Skocz do zawartości

Czy zapomniałem gdzie X18?


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem lokację Wilcze Legowisko. Zabiłem Dzika, znalazłem Bura, uwolniłem Baksa, platałem helikopterem, zabrałem dokumenty z pokoju Dzika, oczyścilem zbrojownię, ponownie znalazłem Bura i dotarliśmy do stacji benzynowej. Po rozmowie z nim poszedlem do X 18 . Drzwi do niego nie sygnalizowały niczego. Ani że zamknięte, ani rządania kodu. Stoczyłem bitwę z bandytami. Gra zrobiła autosava - jak przy ważnych sytuacjach.

Wróciłem więc do budowy, wszedłem do pokoju Dzika, jeszcze raz dokładnie przeglądnołem wszystkie biurka i szafki. Wychodząc natłukłem kupę Burerów, do fabryki i znowu nic.

Co zrobiłem nie tak. Chyba nie zapomniałem gdzie jest wejscie do X18? A gdzie go szukałem? Fabryka z dźwigiem, trzecie pomieszczenie na parterze ( w prawo ) i po schodach w dół i na prawo.

Czy kolejność pokój Dzika i druga rozmowa z Burem ma znaczenie? Najpierw Bur, potem dokumenty? Wg poradnika nie ma to znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wskazany przez Ciebie temat. Znałem go już wcześniej. Żadnych problemów z Burym nie miałem bo dałem mu GPS. Ale oprócz pójścia przejściem zrobionym przez Naboja aż do Baru, (po otworzeniu przejścia na Wysypisko) i powrotu przez Wilcze Legowisko - bo Sidorowicz nie miał do sprzedaży wykrywacza anomalii i trzeba było się pofatygować aż do Baru :sad:, a wcześniej zapomniałem go kupić - (trzecia powtórka gry - można się zapomnieć) , oraz wcześniejszego zabrania dokumentów niż druga rozmowa z Burem, szedłem wg fabuły. Wykonałem wszystkie zadania tej lokacji. Dokumenty Dzika mają zapis w dzienniku. A przede wszystkim ten autosave, który gra robi po ważnych zdarzeniach. Jeśli bym czegoś nie wykonał, to gra sygnalizuje " Drzwi zamknięte ". A tu nic, jakby to były drzwi nie z fabuły. Jeździłem po nich wskaźnikiem od dołu do góry, na obie strony z różnych odległości i jak tylko było można.

No i jeszcze sprawa błędów na czerwono. Rozumię dbałość o język na forum, ale dlaczego nie działa tu automatyczne sprawdzanie pisowni. Mam je ustawine w systemie i na innych forach każdy błąd jest zaznaczony. Szczególnie dotyczy to literówek. Czasami niedokładne naciśnięcie Ctrl+Alt, daje takie skutki.

Edycja:

Na postawione pytanie sam sobie odpowiedziałem :tongue: . A pomogła mi w tym emisja :ohmy: .

Okazało się, że te pierwsze drzwi wcale nie są zamknięte. Były lekko uchylone aby je z boku otworzyć na siłę. Widocznie kiedy do nich podszedłem, domknąłem je.

A, że jestem uparty, czekając na podpowiedź, na nowo wgrałem lokację i poszedłem do tych fatalnych drzwi. Wtedy zaczęła sie emisja. Kiedy podchodziłem do nich, trzasnęłło, wstrząsnęłło i drzwi się dość mocno uchyliły, tak, że bez problemu można to było zobaczyć. A dalej już normalnie.

Ale przyznać muszę, że gdyby nie kody z poradnika, to opisy pozwalające na ich utworzenie, nic by nie dały. Bo kto z nas zna tak dobrze historię Rosji, aby odczytać, że to rok bietw "Na jeziorze Pejpus" i "Na Kulikowym Polu".

Taki ich Grunwald i Psie Pole.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystąpiła podobna sytuacja jak często z drzwiami u Sidorowicza...wówczas pomaga śrutówka lub granat by odskoczyły. Powiem jednak, że taki błąd z drzwiami w X-18 widzę pierwszy raz. Kody bez podpowiedzi fakt nie do znalezienia... :smile:, ale dokumenty i wpisy w PDA często uruchamiają skrypty odpowiedzialne za zamki, więc bez nich nie ma gry. // Poczytaj PW o tym poprawianiu błędów bo jednak ciężko jak przeglądarka nie podkreśla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.