Jump to content

Automatyczne łączenie postów.


LordDino
 Share

Recommended Posts

Automat do postów dobre, szkoda że dopiero teraz... :smile: ...tylko widzę tutaj problem. Co z poradnikami które są dzielone na części przez jednego autora ? Jeżeli mam temat gdzie wstawiam tylko ja posty np. w temacie ...Programy za darmo ...to cały sens tematu mi się zepsuje i nie będzie widoczny na panelu forum. Podobnie jeżeli ktoś potrzebuje odświeżyć temat bo utknął np. w fabule to też go nie odświeży. Jedyne wyjście to otworzyć nowy czasem zbędny temat, a czekać 48 godzin to bardzo dużo. Człowiek pójdzie szukać pomocy gdzie indziej i słusznie. Czas trzeba obniżyć do 6 godzin to da szansę napisania jednego dubla dziennie. Pisząc o godzinie 8 rano można dopisać dopiero o 14 to brzmi bardziej sensownie bo i tak dublowanych postów jest bardzo mało. Samą zasadę trzeba ogłosić wszystkim by nie było niespodzianek.

Link to comment
Share on other sites

To co cichłem dopisać w zasadzie w czasie jak nie mogłem to dopisaliście, ale jedno co zostało, to: Niech łączy wszystkie posty tej samej osoby pisane jeden pod drugim, ale z tym by podbijało cały temat :) Albo opcja na dole tematu, ''podbij temat'' A jeszcze lepiej by była blokada, jak coś napisałem np. tutaj, to nie mam oracji pisani kolejnego postu pod swoim postem a tylko edycja tego ostatniego, i opcja podbij temat na dole strony :)

Link to comment
Share on other sites

To co cichłem dopisać w zasadzie w czasie jak nie mogłem to dopisaliście, ale jedno co zostało, to: Niech łączy wszystkie posty tej samej osoby pisane jeden pod drugim, ale z tym by podbijało cały temat Dołączona grafika Albo opcja na dole tematu, ''podbij temat''

A jeszcze lepiej by była blokada, jak coś napisałem np. tutaj, to nie mam oracji pisani kolejnego postu pod swoim postem a tylko edycja tego ostatniego, i opcja podbij temat na dole strony Dołączona grafika

To nie takie proste. Jeśli IPB czegoś nie oferuje to jedyne co można zrobić to zgłosić propozycję żeby to dodali. Jeśli by modyfikować na własną rękę to przy każdej aktualizacji jest olbrzymi problem z przeportowaniem zmian. Już pisałem w sprawie Twojej propozycji na temat skórki na telefonie i chyba zupełnie się tym nie zainteresowali.

Zresztą kto jak kto, ale Ty na pewno wiesz o czym mówię.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity