Jump to content

Wilcze Legowisko bez wyjścia


kondotier
 Share

Recommended Posts

Wilcze Legowisko przeszedłem najpierw robiąc zadanie na kuszę, a dopiero po nim szukanie laptopa. I nieprzyjemna niespodzianka. Zniknął znacznik teleportu do Doliny Mroku, a Torycz powiedział o przejściu do Baru, a na mapie ani śladu. Da się wyjść z tego impasu, czy czeka mnie nowa zabawa z karaluchami? Wilki też ładne, a prezentów nie dają. No i zapytam też, czy znalazł ktoś te podwodne tunele w obu bagienkach do szukania laptopa? Coś chyba przyszykowane na 2. część.

Link to comment
Share on other sites

A więc.. Przejścia z Wilczego Legowiska do Doliny Mroku nie widać na mapie lecz ono tak naprawdę jest, otrzymujemy go od Dziadka. Też z początku się drapałem po głowie i zastanawiałem o co chodzi bo bałem się że utknąłem przez głupie przejście, ale gdy poszedłem w miejsce przejścia to spokojnie postać udała się do Doliny M. (Przejście-Prawy Górny róg mapy, przy zwalonym drzewie o ile mnie pamięć nie myli) Co do Baru, to przejście jest zaraz za Feją. U mnie było już normalnie zaznaczone na mapie, ale być może ''wygasło'' tak samo jak w przypadku przejścia do Doliny. A i jeszcze ten nieszczęsny laptop, też go długo szukałem. Są dwie możliwości gdzie można go znaleźć, ja pamiętam że znalazłem w bagienku na brzegu, te bagno jest na samej górze lokacji. A tunel podwodny jest na środku bagienka na którym jest pomost.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Po rozmowie z Dziadkiem, przejście miałem zaznaczone, marnie bo marnie, ale było ( no hint ). Pamiętam gdzie to było.

Po Toryczu, nawet takiego śladowego przejścia nie miałem. Ale poszukam tam gdzie się zjawiłem. A jak nie będzie, to powtórka w odwrotnej kolejności. Kuszę będę robił w nocy, to Bibliotekarza nie będzie.

Laptopa znalazłem bezproblemowo, wg wskazań przewodnika, w bagienku przy ścieżce. Tak się złożyło, że wcześniej przeszukałem też to drugie. Poznałem za to lepiej lokację. A o te tunele pytałem tylko z ciekawości. Sądzę że, może to być zmyłka przy szukaniu, sugerując nie znającym przewodnika, miejsce lokalizacji itemu. Bo z tunelu wyszedłem w lesie, daleko od bagna.

Edycja:

Przejście na Bar pojawiło się po powtórzeniu rozmowy z Toryczem.

Aby nie mieć problemu po zrobieniu gry w Barze, poszedłem na przejście do Doliny Mroku. Brak znacznika na mapie i minimapie. Ale przejście jest. Przeszedłem.

Czyli że, będzie można nie powtarzać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity