Jump to content

W którym momencie gry do X-18 ?


malakas
 Share

Recommended Posts

Ja mam taką niejasność... Ponieważ zaglądam okiem do poradnika by wypełnić wszystkie zadania..pojawiła mi się luka w temacie. Po wykonaniu zadania od Woronina ..zabij dzika w DM... poradnik mówi o negocjacjach z Burym na starej farmie i psie który ma ukraść wyłącznik. Idę na farmę, jednak nikogo tam niema poza ekipą Wampira. Wzmianka w poradniku o zabiciu Burego....Nie zabiłem Burego. Wcześniej Bury po negocjacjach odszedł z Wysypiska i wszystko było OK. Teraz pytanie czy coś jest nie tak..czy to wszystko będzie później, a teraz trzeba iść do Woronina po kasę i zadanie ..odszukać sygnał SOS w Wilczym Legowisku.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiasz z Nabojem, kasujesz Dzika, biegniecie w stronę kanału pod siatkę, tam Nabój otwiera pzrejście. Morzesz iść pochandlować, albo na farmę do Bura. On może łazić po lokacji, za drugim razem spotkałem go w budynkach nad X-18. Najlepiej sprzedać mu GPS (nie schowa się nam). W czasie rozmowy dowiadujemy się, że Baks wyjdzie tylko w dzięń lub rano (Dzika walimy po 20.00 więc śpimy). Potem idziemy po pieska. Po złatwieniu dezaktywatora pola, ponownie rozmawiemy z Burem. Przylatuje helikopter i wysiadamy za stacją benzynową obok ciężarówki. Bur jest na pewno na lokacji.

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

Ja zwykle lenistwo jest przyczyną problemów. Mały błąd to ksywka Bur nie Bury ale to szczegół. Wchodząc na farmę nie wpadło mi do głowy, że Bur może zmienić frakcję. Poradnik sugeruje, że szukam bandyty ja również wiem że to bandyta, a koleś stoi w najgłębszym rogu budynku jako samotnik. @cichy dzięki za pomoc i PW. // Jeszcze jedno pytanie związane z tematem....bazę bandytów oczyścić przed czy po wejściu do X -18 i co z tym deaktywatorem ?

Link to comment
Share on other sites

Bazę trzeba oczyścić przed X-18. W biurku Dzika jest notatka z kodami drzwi wewnątrz labu. W momencie podniesienia dokumentu, dostajemy wiadomość o odblokowaniu drzwi do labu. Tam gdzie otwiera się przejście na wysypisko Baks upuszcza deaktywator. Podnosimy go i to załatwia sprawę pola psionicznego. W tym momencie zaczyna się nawalanka.... Radzę wszystkim mieć w X-18 Poltergeista - bardzo ułatwi sprawę z Pazurem.

Edited by cichy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Natomiast ja mam taki problem, wytłukłem wszystkich bandytów zabrałem dokumenty Dzika i mogę wejść do X-18 z tym, że nie mogę znaleźć Bura a no coś ma nam powiedzieć, czy w takiej sytuacji jak wejdę do X -18 bez rozmowy z Burym może to wpłynąć na fabułę?.

Link to comment
Share on other sites

Bur szwęda się po lokacji (przy1 rozmowie można sprzedać mu GPS). Rozmowa z nim mówi o szefie i gdzie można go odnaleźć. Ja za 1 razem zabiłem Bura pomimo czego dało się ukończyć mod. Spróbuj wejść do X-18. Mnie ominął lot z Gostiełło.

Edited by cichy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity