed rozmowę z Sacharowem, kiedy mówi nam o ekspedycji i najpierw załatwić sprawę zabójców Kła i spotkać się z Duchem. Dopiero wtedy iść do Sacharowa po informacje o ekspedycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.