Skocz do zawartości

Przejścia między lokacjami Solyanki,mały problem


toldi

Rekomendowane odpowiedzi

Obszukałem chyba wszystko i mam problemy z przejściami :np przejście z Kordonu do schowka Striełoka po tym jak daje przewodnikowi groze. Drugi motyw przejście z Kordonu na Bagna za Sidorowiczem po tym jak rozprawiamy się z najemnikami atakującymi wioskę kotów ,fanatyk mi mówi o przejściu. Ot na mapie nic się nie pokazuje żadnego znacznika. Obeszłem chyba wszystko i niema żadnego przejścia ani na Bagna ani do schowka Striełoka i teraz mam pytanie jak sobie poradzić z tymi przejściami bo w poradnikach tylko pisze że są . Czy będą przejścia między lokacjami,a nie piszą w którym znajdują się miejscu. Może jakieś screny porobić. Prosze o pomoc :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie na auto i na szybki zapis. A zobacz obroniłem wioske kotów na kordonie od najemników ,no i fanatyk w nagrode dał mi recepte na art i przejście na bagna,niby gdzieś za sidorowiczem. I tez niema przejścia,a na agro już byłem tylko szłem przez wysypisko,a przewodnik mi powiedział że jest przejście z kordonu odrazu do agro,więc o co tu chodzi 1. Cień Czarnobyla w wersji 1.004 2. Soljanka z 19.04.10 3. Dopełnienie z 14.08.10 4. Patch z 20.08.10 5. Patch z 03.09.10 6. Polonizacja RC3

Edytowane przez toldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj moda i postaw jeszcze raz...(zapisy powinny działać)...bez dodatków na najnowszym spolszczeniu. Nie wolno robić szybkich zapisów bo nie pograsz długo, zapisy tylko twarde w menu gry. // Jest w Soljance dużo przejść dodatkowych, to za grozę od Przewodnika to jedno z nich. Z Kordonu na Agroprom jest przejście, ale to nie znaczy bezpośrednio do budynków. Prowadzi ono do bramy w lesie gdzie są dziki i duże promieniowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował chłopaki, no to do dzieła, bo jeszcze można pograć do 4-tego, bo później arbait. No i chłopaki jest dobrze,żeby nie przedłużać to najpierw wrzuciłem nowe spolszczenie,wczytałem sejwa z Fanatem i przejście się pokazało. Jesteście wielcy,podziwiam i kłaniam się nisko :thumbsup:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.