Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Otóż mam pewien problem z grą STALKER: Czyste Niebo. Podczas rozgrywki myszka zacina się, a postać sama chodzi w przód lub w tył. Jako ciekawostkę można uznać to, iż w STALKER: Zew Prypeci mam ten sam problem. W innych grach błąd nie występuje w ogóle. Myślę, że to nie jest wina myszki. Baterie wymieniłem wczoraj na Energizer. Dla chętnych podam również specyfikację mojego PC. Zaznaczam również, że obie gry są oryginalne. Jeśli będzie trzeba mogę również zamieścić film z problemem. Procesor: Intel Pentium Dual CPU E2200 2.20GHz Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 440 Myszka: Logitech RX 650 (bezprzewodowa)

Edytowane przez adrianos001
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij inną byle jaką mysz, ale przewodową ..w taki sposób uzyskasz odpowiedź ponieważ nie tylko baterie są ważne. Błąd może łapać przekaźnik myszy...brak dobrej komunikacji. Jeżeli ta mysz ma sterownik to usuń poprzedni i zainstaluj na nowo. Inna opcja zbyt wysoko podbite parametry gry i po prostu gra przycina...spróbuj na minimalnych i sprawdź czy objaw jest taki sam. // @Pacjent ruchy w grze to nie wszystko...strzelać i korzystać z inwentarza również trzeba.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.