Skocz do zawartości

Czarnobyl 2


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jeden problem.Gdy chc? wej?? na teren elektrowni po te nieszcz?sne mózgi trafiam wprost w pot??n? emisj? która rozwala mnie w 5 sekund.Wygl?da ?e to ta emisja z g?ównego w?tka.Pami?tam odliczanie gdy dochodzi?em do elektrowni.Potem sko?czy?em g?ówny w?tek i teleportowa?o mnie do Prypeci bodaj?e.Jak szuka?em torebki dla Sacharowa to odliczanie dalej trwa?o i uciek?em na styk a teraz ju? nie mog? tam wej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobal masz b??dy w grze ...zapisz gdzie? folder z zapisami gry ....odinstaluj ca?? gr? np. Revo uninstaler ...wybierz opcj? dok?adnego czyszczenia rejestru . Zainstaluj z powrotem gr?, a potem podmie? foldery z zapisami gry . Na czarnobylu 2 nie ma by? ?adnego odliczania , ani te? du?ej emisji przy wej?ciu. Gdy ju? tam bedziesz pozbieraj z?ote kotlety dla ducha 10 szt. Powodzenia . To samo tyczy si? naprawiania pancerzy ...mo?e reinstalacja pomo?e bo to do?? nietypowy b??d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze tyle roboty ja ju? wi?cej instaluj? odinstaluj? czekam na wczytanie przegl?dam poradniki kombinuj? z dodatkami ni? gram.To ju? chyba sadomasochizm a nie gaming .Dzi?kuj? za porad? spróbuj? .Na ko?cu pewnie b?dzie jedno wielkie wywalenie na pulpit po którym ju? nie da si? wcale uruchomi? gry to jest godny fina? tego moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeste? dla mnie go??.Ja sobie nie wyobra?am tego przej?? bez zwi?kszonego ud?wigu i nieograniczonego czasu na questy,a i spawner czasami w u?ytku.

A podstawk? to przechodzi?em z palcem w nosie.No niewa?ne wykasowa?em wyczy?ci?em rejestr,zdefragmentowa?em dysk zainstalowa?em na nowo i gram od nowa.Na razie idzie jak burza wszystko chodzi nic si? nie gubi i nawet nie wywala na pulpit.Oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeste? dla mnie go??.Ja sobie nie wyobra?am tego przej?? bez zwi?kszonego ud?wigu i nieograniczonego czasu na questy' date='a i spawner czasami w u?ytku.[/quote']

Wi?kszy ud?wig jest wskazany ,bo te 100 kg to niewiele , ale bez przesady . Jak napcha?e? dodatków to si? nie dziw ,?e s? klopoty . Nie instalowa? nieograniczonego czasu , oraz zapisu przy braniu zadania ...du?o ludzi pisze ,?e s? z tym k?opoty . Na podstawowe kwesty i tak nie masz ograniczenia , a pozosta?e to 10 dni zupe?nie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten autozapis to faktycznie w ogóle nie da?o si? odpali? gry.A z reszt? po prostu wol? nazbiera? kilka questów na danej lokacji.To ganianie w t? i wewt? wcale nie jest fajne i po prostu nu?y.W ka?dym razie remzestawy dzia?aj? a co b?dzie z emisj? w elektrowni to si? oka?e za par? dni.Dzi?kuj? za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.