Jump to content

Przejścia między lokacjami Solyanki,mały problem


toldi
 Share

Recommended Posts

Obszukałem chyba wszystko i mam problemy z przejściami :np przejście z Kordonu do schowka Striełoka po tym jak daje przewodnikowi groze. Drugi motyw przejście z Kordonu na Bagna za Sidorowiczem po tym jak rozprawiamy się z najemnikami atakującymi wioskę kotów ,fanatyk mi mówi o przejściu. Ot na mapie nic się nie pokazuje żadnego znacznika. Obeszłem chyba wszystko i niema żadnego przejścia ani na Bagna ani do schowka Striełoka i teraz mam pytanie jak sobie poradzić z tymi przejściami bo w poradnikach tylko pisze że są . Czy będą przejścia między lokacjami,a nie piszą w którym znajdują się miejscu. Może jakieś screny porobić. Prosze o pomoc :huh:

Link to comment
Share on other sites

Różnie na auto i na szybki zapis. A zobacz obroniłem wioske kotów na kordonie od najemników ,no i fanatyk w nagrode dał mi recepte na art i przejście na bagna,niby gdzieś za sidorowiczem. I tez niema przejścia,a na agro już byłem tylko szłem przez wysypisko,a przewodnik mi powiedział że jest przejście z kordonu odrazu do agro,więc o co tu chodzi 1. Cień Czarnobyla w wersji 1.004 2. Soljanka z 19.04.10 3. Dopełnienie z 14.08.10 4. Patch z 20.08.10 5. Patch z 03.09.10 6. Polonizacja RC3

Edited by toldi
Link to comment
Share on other sites

Odinstaluj moda i postaw jeszcze raz...(zapisy powinny działać)...bez dodatków na najnowszym spolszczeniu. Nie wolno robić szybkich zapisów bo nie pograsz długo, zapisy tylko twarde w menu gry. // Jest w Soljance dużo przejść dodatkowych, to za grozę od Przewodnika to jedno z nich. Z Kordonu na Agroprom jest przejście, ale to nie znaczy bezpośrednio do budynków. Prowadzi ono do bramy w lesie gdzie są dziki i duże promieniowanie.

Link to comment
Share on other sites

Podziękował chłopaki, no to do dzieła, bo jeszcze można pograć do 4-tego, bo później arbait. No i chłopaki jest dobrze,żeby nie przedłużać to najpierw wrzuciłem nowe spolszczenie,wczytałem sejwa z Fanatem i przejście się pokazało. Jesteście wielcy,podziwiam i kłaniam się nisko :thumbsup:

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity