Jump to content

Gdzie zarobić konkretny SZMAL ?


MiedzianeJaja

Recommended Posts

Owszem. Grosz do grosza, to typowa metoda, która wymaga zbierania ton badziewia i sprzedawania go za niewielkie sumy. Jak chcesz zarabiać poważną kasę, to tylko z artefaktów. Jako początkujący Stalker nie masz zapewne dobrego pancerza, broni etc etc. Oznacza to, że jesteś raczej na początku zmuszony do mozolnego ciułania po groszu. Ewentualnie możesz zawsze dołączyć do nas i po problemie. :thumbsup: Siedzimy właśnie na TS. Jakbyś miał jakieś pytania, to zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Skąd wytrzasnąłeś arty w mieście ? Loot Buyer (skup wszystkiego) jest w budynku milicji na parterze, kwadrat mapy 313/2 a drugi w budynku Teatru/Domu Kultury. Kwadrat 312, na granicy ćwiartek 2 i 4. Chyba że masz arty "Broken Screen" to nie wiem czy ktoś to w ogóle kupi. Jest jeden facet na 313/1 gdzieś koło torów, który za kilka sztuk daje jakieś grosze.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej strzelaj pieski (celuj w głowę z przykucnięcia). To najbardziej opłacalne na początek. Koło północnych drzwi stacji po prawej stronie któryś bezdomny daje 860 rubli za każde 10 głów. Można trochę uzbierać kasy. A w wagonach pojawiają się skrzynki z częściami do pistoletu. Jak zbierzesz kilka to u mechanika (tego pod niebieskim neonem klucza) możesz sobie zcrafcić pistolecik tylko musisz dokupić u niego oliwiarkę i coś tam jeszcze... Bo prawdopodobnie masz coś takiego co się nazywa "Rusty PM" i długo tym nie postrzelasz :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.