Jump to content

Wiedźmy przyjaciółki i zombi przyjaciel


kondotier
 Share

Recommended Posts

Uchroniłem dwie wiedżmy przed egzekucją, mam je na zielono i opisane są jako przyjaciółki. Czy w następnych lokacjach, jeśli spotkam jakieś wiedźmy, też będą do mnie przychylnie nastawione, czy tylko będą przyjazne te dwie. No i fajna sytuacja - zombi przyjaciel. Szukająć rączki, zobaczyłem zielonego przyjaciela. Czy biust zombiaczki jest potrzebny do realizacji recept, czy coś podobnego, czy można opchnąć handlarzowi? A przy okazji zapytam, co to za takie wielkie stworzenie w podziemiach Agropromu grasuje, bo nie miałem napisanej jego nazwy. To Jakiśtam Szpon? Bo pazurki miał ładne, że :whistling:. Padł od trzeciego naboju z grubym śrutem, a gdy dla zabawy powtarzałem lokację, od jednego strzału z miotacza.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o Wiedźmy, to tylko te dwie będą kumpelkami. Co do mutantów, to zdarza się, że gra oznacza ich jako przyjaciół. Nie ma to żadnego wpływu na ich zachowanie - mutki i tak Cię zaatakują ;)

W podziemiach był Szpon Śmierci - bestia zaadaptowana do STALKERa z Fallout'a.

Biust zombiaka ja sprzedaję, ale jakaś tam recepta na jego modyfikację jest - tylko nie wiem czy działa, bo nigdy mi się ta sztuka nie udała i zarzuciłem ten pomysł :D

Link to comment
Share on other sites

Sądzę że, dla takiego okazu można zrobić wyjątek. Tym bardziej, że przewodnikowy "bibliotekarz" ( w oryginale "Библик") tego nie odzwierciedlają. Sprawdziłem tuż przed napisaniem, ten goliat nic mi nie dał. Żadnych itemów ( gra i powtórka pod Agropromem i Wilcze Legowisko - wilki też nic nie miały, dały tylko karaluchy ). Ale to moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity