Skocz do zawartości

Dokumenty dal Akima z X-18


stasork

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 3 dokumenty (części 1,3,4) W poradniku jest napisane że częśc 2 jest w 2 możliwych lokalizacjach: W sali z pseudogigantem lub z burerami. W sali z burerami znalaźłem jakąś częśc czyli częśc 2 jest w sali z gigantem. Ale ich tam niema. Przeszukałem bardzo dokładnie. Gigant niestety kilka razy tupnał i obawiam się że dokumenty przepadły. Czy moglibyście podac mi nazwę tych dokumentów w spawnerze,bo nie potrafię ich tam znaleśc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wpisy przywołują jakiś dziwny przedmiot. Wygląda jak przecięta walizka (której notabene nie da się wyrzucić).

Aczkolwiek nadal nie są to dokumenty dla Akima. Aczkolwiek nie wiem czy winne są wpisy czy gra.

Te wpisy są ok. Też byłem zmuszony wykorzystać jeden z nich (na czwarty dokument). Nie spawnowałem go jednak, lecz dodałem do sprzedaży u Sidora (poradnik jak to zrobić jest w części forum o najczęstszych problemach Solianki). Kupiłem za 1 rubla i zaliczyło mi kwest na dokumenty. :D

W ogóle to z tymi dokumentami jest niezła jazda. Ten, który musiałem "stworzyć" znalazłem podczas pierwszej wizyty w X18 w tym miejscu gdzie leżały dokumenty kwesty głównego i potem notebook. NIE MIAŁEM jeszcze wtedy kwestu od Akima !

Nieco zaskoczony postanowiłem schować dokument w schowku u Sidora. Po długim czasie, podczas wykonywania kwestu dla Akima, wróciłem do Sidora po mój dokument nr 4, a w schowku go nie ma - no i szukaj wiatru w polu. Co ciekawe nic innego nie zginęło ze schowka mimo, że nie miałem go "zakłódkowanego" .:)

Dodanie go sprzedaży u Sidora załatwiło sprawę.

Tak na przyszłość - lepiej dodać do sprzedaży, niż spawnować. :)

EDIT:

Po wielu godzinach spędzonych w świecie Solianki muszę zweryfikować ostatnie zdanie. ŁATWIEJ jest zmodyfikować plik spawnera niż pliki handlarzy, no i poza tym nie trzeba do "zmodyfikowanego" handlarza ganiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.