Skocz do zawartości

Grupa Tango moim wrogiem


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

No i moich problemów z modem ciąg dalszy :devil: . Tym razem, po powrocie do Sidorowicza po odzombieniu, wszystko szło gładko aż do zakończenia rozmowy o przejściu do Przedsionka. Koniec rozmowy to początek problemu. Dziadek Szczukar i Felczer z zielonych robią się czerwoni i strzelają do mnie :sick: , uniemożliwiając wyjście z domku. A dziadek zabił mnie w nim. Zabicie ich nic nie daje, bo na czerwono jest też cała grupa Tango i zostałem potraktowany z miotacza ognia. A skoro oni to i będzie Gastello, który jest potrzebny w dalszej części gry tak jak i Desantowiec ( już czerwony ). To już kolejny raz, NPC które powinny być przyjazne stają się wrogami :sad: . A przecież jeszcze sporo do końca gry. Jaką dacie mi radę, abym nie musiał zrobić z nim definitywnego końca :down: :verymad: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś postrzeliłeś.Spróbuj edytować nastawienie w: gamedataconfigcreatures plik game_relations (zrób kopię pliku).Poszukaj [communities_relations] i w tabelce poniżej daj powyżej 0 na plusie wszystkim poza:|monolit|bandit |zombied|arena_enemy|vedma|nebo|strela|.

Edytowane przez kazik147
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę, ale: Nikogo nie postrzeliłem. Pisałem, że przy przyjściu do chatki Dziadek i Farmaceuta byli zieloni. Dopiero dialog, a właściwie jego zakończenie spowodowało zmianę. A problemy ze zmianą bez powodu nastawienia przyjaznych na wrogów już miałem wcześniej ( np. Żora Snajper czy część Powinności w Rostoku ). Przez Żorę miałem już zmieniany plik relacji nastawień. Gdzieś jest jakiś inny błąd. Edycja posta #1: Tym razem nie wchodziłem do WL prosto z Wysypiska, ale przez Rostok. Cała grupa Tango przy ognisku jest na zielono. Poszedłem do Sidorowicza. Remont i rozmowa. Sytuacja tym razem trochę inna. Po zakończeniu rozmowy na czerwono tylko dziadek Szczukar, po zabiciu którego zielony Felczer uciekł prosząc o nie strzelanie. Poszedłem do przejścia, a tam okazało się, że tylko Żora Snajper i Oleg Tango są wrogo nastawieni. Zabić ich się nie da. Reszta oprócz Feji żółta. Kiedy Żora i Oleg pobiegli w stronę domu Sidorowicza podszedłem do pozostałych przy ognisku. Gastello przy ognisku nie ma, a Desantowiec obojętny ( żółty ). Mogę więc pójść dalej, ale czy w dalszej części gry nie wpadnę znowu na tych dwu "czerwonych" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem, nie pomogło. Obszedłem więc Tango poza zasięgiem jego ognia i zrobiłem następne kwesty. Były bez problemu. Jestem z Doktorem i Kretem w kociej wiosce. Sądzę że, do freeplaya dojdę, o ile Tango dopuści mnie do Desantowca :smile: . I uzupełnienie do #5. Ominąłem grupę Tanga i poszedłem do Rostoka, na Kordon, Przedsionek no i Bagna. Oleg Tango, choć do końca wrogi, przysłał mi na Bagna helikopter. Mogłem więc pociągnąć fabułę. Wracając do Desantowca, musiałem Tango obejść szerokim łukiem, ale z powodzeniem i zobaczyłem informację o możliwości freeplaya. Czyli że, problemy jakie miałem z wrogością NPC, tych którzy powinni być co najmniej obojętni, można przezwyciężyć. Szkoda tylko że, aby naprawić swoje sprzęty u Sidorowicza, musiałem wyeliminować, jakże sympatycznego dziadka Szczukara, a przy okazji też Farmaceutę. Jestem już nad gniazdem pijawek, z wejściem do X8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.