Jump to content

Problem z smsem i dialogami


noisy
 Share

Recommended Posts

Wyłączyłem zwęglacz, cała nitka zadań o zabójcach kła jest zrobiona. Jak jest zadanie o zaginionej ekspedycji i na samym końcu udajemy sie tam i musimy "dobić" rannego naukowca. Po wypełnieniu tego zadania dostaje sms. "Zajdz do mnie duch sie niepokoi". Nie pisze od kogo jest ten sms. U Jakuta nie ma dialogów. Co dalej ?? Smsa dostaje bedac jeszcze w bunkrze x10.

Link to comment
Share on other sites

Jak podchodzę do Sacharowa w Jantarze to nie ma wogóle opcji dialogów tzn nie pokazuje sie "F" i nie można rozpocząć z nim rozmowy. Taki problem miałem juz wcześniej, ale po którymś wejściu na lokacje sie udało po czym znowu i tak w kółko... Zobacze jeszcze dialogi u Zachara i poszukam kła w barze tzn w samym barze go nie ma na bank.

Link to comment
Share on other sites

Nic z tego. Ani sacharow ani zachar. Nie ma dialogów. Wklejam treść z poradnika

Poszukiwania Ducha

http://stalkerteam.pl/topic/967-przewodnik-po-narodnoj-soliance/

(dalszy ciąg nitki scenariusza zależy od wypełnienia nitki..poszukiwanie zabójców Kła... i od wyłączenia Mózgozwęglacza)

11. Przychodzi SMS od Ducha

12. Idziemy do Jakuta i pytamy, gdzie znaleźć Ducha i on wysyła GG do podziemi Agropromu.

Sms doszedł ale nie pisało od kogo. U Jakuta nie ma opcji dialogów. Przejdę sie do tego Agropromu ale nie wiem czy jest sens.

Co poradzić?

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że zabójców Kła już odnalazłeś? Ten sms raczej nie jest od Ducha. Z Jakutem są powiązane inne zadania i może najpierw trzeba je wykonać by pojawił się Duch. Przede wszystkim linia z zabójcami Kła. Po likwidacji ekipy najemników na MW zostajesz bez dobytku i to Jakut ci mówi gdzie szukać skrzynki z twoimi rzeczami i następnie ją otwiera. Poza tym z Jakutem jest związany jakiś quest na notebook, który zleca Arhara na Agropromie. Jeszcze cały czas chodzi mi po głowie Gordon Freeman w Barze. Czy przypadkiem po zabiciu najemników i odzyskaniu ekwipunku nie trzeba było jeszcze z nim porozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

Coś mi chodzi po głowie, że to sms od Zachara w Barze.

Mi też się to przypomina Zachar z Baru, tylko nie wiem czy czasem Dan z Bagien nie jest potrzebny by to pchnąć. Jedno wiem że ten SMS jest dużo do przodu i gdzieś pisało że nie trzeba od razu na niego reagować.

Link to comment
Share on other sites

Jak ja pamiętam, to jak finalizowałem zadanie z zaginioną ekspedycją, to Duch już siedział przy wejściu do X10. Może tu jest błąd, że za wcześnie jest sfinalizowana ta ścieżka z zaginioną ekspedycją. Trzeba by się cofnąć przed rozmowę z Sacharowem, kiedy mówi nam o ekspedycji i najpierw załatwić sprawę zabójców Kła i spotkać się z Duchem. Dopiero wtedy iść do Sacharowa po informacje o ekspedycji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity