Skocz do zawartości

Dangerous World 2 - MOD Half Life 2


Rekomendowane odpowiedzi

W 2009 wydali v1 a to jest v2 z 2011r

Prvý trailer z DangerousWorld2 aj keď tvorba napreduje, mod bude vydaní až v roku 2011

http://dwmod.half-life2.sk/home.php?show=historia

Nazwa pliku to hl2-ep2-sp-dangerous-world-v2.7z, więc patrząc na v2, można wnioskować że dali plamę z datą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zagram, mod potrzebuje jakieś tekstury z drugiego dodatku do HL2 ;/ Odpaliłem moda oszukując go :P, ale nie mam tych tekstur, i same różowe plansze + wielkie napisy error. Jakby dodatki kosztowały dychę, to bym brał, ale nie 40zł XD Chyba Valve na łeb spadło, tyle lat po premierze.

Mod zaczynamy w domu, nagle zarywa się podłoga, idąc na strych skacze na nas mutant, obok niego są dwie skrzynie, tylko nie wiem jak je otworzyć. W skrzyniach są pewnie breszka i apteczka. Jak już będziemy mieli coś do walenia to będziemy mogli wyjść z domu, ponieważ drzwi są zabite dechą. Na zewnątrz widziałem auto...

Co ciekawe w menu niema "Dangerous World 2" a tylko "MOD Dangerous World" wiec to jednak możne być stara wersja ;/ Szukam, szukam i znaleźć nie mogę, wszystkie linki są nieaktywne.

JAK KTOŚ ZNAJDZIE PEWNY LINK DO TEGO MODA NIECH BEZ KRĘPACJI WRZUCA W TEMAT!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam ( jak pisałem, grałem w niego ładne kilka lat temu ), trzeba zejść do piwnicy i tam mamy pierwsze wyposażenie. Jak pochodzisz po parterze, to chyba są drzwi na tył budynku. Można też wyskoczyć przez okno, podsuwając kanapę. Na zewnątrz, z prawej strony są garaże, tam też coś jest. Trzeba też pójść po wyjściu z budynku na lewo między skały, a po małej walce w prawo drogą ( NPCe na skałach!) i do elektrowyłącznika i nad jezioro do łódki. Ważka-helikopter chyba utrudnia. Tyle pamiętam. Edycja. Po konsultacji z domowym "znawcą HL", mod nie pójdzie bez oryginału HL epsiod two. Wychodził na raty, jako demo przed 2008, potem mod, a w końcu strona moda zniknęła. Ściągnie tą nowość, to wtedy będę wiedział coś więcej.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.