Jump to content

[Problem wykonanie serwera nie powiodło się]


Jurij
 Share

Recommended Posts

Na początku zaznaczę że nie za bardzo wiedziałem gdzie umieścić ten temat,a po drugie mam wujka google i czytałem już o tym,ale mój poziom wiedzy o komputerach nic nie daje i dalej nie wiem o co chodzi.Otóż przy próbie włączenia muzyki lub filmu wyskakuje komunikat wykonanie serwera nie powiodło się.Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie,ale zaczęło wyskakiwać zaraz po zainstalowaniu Avasta.Proszę was o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Usuń avasta, przeskanuj po odinstalowaniu system ccleanerem http://ccleaner.softonic.pl/ i system ninja http://download.komputerswiat.pl/akcesoria-i-narzedzia/optymalizacja-windows/system-ninja. Potem zainstaluj najnowsze kodeki i spróbuj ponownie. Avast najprawdopodobniej zablokował Ci windows media player na pobieranie sterowników i kodeków.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

To ja w takich przypadkach instaluję ten program który się zakorzenił w systemie ponownie i dopiero YU odpalam. Wszystko w trybie awaryjnym. Avast to program antywirusowy, a więc ma zabezpieczenia przez modyfikowanie plików(W dodatku cały czas jest uruchomiony, pliki w użyciu). Gdy próbowałeś go usunąć to się mógł nie do końca wykasować. Plusy YU są takie że skanuje i usuwa to czego aplikacja nie usunęła. A jest tego sporo. Na koniec jeszcze Registry First Aid i Odkurzacz

Link to comment
Share on other sites

A ja zawsze mam zainstalowany program unlocker - taki mały diabełek do usuwania zablokowanych plików i katalogów - wer. 32bit - http://download.chip.eu/pl/Unlocker_145539.html lub 64bit - http://unlocker-64-bit.softonic.pl/ , a tu masz jeszcze jeden link do system ninja - http://www.programosy.pl/program,system-ninja.html Zainstaluj odpowiednią (32 lub 64bit - zależy jaki masz system) wersję unlockera, zrestartuj kompa, wejdź na dysk c: do program files, kliknij PPM na katalog avast-a i w menu unloskera daj skasuj. Pewnie się wyświetli czy chcesz skasować przy następnym uruchomieniu, daj tak. Odpal ponownie kompa, przeczyść system ccleanerem i system ninja. Powinno pomóc. To u mnie działa nawet na najbardziej oporne programy.

Link to comment
Share on other sites

To jak chcesz to naprawić z odpalonym zabezpieczonym plikiem avasta ? EDIT To co napisał @scigacz1975, też jest dobrym pomysłem, tylko że pozostałości po programie mogą potem uniemożliwić nową instalację. Po prostu przy instalacji avast będzie twierdził że już jest zainstalowany.

Link to comment
Share on other sites

Będę musiał spróbować, tego "system ninja", miałem problem z net framework, i właśnie tek zrobiłem, i potem ani zainstalować ani odinstalować. Jestem przez to przeczulony na takie kombinację. Ten ninja, doinstalował mi jakieś tune Up chociaż podczas instalacji nie pozwoliłem na to, podczas skanowania co chwile otwiera mi stronę domową. Uroki darmowych programów ;/ Ale działa :) Odkurzaczem rano wyczyściłem 4GB, a ten jeszcze 2 znalazł :)

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Scigacz,pobrałem tą 32 bitową i nic się nie zmieniło jak klikam PPM na ten folder to nie mam niestety żadnej opcji kasuj z tamtego programu.A może byśmy skorzystali z programu teamviever jakbyś mógł to byś wszystko mógł zrobić.Oczywiście jakbyś mógł Edit:Eee a gdzie znaleźć te menu Unlockera bo jak klikam na ten program to nic się nie włącza

Edited by Jurij
Link to comment
Share on other sites

Jurij jak klikniesz PPM na katalogu avasta i dasz w tym menu co się pokaże unlocker to wyskoczy nowe okienko - po lewej masz opcję bez akcji, to się rozwija. Rozwiń i wybierz skasuj a potem daj ok. Jak wyświetli ze nie udało się skasować i czy chcesz usunąć przy następnym uruchomieniu daj tak i uruchom ponownie system. Po tym powinien Ci folder avasta zniknąć. Wtedy skan ccleanerem a potem poprawka system ninja.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Cannot Delete file C:Program FilesAVAST Software :((

Error while scanning for process cannot start service OsError 1275 Nastąpiło zablokowanie ładowania sterownika

http://www.fotoszok....ytua-u.jpg.html nie chce przypadkiem palnąć że tego nie mam więc spójrz tu i powiedz czy dobrze szukam ;d

I gdy chce otworzyć tego unlockera to nic się nie dzieje

Edited by Jurij
Link to comment
Share on other sites

No to przy uruchamianiu kompa naciskasz klawisz F8 do menu wyboru trybu. Odpal w trybie awaryjnym i wtedy spróbuj usunąć. Jak usuniesz katalog avast (w trybie awaryjnym normalnie del-ejtem) musisz sobie odpalić regedit - start - uruchom, wpisz w polu regedit. Potem ręcznie wyszukać wszystkie wpisy avast w rejestrze. Najlepiej nacisnąć ctrl + F3 - wpisać avast, dać szukaj i zamknąć o okienko szukania. Później każde naciśnięcie F3 wyszuka kolejny klucz rejestru. Tylko nie usuwaj przypadkiem całych ciągów - jak masz możliwość rozwinięcia to rozwijasz i usuwasz pojedynczy klucz z wpisem avast. Jak usuniesz wszystkie wpisy to uruchamiasz system normalnie.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Ok oby mi się udało Dzięki Ci Scigasz :)) udało mi się usunąć Avasta ale niestety mój główny problem trwa dalej znowu wyskakuje ten sam komunikat przy próbie włączenia filmu lub muzyczki.Co teraz powinienem zrobić spróbować którejś z tamtych opcji które podaliście? Aha i przeskanowałem clinerem i teraz używam ninji Ok ninji też użyłem ale tak jak wyżej napisałem to problem trwa nadal co robić dalej? Jeden użytkownik podał mi link na forum i tam było coś takiego co komuś pomogło mianowicie:""Przerejestruj pliki silnika skryptowego, posługując się automatem Fix-it z artykułu KB949140. Wnioskując po treści artykułu, są adresowane biblioteki 32-bit i 64-bit. Po akcji zresetuj system." Powiedział by ktoś jak to zrobić?" Mógłby mi ktoś wyjaśnić jakbym mógł to zrobić?

Link to comment
Share on other sites

A byś mógł dać ten sam link ale dla Windows 7 bo jak klikam Visit the Windows 7 Solution Center to wyrzuca z tego tematu

Chyba że te poniżej,któreś z tych rzeczy poniżej na tej stronie się nadaje?

Aha i angielski u mnie też niestety cienko bardziej pod niemiecki się przykładam więc też bym prosił aby nakierować ;d

Edited by Jurij
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity