Skocz do zawartości

Wilcze Legowisko bez wyjścia


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Wilcze Legowisko przeszedłem najpierw robiąc zadanie na kuszę, a dopiero po nim szukanie laptopa. I nieprzyjemna niespodzianka. Zniknął znacznik teleportu do Doliny Mroku, a Torycz powiedział o przejściu do Baru, a na mapie ani śladu. Da się wyjść z tego impasu, czy czeka mnie nowa zabawa z karaluchami? Wilki też ładne, a prezentów nie dają. No i zapytam też, czy znalazł ktoś te podwodne tunele w obu bagienkach do szukania laptopa? Coś chyba przyszykowane na 2. część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc.. Przejścia z Wilczego Legowiska do Doliny Mroku nie widać na mapie lecz ono tak naprawdę jest, otrzymujemy go od Dziadka. Też z początku się drapałem po głowie i zastanawiałem o co chodzi bo bałem się że utknąłem przez głupie przejście, ale gdy poszedłem w miejsce przejścia to spokojnie postać udała się do Doliny M. (Przejście-Prawy Górny róg mapy, przy zwalonym drzewie o ile mnie pamięć nie myli) Co do Baru, to przejście jest zaraz za Feją. U mnie było już normalnie zaznaczone na mapie, ale być może ''wygasło'' tak samo jak w przypadku przejścia do Doliny. A i jeszcze ten nieszczęsny laptop, też go długo szukałem. Są dwie możliwości gdzie można go znaleźć, ja pamiętam że znalazłem w bagienku na brzegu, te bagno jest na samej górze lokacji. A tunel podwodny jest na środku bagienka na którym jest pomost.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z Dziadkiem, przejście miałem zaznaczone, marnie bo marnie, ale było ( no hint ). Pamiętam gdzie to było.

Po Toryczu, nawet takiego śladowego przejścia nie miałem. Ale poszukam tam gdzie się zjawiłem. A jak nie będzie, to powtórka w odwrotnej kolejności. Kuszę będę robił w nocy, to Bibliotekarza nie będzie.

Laptopa znalazłem bezproblemowo, wg wskazań przewodnika, w bagienku przy ścieżce. Tak się złożyło, że wcześniej przeszukałem też to drugie. Poznałem za to lepiej lokację. A o te tunele pytałem tylko z ciekawości. Sądzę że, może to być zmyłka przy szukaniu, sugerując nie znającym przewodnika, miejsce lokalizacji itemu. Bo z tunelu wyszedłem w lesie, daleko od bagna.

Edycja:

Przejście na Bar pojawiło się po powtórzeniu rozmowy z Toryczem.

Aby nie mieć problemu po zrobieniu gry w Barze, poszedłem na przejście do Doliny Mroku. Brak znacznika na mapie i minimapie. Ale przejście jest. Przeszedłem.

Czyli że, będzie można nie powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.