Jump to content

LA co dalej


piotr12
 Share

Recommended Posts

Witam.Przeglądam forum i nic z nowinek na temat LA nie wiadomo bynajmniej nowosci .wiadomo czy są konkretne plany wydania moda,wiem że były jakies problemy związane ze scryptami i grafiką dobrze by było gdyby chłopaki dokonczyli dzieła, bo tyle roboty na marne to wielka strata ,odpuscic ja bym szedł dalej i konczył mimo penych trudnosci.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Albo chłopaki się zorientowali, że mogą na tym przedsięwzięciu nieźle zarobić, albo w testach wyszło, że to co chcieli zrobić to po prostu się nie da, że silnik tego nie uciągnie, że wszystko się sypie itp. I teraz nie wiedzą sami co robić dalej. Będzie co będzie.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie , istnieje możliwość zrobienia nowego silnika gry wiem, że to sporo czasu i skomplikowane ,lecz chodzi mi o to ,jakby usunąć słabsze ogniwa z silnika dodać nowe tylko parametry bardziej dopracowane ,dodać lepsze i wydajne kody o resztę wywalić nie jestem mocny w tej dziedzinie .są gry starsze nie które wychodzą .bardziej płynne i dopracowane,mam świadomość tego że trzeba mieć wiedzę i dobry sprzęt do tego,lecz jestem przekonany, że chłopaki dadzą rade ,z dnia na dzień są nowe pomysły, a i człowiek się zmieni i możliwość też rosną. Poprawiłem byczki. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

istnieje możliwosć zrobienia nowego silnika gry wiem że to sporo czasu i skomplikowane ,lecz chodzi mi o to ,jakby usunąć słabsze ogniwa z silnika dodac nowe tylko parametry bardziej doopr...........

Wszystko się da, tylko kto to zrobi ? Myślisz że to takie proste ? Napisz jakiś najprostszy program, masz od groma silników do wyboru...

Według mnie powinni tworzyć moda na wersji silnika 1.6.+ Czyli tego z COP z poprawkami.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Łatwiej zrobić masywnego moda na ShoC z powodu tego ,że w sieci jest od groma zawartości która można wykorzystać. No i grafika nie jest najważniejsza, dla mnie to nawet lepiej jakby się postarali tylko aby nie odstawała ogółem od tej z oryginału, a czas przeznaczyli na inne rzeczy.

Edited by Ganges
  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

To chyba lepiej że COP posiada to wszystko.Dzięki temu można zrobić większe lokację bardziej szczegółowe nie zważając na ograniczenia jakimi jesteśmy ograniczani w starej wersji silnika. A bajery można wyłączyć.

Łatwiej zrobić masywnego moda na ShoC z powodu tego ,że w sieci jest od groma zawartości która można wykorzystać.

Eche, bo LA to jest druga NS

Link to comment
Share on other sites

...nie ma wielu funkcji graficznych jak jego późniejsze wersje nie posiada rendereru DX10 jak COP, jest wiele zmian graficznych i różnią się od SOC

DX10 i extra grafika to ostatnie co potrzebne w stabilnym modzie. Nie bez powodu większość modów jest oparta na silniku SoC..jest łatwiejszy w modyfikacji i tak jak napisał kolega wyżej..istnieje ogrom materiałów dla tej właśnie podstawy. Zmiany graficzne w waniliowym COP to było dno..dopiero moderzy to poprawili. Choć sam silnik na to pozwala ludzie nie kwapią się do robienia na nim modów. Może poza SGM, czy graficzny AF które wypadły bardzo dobrze. Zakładam, że ciężki mod to nie dodanie kilku broni i zmiana wyposażenia, mod to nowe lokacje i fabula.

Mody Complete2009, DMX 1.3.4 pokazują jak może wyglądać mod graficzny na starym silniku. Tam grafika jest bardzo dobra i w modach lepszej nie trzeba, trzeba optymalizacji i stabilności. Trzeba nowej fabuły i nowych lokacji by tchnąc w grę nowe życie .

//

Co do nowego silnika to wątpię czy po upadku projektu Stalker 2 kiedykolwiek powstanie. Natomiast jeżeli powstanie to będzie brak materiałów do robienia modów i potrzebna będzie masa adaptacji.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity