Skocz do zawartości

W którym momencie gry do X-18 ?


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką niejasność... Ponieważ zaglądam okiem do poradnika by wypełnić wszystkie zadania..pojawiła mi się luka w temacie. Po wykonaniu zadania od Woronina ..zabij dzika w DM... poradnik mówi o negocjacjach z Burym na starej farmie i psie który ma ukraść wyłącznik. Idę na farmę, jednak nikogo tam niema poza ekipą Wampira. Wzmianka w poradniku o zabiciu Burego....Nie zabiłem Burego. Wcześniej Bury po negocjacjach odszedł z Wysypiska i wszystko było OK. Teraz pytanie czy coś jest nie tak..czy to wszystko będzie później, a teraz trzeba iść do Woronina po kasę i zadanie ..odszukać sygnał SOS w Wilczym Legowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiasz z Nabojem, kasujesz Dzika, biegniecie w stronę kanału pod siatkę, tam Nabój otwiera pzrejście. Morzesz iść pochandlować, albo na farmę do Bura. On może łazić po lokacji, za drugim razem spotkałem go w budynkach nad X-18. Najlepiej sprzedać mu GPS (nie schowa się nam). W czasie rozmowy dowiadujemy się, że Baks wyjdzie tylko w dzięń lub rano (Dzika walimy po 20.00 więc śpimy). Potem idziemy po pieska. Po złatwieniu dezaktywatora pola, ponownie rozmawiemy z Burem. Przylatuje helikopter i wysiadamy za stacją benzynową obok ciężarówki. Bur jest na pewno na lokacji.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle lenistwo jest przyczyną problemów. Mały błąd to ksywka Bur nie Bury ale to szczegół. Wchodząc na farmę nie wpadło mi do głowy, że Bur może zmienić frakcję. Poradnik sugeruje, że szukam bandyty ja również wiem że to bandyta, a koleś stoi w najgłębszym rogu budynku jako samotnik. @cichy dzięki za pomoc i PW. // Jeszcze jedno pytanie związane z tematem....bazę bandytów oczyścić przed czy po wejściu do X -18 i co z tym deaktywatorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazę trzeba oczyścić przed X-18. W biurku Dzika jest notatka z kodami drzwi wewnątrz labu. W momencie podniesienia dokumentu, dostajemy wiadomość o odblokowaniu drzwi do labu. Tam gdzie otwiera się przejście na wysypisko Baks upuszcza deaktywator. Podnosimy go i to załatwia sprawę pola psionicznego. W tym momencie zaczyna się nawalanka.... Radzę wszystkim mieć w X-18 Poltergeista - bardzo ułatwi sprawę z Pazurem.

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bur szwęda się po lokacji (przy1 rozmowie można sprzedać mu GPS). Rozmowa z nim mówi o szefie i gdzie można go odnaleźć. Ja za 1 razem zabiłem Bura pomimo czego dało się ukończyć mod. Spróbuj wejść do X-18. Mnie ominął lot z Gostiełło.

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.